Waterpik WP-563EU Bezprzewodowy irygator

Waterpik WP-563EU Bezprzewodowy irygator

Waterpik WP-563EU Bezprzewodowy irygator

Szybkie czyszczenie, z bardzo prostym mechanizmem i największym komfortem podczas użytkowania. To wszystko, co oferuje bezprzewodowy irygator Waterpik WP-563EU (zobacz na Amazon).

Czy chcesz poznać duże różnice w stosunku do stacjonarnych modeli tej marki? W naszej recenzji odkryjesz wszystkie jego zalety i zalety!

Waterpik WP-563EU Bezprzewodowy irygator

Cechy przenośnego irygatora dentystycznego Waterpik 563EU

Wraz z wygodą czyszczenia jamy ustnej za pomocą przenośnego modelu, irygator doustny Waterpik 536EU oferuje wszystkie te funkcje:

 • Rozmiar: 23,2 x 13,4 x 8,2 cm.
 • Waga: 360 gramów.
 • Model : 563EU
 • 3 tryby użytkowania.
 • Zawiera 4 dysze.
 • Wymaga dwóch baterii (w zestawie).
 • Ładowarka.
 • Torba podróżna.
 • korek podróżny

Dlaczego Waterpik Travel Flosser jest w takiej cenie?

Na rynku artykułów do higieny jamy ustnej Waterpik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i polecanych przez profesjonalistów.

Ale kupując irygator dentystyczny 563EU nie płacisz, ponieważ pochodzi on od marki „x”, płacisz za produkt wysokiej jakości, który może doskonale zastąpić każdy irygator biurkowy.

Jest wydajny, może wyczyścić każdy kącik ust i gwarantuje czyszczenie całkowicie dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb. A jeśli tego potrzebujesz, możesz kupić osobne akcesoria, aby uzyskać bardziej spersonalizowane czyszczenie.

Ponadto możesz zabrać go ze sobą w podróż, przechowując go w torbie podróżnej dołączonej do pudełka.


Waterpik – zaawansowana bezprzewodowa nić dentystyczna z 3 ustawieniami nacisku, narzędziem do usuwania płytki nazębnej, idealna do podróży lub małych łazienek oraz z akumulatorem, niebieski (WP-563UK)

 • CZYSTE ZĘBY – Wydajna nić dentystyczna, która jest o 50% bardziej skuteczna niż tradycyjna nić dentystyczna i pozostawia usta niesamowicie świeże i czyste.
 • ŁATWE USUWANIE PŁYTKI – Usuwa do 99,9% płytki nazębnej z leczonych obszarów po 3-sekundowej aplikacji – idealne dla tych, którzy mają trudności z używaniem nici dentystycznej, wykałaczek lub szczoteczek międzyzębowych. RPA2023. 202223bezpieczny bezpieczny ORAZ delikatny, idealny dla każdego, kto ma aparat ortodontyczny, implanty, korony, mosty lub kieszonki przyzębne. 3 razy skuteczniejszy niż nić dentystyczna do czyszczenia wokół aparatów ortodontycznych za pomocą końcówki
 • Silniejsze dziąsła: masuj i stymuluj dziąsła, aby poprawić krążenie i zachować mocne i zdrowe dziąsła. Łączy ciśnienie wody i pulsacje, aby czyścić przestrzenie międzyzębowe i poniżej linii dziąseł.
 • IDEALNY W PODRÓŻY: Lekki i przenośny irygator wodny ma magnetyczną ładowarkę z 4-godzinnym szybkim ładowaniem i jest dostarczany z poręcznym futerałem podróżnym

Zalety korzystania z bezprzewodowej nici dentystycznej Waterpik

Podczas wyszukiwania sprawdzisz, że istnieją różne rodzaje irygatorów. Jeśli dużo podróżujesz lub nie masz zlewu z dużą ilością miejsca, najlepszą opcją jest bezprzewodowy irygator , taki jak ten model firmy Waterpik.

Jakie są zalety i korzyści z jego stosowania?

 • Całkowita autonomia: jego główną zaletą jest duża autonomia, jaką zapewnia podczas korzystania z niego. Dzięki temu, że nie wymaga podłączenia do prądu, nie musisz się martwić o przedłużenie kabla czy niewygodną pozycję podczas korzystania z niego.
 • Usuwa płytkę nazębną: Według przeprowadzonych testów przenośny irygator Waterpik jest w stanie usunąć 99,9% płytki nazębnej z zębów . W krótkim czasie zauważysz, jak zęby odzyskują swój biały kolor.
 • Lepszy niż nić dentystyczna: wykazano, że irygator jest o 50% skuteczniejszy niż nić dentystyczna, ponieważ nie tylko pomaga wyeliminować resztki jedzenia, ale także bakterie, które mogą znajdować się w jamie ustnej.
 • 3 tryby użytkowania: Posiada trzy tryby użytkowania; Wysoka, średnia i niska . Jak wskazują ich nazwy, im wyższy poziom, tym większa moc strumienia. Dolny jest idealny dla osób z wrażliwymi zębami, a wyższy dla tych, którzy muszą usuwać resztki jedzenia, które utknęły w szczelinach międzyzębowych lub przywarły do ​​aparatu.
 • Szybkie ładowanie: Używając go z maksymalną mocą, możesz go używać bez problemów przez tydzień. Gdy bateria się wyczerpie, ładowanie zajmie mniej niż 4 godziny .
 • Cztery ustniki: W zestawie znajdują się dwa standardowe ustniki , jeden ustnik zapobiegający osadzaniu się płytki nazębnej i jeden ortodontyczny (dla osób, które miały aparaty ortodontyczne lub noszą).
 • Świeższy oddech: eliminując ponad 90% bakterii, które przedostają się do jamy ustnej wraz z pożywieniem, gwarantuje świeży oddech przez cały dzień.
 • Części zamienne: Wielką zaletą zakupu tego przenośnego irygatora dentystycznego jest to, że marka Waterpik oferuje szeroką gamę akcesoriów i części zamiennych do wszystkich swoich modeli. Jeśli potrzebujesz więcej końcówek, na przykład do czyszczenia języka, lub musisz zmienić zbiornik, nie będzie Ci trudno znaleźć opakowanie.
 • Idealny w podróży: ta bezprzewodowa nić dentystyczna jest przeznaczona nie tylko do użytku w domu. W rzeczywistości został zaprojektowany z myślą o tym, aby użytkownicy mogli zabrać go ze sobą w podróż. W pudełku znajdziesz torbę, w której możesz go przechowywać, aby zabrać go ze sobą, a także korek zapobiegający wyciekaniu wody.

Korzyści płynące z czyszczenia jamy ustnej przenośnym profesjonalnym irygatorem firmy Waterpik

Jak dokładnie ten irygator dentystyczny pomaga dbać o jamę ustną? Z tymi wszystkimi korzyściami!

 • Usuwa 99,9% płytki nazębnej.
 • Usuń łatwo kamień nazębny.
 • Eliminuje bakterie, zarówno z zębów, jak iz języka, zapobiegając próchnicy i cuchnącemu oddechowi.
 • Umożliwia czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, usuwanie resztek pokarmu.
 • Ułatwia czyszczenie aparatu dentystycznego.
 • Jest o 50% skuteczniejszy niż nić dentystyczna.
 • Zmniejsza i zapobiega krwawieniu dziąseł.
 • Eliminuje przebarwienia, pomagając zębom odzyskać naturalny kolor.

 Inne funkcje do rozważenia

Jesteśmy przekonani, że po zapoznaniu się ze wszystkimi jego zaletami, jesteś pewien, że ten irygator dentystyczny jest dla Ciebie idealny.

Ma jednak pewne wady, o których należy wiedzieć:

 • Mały depozyt: depozyt jest bardzo mały w porównaniu z innymi modelami tego samego stylu. Będziesz musiał uzupełniać go po każdym użyciu.
 • Trochę ciężki: chociaż w rzeczywistości jest dość lekki, jego konstrukcja może sprawić, że będzie nieco uciążliwy w noszeniu, dopóki się do niego nie przyzwyczaisz. Pamiętaj, że jego waga będzie rosła w miarę napełniania zbiornika, a ponieważ znajduje się na podstawie, poruszanie ręką może być nieco niewygodne.
 • Brakuje większej liczby dysz: chociaż prawdą jest, że cztery dołączone do zestawu dysze wystarczą, aby zagwarantować prawidłowe czyszczenie jamy ustnej, brakuje kilku więcej niż w przypadku innych modeli w tej samej cenie.

Jak prawidłowo używać przenośnego irygatora do jamy ustnej Waterpik

Już po kilku użyciach będziesz wiedział, jak perfekcyjnie używać irygatora do czyszczenia jamy ustnej. Ale po raz pierwszy powiemy ci kroki, które należy wykonać, aby nie popełnić żadnych błędów:

Po włożeniu akumulatorów do odpowiedniego przedziału, naładuj je. Pierwsze ładowanie zajmie 4-5 godzin.

 1. Napełnij zbiornik na wodę, otwierając korek i przechylając irygator pod kran zlewu.
 2. Naciśnij przycisk MODE, aby wybrać tryb, którego chcesz użyć.
 3. Umieść ustnik, którego zamierzasz używać, lekko dociskając.
 4. Naciśnij przycisk zasilania i rozpocznij czyszczenie, podążając za linią dziąseł nad zębami.

Jeśli chcesz użyć płynu do płukania jamy ustnej, wiedz, że nie można go umieścić bezpośrednio w irygatorze dentystycznym . Najpierw musisz napełnić zbiornik wodą, a następnie trochę spłukać.

Recenzje irygatora bezprzewodowego Waterpik 536EU

Poniżej możesz zobaczyć ten irygator w akcji, a także kroki, które należy wykonać, aby prawidłowo go używać:

Produkty powiązane


Dysza Waterpik do wykrywania płytki nazębnej, Dysza wymienna do czyszczenia implantów, koron i mostów;
kompatybilny z irygatorami WP-450 lub WP-100, zestaw 2 sztuk (PS-100E)

 • W przypadku implantów, koron, mostów i innych uzupełnień — dysza Plaque Finder zapewnia korzyści płynące z czyszczenia nicią dentystyczną i wody pod ciśnieniem…
 • Czystsze zęby – Nitkowanie wodą jest o 50% skuteczniejsze niż tradycyjna nić dentystyczna i pozostawia uczucie…


DierCosy pojemnik do przechowywania dyszy doustnej, końcówki do nici dentystycznej futerał do przechowywania irygator doustny wymienny organizer dysz (bez dyszy), pojemnik na irygator doustny

 • Pudełko irygatora doustnego ma 6 wylotów wody, które są wentylowane i oddychające, aby zapobiec rozwojowi bakterii
 • Pudełko do przechowywania irygatora doustnego wykorzystuje materiał PP, który jest prostym, naturalnym pojemnikiem do przechowywania barwników do nici dentystycznych i nie tylko…
 • Organizer końcówek nici dentystycznej jest mały i przenośny, odpowiedni do użytku domowego lub podróżnego

Recenzje użytkowników bezprzewodowego irygatora do jamy ustnej Waterpik EU563

Opinia 5/5 😄

Dobry produkt, choć z drugiej ręki, wydaje mi się dość drogi, kosztował mnie 67-kilka euro. W przeciwnym razie, jak dotąd, wspaniały. Zobaczmy, czy wytrzyma dłużej niż poprzedni irygator, który musiałem zwrócić, ponieważ wytrzymał tylko trzy miesiące, innej marki, tak.

Opinia 3/5 😕

Za duży na podróż. Przewód doprowadzający wodę powinien być dłuższy.

Opinia 1/5 😡

Po 7 miesiącach od zakupu i mało używany. Moje zdziwienie jest takie, że po włączeniu dysza sama skacze i nie da się jej użyć.

Ostatnie dania na wynos z przenośnego irygatora Waterpik

Obecnie ten bezprzewodowy irygator dentystyczny to jeden z najlepiej sprzedających się modeli na rynku. Nie jest za mniej, ponieważ prawie nie zabiera miejsca w zlewie i możesz go zabrać gdziekolwiek chcesz.

Jego dużym „ale” jest to, że zbiornik na wodę jest bardzo mały, a inne, bardziej szczegółowe dysze trzeba będzie dokupić osobno. Chociaż biorąc pod uwagę to, co zaoszczędzisz kupując go, z tą różnicą będziesz mógł kupić potrzebne akcesoria.

Kup bezprzewodowy irygator do jamy ustnej Waterpik EU563


Waterpik – zaawansowana bezprzewodowa nić dentystyczna z 3 ustawieniami nacisku, narzędziem do usuwania płytki nazębnej, idealna do podróży lub małych łazienek oraz z akumulatorem, niebieski (WP-563UK)

 • CZYSTE ZĘBY – Wydajna nić dentystyczna, która jest o 50% bardziej skuteczna niż tradycyjna nić dentystyczna i pozostawia usta niesamowicie świeże i czyste.
 • ŁATWE USUWANIE PŁYTKI – Usuwa do 99,9% płytki nazębnej z leczonych obszarów po 3-sekundowej aplikacji – idealne dla tych, którzy mają trudności z używaniem nici dentystycznej, wykałaczek lub szczoteczek międzyzębowych. RPA2023. 202223bezpieczny bezpieczny ORAZ delikatny, idealny dla każdego, kto ma aparat ortodontyczny, implanty, korony, mosty lub kieszonki przyzębne. 3 razy skuteczniejszy niż nić dentystyczna do czyszczenia wokół aparatów ortodontycznych za pomocą końcówki
 • Silniejsze dziąsła: masuj i stymuluj dziąsła, aby poprawić krążenie i zachować mocne i zdrowe dziąsła. Łączy ciśnienie wody i pulsacje, aby czyścić przestrzenie międzyzębowe i poniżej linii dziąseł.
 • IDEALNY W PODRÓŻY: Lekki i przenośny irygator wodny ma magnetyczną ładowarkę z 4-godzinnym szybkim ładowaniem i jest dostarczany z poręcznym futerałem podróżnym

Streszczenie

obraz produktu
ocena autora
1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka
dodany wynik
brak oceny na podstawie 0 głosów
Marka
pik wodny
Nazwa produktu
Bezprzewodowy irygator do jamy ustnej Waterpik EU563
Cena
106,84
Dostępność produktu
Dostępne w magazynie

zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *