Urządzenia domowe

Home Corner jest specjalistą w dziedzinie sprzętu gospodarstwa domowego. Tutaj znajdziesz najlepsze opinie o najlepszych produktach dla Twojego domu.

Urządzenia domowe

Najbardziej kompletne przewodniki zakupu

Urządzenia domowe

Ekspres do kawy

Wybór najlepszych ekspresów do kawy, które pozwolą Ci przygotować najlepszą kawę każdego dnia

Mikrofalówka

Mikrofalówka

Podgrzewaj, a nawet gotuj w mikrofalówkach, które prezentujemy w tym wyborze

Najlepsze odkurzacze

Odkurzacz

Wyczyść cały dom za pomocą najlepszego odkurzacza na rynku. Znajdziesz go tutaj

robot odkurzający

Robot odkurzający

Najlepsze odkurzacze-roboty na rynku. Znajdź je tutaj. Pozwól im sprzątać za Ciebie.

Jakie urządzenia można kupić w Home Corner?

W naszym sklepie internetowym można kupić urządzenia z najlepszych cen w Internecie. Kupuj urządzenia online to sposób na zaoszczędzenie, gdy chcesz zmontować swoją kuchnię lub odnowić ją z urządzeniami biały zakres, wpuszczane, wolna instalacja lub integrable. Masz do dyspozycji tak ważne marki jak Bosch, LG czy Balay.

W Electrocosto oferujemy Państwu sprzedaż nowych, tanich i dobrych jakościowo urządzeń, z szybką dostawą i dwuletnią gwarancją.

Ogromne korzyści z używania cichych i energooszczędnych urządzeń

Urządzenia elektryczne odgrywają kluczową rolę w naszym codziennym życiu. Dlatego właśnie wybór cichych i energooszczędnych urządzeń do domu może ułatwić Ci życie. Przy zakupie dużego urządzenia (pralka, zmywarka czy lodówka) lub małego (wentylatory, grzejniki, kaloryfery, itp.) te dwie cechy (poziom emisji hałasu i poziom zużycia energii) są niezbędne, jeśli chcemy korzystać z nich w komfortowych warunkach.

Urządzenia gospodarstwa domowego są niezbędne w naszych domach; w dzisiejszych czasach nie moglibyśmy bez nich żyć. Wybór ich dobrze, z określonych funkcji jest istotne, ponieważ, jeśli nie, może to spowodować irytujące dźwięki i wysokie zużycie energii elektrycznej – z konsekwencją kosztów ekonomicznych w rachunku za energię elektryczną -.

Kto nie był w sytuacji, gdy chciał zrobić zdrowe smoothie w sobotę rano i nie robi tego, bo zużywa zbyt dużo energii i budzi całą rodzinę? A co z niemożnością wstawienia pralki aż do niedzielnego poranka, bo oprócz tego, że jest tańsza, to hałas budzi nawet sąsiadów z ostatniego piętra bloku? To przytrafiło się nam wszystkim! Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wybór energooszczędnych urządzeń o niskim lub zerowym poziomie hałasu.

Ciche urządzenia dla domu wolnego od hałasu

Codzienne życie jest pełne hałasu: odgłosy ruchu ulicznego, odgłosy majsterkowania sąsiadów i dźwięki urządzeń domowych. Wszystko to może powodować stres, problemy zdrowotne i stan ciągłego dyskomfortu w twoim własnym domu.

Oczywiście, nie możemy powstrzymać samochodów i motocykli przed jeżdżeniem wokół Twojego domu i nie możemy powstrzymać Twoich sąsiadów przed remontem, ale to co możemy zrobić, to zalecić Ci zakup cichych urządzeń, akcesoriów i innych cichych przedmiotów.

Lodówki, klimatyzatory, grzejniki, miksery… Dzisiejsze modele urządzeń gospodarstwa domowego są niezwykle ciche, co nie wpływa na ich wysoką wydajność.

Koniec z koniecznością zatrzymywania wentylatora podczas rozmowy telefonicznej! Koniec z irytującym hałasem z okapu podczas gotowania! I koniec z niemożnością odkurzenia w niedzielny poranek!

Jeśli myślisz o wymianie starego sprzętu AGD na nowy, nie zastanawiaj się, zrób to teraz! Posiadanie ultracichych urządzeń, a także mocnych, wydajnych i trwałych, jest możliwe za przystępną cenę.

Teraz cieszenie się cichym i wolnym od hałasu domem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pomyśl, że poprawiasz samopoczucie swoje i swojej rodziny, a także zyskujesz na zdrowiu.

Urządzenia energooszczędne – więcej niż tylko oszczędność

Zawsze, gdy rozważamy zakup energooszczędnego urządzenia, zadajemy sobie to samo pytanie: czy to się naprawdę opłaca? Tak! Eksperci z branży energetycznej są co do tego zgodni, podobnie jak my.

Jedną z głównych zalet posiadania tego typu urządzenia w domu jest bez wątpienia kwestia ekonomiczna. Wystarczy pomyśleć, że 65% zużycia energii w gospodarstwach domowych wynika ze zużycia energii przez te urządzenia: lodówki, pralki, piekarniki… dlatego obecnie każde urządzenie można znaleźć w wersji «low consumption».

Jeśli się na nie zdecydujesz, szybko przekonasz się, że są one ekologiczne i przyjazne dla środowiska. To nie jest tylko kwestia świadomości, to bardzo ważna sprawa, o której należy pamiętać.

Ponadto, wbrew powszechnej opinii, urządzenie klasy A, A+, A++ lub A+++ nie jest droższe od tego, które nie posiada tak wysokich certyfikatów. Przyjrzyj się dobrze ich etykiecie energetycznej, ponieważ jest to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, ile zużywają i poznać wszystkie dodatkowe istotne informacje.

Ale to nie wszystko. Ich zalety wykraczają poza niewiarygodną oszczędność energii – a tym bardziej po ostatnim wzroście kosztów energii elektrycznej – ponieważ mają one znacznie dłuższy okres użytkowania, zużywają mniej zasobów, zużycie materiałów jest znacznie niższe, a oprócz oszczędności energii elektrycznej oszczędzają wodę.

Wnioski

Z tych i wielu innych powodów, kupując ciche urządzenia i urządzenia energooszczędne, nie tylko kupujecie Państwo wartościowe, wydajne, estetyczne, ciche i energooszczędne urządzenia elektryczne, ale także zyskujecie Państwo na jakości życia, co jest bez wątpienia najważniejsze. Oba rodzaje można znaleźć w Home Corner.

Czy chcesz zobaczyć więcej produktów, które mamy w Home Corner?

Produkty ogrodowe Home Corner

Produkty ogrodowe

Produkty ogrodowe Jeśli masz ogród w domu i chcesz, aby wyglądał jak pierwszego dnia, w Home Corner mamy najlepsze przedmioty, ...
Produkty biurowe

Produkty biurowe

Produkty biurowe Najlepsze produkty dla Twojego biura w Home Corner. Będziesz mógł urządzić swoje biuro według własnego gustu i z ...