Waterpik: Co ludzie myślą o Twoich produktach

Conoce las opiniones de los usuarios sobre los irrigadores Waterpik

Waterpik to jedna z najbardziej znanych marek irygatorów na świecie oraz jedna z najlepiej cenionych i polecanych przez profesjonalistów. Co jednak użytkownicy myślą o swoich irygatorach?

Jakie opinie mają użytkownicy o produktach Waterpik?

Marka posiada na rynku kilka modeli, z których każdy ma swoje unikalne cechy.

Tak myślą o nich użytkownicy:

WP 900

Stanowisko do higieny jamy ustnej, w tym elektryczna szczoteczka do zębów do wstępnego czyszczenia przed nitkowaniem.

Waterpik: Co ludzie myślą o Twoich produktach

Opinia 5/5 😄

Wszystko w jednym. Szczoteczka ma dużo baterii i trzy sposoby szczotkowania miękkiego, szybkiego i masującego. Irygator to odkrycie. Wygląda na to, że dobrze się oczyściłeś i niespodzianka przychodzi po jej przejściu. Jako, że mam implanty, sprawdza się doskonale, pomagając oczyścić jamę ustną.

Opinia 3/5 😕

Dobry irygator doustny o dużej mocy. Szczoteczka elektryczna moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia, bardziej podoba mi się Oral B.

Żałuję, że mogłem go używać tylko przez rok. Z dnia na dzień w niewytłumaczalny sposób przestał działać.

Razem 123,96 € wyrzucone za rok użytkowania. Moim zdaniem fatalny stosunek jakości do ceny.

Opinia 1/5 😡

Irygatory doustne Waterpik to najlepsze, z jakimi się spotkałem. Dlatego mimo wszystko, co już wiemy, nadal kupujemy produkty tej marki. Co wiemy: 1. Mają oczywiste zaplanowane starzenie się, w pewnym momencie od końca gwarancji do maksymalnie 5 lat po zakupie produkt zawsze umiera. 2. Że nie mają serwisu technicznego w Hiszpanii. Więc nawet jeśli kochasz ten produkt i nie masz nic przeciwko samemu płaceniu za naprawę, nie ma mowy, żeby ktoś to naprawił. Więc wyrzuć go i kup inny. Poza tym w tym przypadku zaskoczyło nas to, że szczoteczka ma bardzo małą moc.

Nie czujesz energicznego szczotkowania, to jak delikatna pieszczota na zębach, co nas bardzo rozczarowuje. Mimo to irygator jest nadal najlepszy. Tak więc mimo wszystko, biorąc pod uwagę, że używamy go trzy razy dziennie, jeśli starczy na dwa lata, jest to dla mnie prawie opłacalne. Ale szkoda, prawda?

WP 70 Klasyczny

Waterpik: Co ludzie myślą o Twoich produktach

Zainspirowany jednym z pierwszych irygatorów doustnych, które wprowadzili na rynek, jest to jeden z najprostszych modeli, idealny dla całej rodziny.

Opinia 5/5 😄

Idealny do głębokiego czyszczenia ze względu na swój nacisk i liczbę głowic. Minusem jest to, że jest to bardzo nieporęczny przedmiot iw małej łazience trudno jest umieścić go w miejscu, które nie przeszkadza.

Opinia 3/5 😕

Kupiłem go 3 lata temu i nie działa od miesiąca.
Podczas gdy działała była doskonała, ze względu na moc i skuteczność, ale teraz szczotka działa, ponieważ nadal ma baterię, ale irygator nie działa. Uważam więc stosunek ceny do ceny, który miał krótkie życie. Ponieważ używaliśmy go tylko w nocy, kiedy myliśmy zęby na górze.

Opinia 1/5 😡

Miałem waterpick podróżny i pomyślałem, że ten większy model będzie wygodniejszy i lepszy. Duży błąd!!! Wkładanie i wyjmowanie dysz jest bardziej skomplikowane. Robi więcej hałasu. Próbowałem go zmienić na inny model, a ponieważ był otwarty, nie pozwolili na to. W kilku aptekach nie udało się zamówić dysz do tego urządzenia (inne waterpicki nie obowiązują). Pojemnik na wodę nie jest dobrze zamocowany. Bardzo niezadowolony z zakupu. Wcale nie polecam.

WP450Plus

Bardzo ciekawa wersja bezprzewodowa, idealna do zabrania w podróż lub wykorzystania w pracy.

Waterpik: Co ludzie myślą o Twoich produktach

Opinia 5/5 😄

W podróży wydaje się być świetnym irygatorem. Z mojego punktu widzenia ma wystarczającą moc na dwóch poziomach, które ma, bateria trzyma długo, używałem go przez tydzień i bateria jeszcze się nie wyczerpała. Jest poręczny i niezbyt ciężki, co czyni go idealnym do zabrania w podróż.

Problem jaki widzę jest taki, że trzeba uważać na marnowanie wody bo jak się przechyli to pompa źle zasysa wodę i zaczyna pracować bez wody co może spowodować jej awarię. Trzeba go używać prosto lub przechylony na bok pompy lub uzupełniać go na długo przed wyczerpaniem się wody. To jedyna wada, jaką widzę.

Opinia 3/5 😕

To dobry produkt, wspierany przez dobrą markę, taką jak Waterpik. Bardzo mi się spodobał, bo w domu nie mam miejsca na duży, chociaż te są najlepsze. Moc strumienia jest wystarczająca, a do tego ma bardzo wygodny rozmiar do przechowywania go w dowolnym miejscu.

Najmniej podobało mi się to, że depozyt nie trwa dłużej niż 45 sekund, a bateria wystarcza na mniej niż tydzień, używając go raz dziennie. Należy również zaznaczyć, że musi być w pozycji pionowej, aby działał, ale nie stanowi to problemu, ponieważ kiedy się do niego przyzwyczaisz, nauczysz się poruszać, więc nie musisz go przechylać bez zbyt wielu problemów.

Opinia 1/5 😡

Nie ma wystarczającego ciśnienia i nie spełnia żadnego z wymienionych wymagań. Ponadto dostawca Parafarmaciamarket pozostawia wiele do życzenia w zakresie obsługi klienta. Zarówno produkt, jak i dostawca są oszustwem. Produkt nie jest zgodny i chcę go zwrócić, aby odzyskać pieniądze, a oni wymyślają, że będąc produktem sanitarnym, nie zwracają pieniędzy, ale raczej „naprawiają”

Nie płacę za naprawę nowego produktu. W tym celu sprzedawca jest tym, który ma rościć sobie prawo do dostawcy i nie obciążać klienta za wady, na które nie ma wpływu.

WP 100 Ultra

Irygator Waterpik WP100 Ultra to najpotężniejszy, idealny dla tych, którzy chcą dokładnie oczyścić jamę ustną.

Waterpik: Co ludzie myślą o Twoich produktach

Opinia 5/5 😄

Jest fantastyczna, a kiedy jej używasz, zdajesz sobie sprawę, do jakiego stopnia tradycyjna szczoteczka do zębów nie czyści całkowicie. Ma tylko jeden, ale chociaż jest trochę naciągany. W zbiorniku wody znajduje się gumowy element, który zarządza wylotem wody do sprężarki. Ten kawałek gumy teoretycznie zapobiega wypłynięciu reszty wody, gdy idziesz napełnić zbiornik. Ten kawałek bardzo szybko się psuje, a woda wypływa ze zbiornika, jeśli nie popchniesz go palcem, co jest nieprzyjemne. Bez tego ale 5 gwiazdek.

Opinia 3/5 😕

Spodziewałam się, że będzie mocniejszy, jeśli chodzi o usuwanie brudu spomiędzy zębów i kamienia nazębnego. W końcu można się do niego przyzwyczaić i jest to kolejne uzupełnienie do pielęgnacji i higieny jamy ustnej, ale spodziewałam się czegoś bardziej „profesjonalnego”.

Opinia 1/5 😡

Trwało to zaledwie 6 miesięcy.
Byłem zadowolony z zakupu, ale po pół roku stracił prawie całą moc. I że przeprowadziłem rygorystyczne czyszczenie urządzenia.

WP 660 UE

Najpopularniejszy stacjonarny model tej marki, jest też jednym z najbardziej cenionych i polecanych.

Waterpik: Co ludzie myślą o Twoich produktach

Opinia 5/5 😄

Po otwarciu okazuje się, że jest mniejszy niż na zdjęciach. Praktycznie mieści się w dłoni. Mimo, że nie mam dużej łazienki, nie miałam problemu z zamontowaniem jej nad umywalką. Posiada bardzo nisko położony środek ciężkości oraz małe gumowe nóżki, które zapobiegają ślizganiu się.

Czytam instrukcje i widzę, że praktycznie nie mają żadnych komplikacji. Jednak kiedy używasz go po raz pierwszy, zdajesz sobie sprawę, że do irygatora trzeba się przyzwyczaić. Na korpusie irygatora znajduje się przycisk zasilania. Problem polega na tym, że uchwyt ma inny przycisk do wyłączania i włączania. Jeśli zapomnisz zamknąć ten na uchwycie, tak jak to się stało w moim przypadku, stracisz wszystko, ponieważ irygator zaczyna działać prawie nie dając ci czasu na wyłączenie go lub włożenie go do ust.

Opinia 3/5 😕

Doskonale spełnia swoje zadanie. Nie daję mu pięciu gwiazdek z jednego powodu, robi dużo hałasu i jeśli tak jak ja musisz to robić w nocy, gdy dzieci śpią, w zależności od tego, gdzie go masz, musisz zamknąć drzwi, aby nie przeszkadzać.
Z drugiej strony zbiornik praktycznie trzeba ładować przy każdym użyciu, bo przy dokładnym użytkowaniu prawie się opróżnia po jednym użyciu, z drugiej strony włożenie większego zbiornika spowodowałoby drastyczną zmianę rozmiaru, więc nie widzę wiele rozwiązań tego problemu.

Opinia 1/5 😡

Urządzenie działało dobrze przez pierwsze 4 miesiące, aż pewnego pięknego dnia przestało działać. Jedynym sposobem na skorzystanie z gwarancji jest wysłanie wiadomości e-mail na adres wskazany w instrukcji, uzyskując milczącą odpowiedź, pomimo kilkukrotnego ponawiania wiadomości e-mail. Skontaktowałem się z Amazonem, zaproponowali mi wymianę produktu. Podsumowując, 0 dla Waterpik i 10 dla Amazon

Edit w styczniu 2021: Znowu awaria, tym razem bez gwarancji. Przystępuje do demontażu i sprawdzania, czy wewnętrzny transformator, który ma (220 V-12 V), uległ awarii i do którego nie mogę znaleźć części zamiennych. Miesiące temu musiałem również wymienić plastikową rurkę, która łączy aparat z ustnikiem. Krótko mówiąc, jakościowa katastrofa

WP20023407

Model 20023407 to bezprzewodowa wersja irygatorów Waterpik, w pełni przenośna i przeznaczona dla osób spędzających dużo czasu poza domem.

Waterpik: Co ludzie myślą o Twoich produktach

Opinia 5/5 😄

Wróg publiczny numer jeden kamienia nazębnego i płytki nazębnej. Z dwoma prędkościami, aby lepiej dopasować się do wrażliwości każdego dziąsła. Usuwa brud lepiej niż jakakolwiek nić dentystyczna. Nie mówię, że to jak wizyta u dentysty, ale jest blisko. Przynajmniej w moim przypadku od pierwszego użycia zauważyłam uczucie czystości. Złą rzeczą jest to, że aby zrobić to dobrze, trzeba poświęcić trochę czasu na każdy ząb; Ponieważ pojemność zbiornika jest ograniczona, nie będziesz miał innego wyjścia, jak tylko uzupełniać go na bieżąco, ale zajmie to tylko kilka sekund. Oczywiście pasuje do baterii, a nie do baterii, więc radzę włożyć do niej akumulatory, ponieważ faktycznie je pożera. Co więcej, z doświadczenia wiem, że muszę je ładować co dwa dni; jeśli nie, urządzenie nadal działa dobrze, ale zauważalne jest, że wyrzuca wodę z mniejszą siłą. Jak na swoją cenę,

Opinia 3/5 😕

Wypróbowałem go tylko dlatego, że chcę, żeby podróżował, ponieważ nie jest zbyt duży i łatwy w transporcie. Znam markę i dlatego powtórzyłem, poprzednie dwa sprawdzą się bardzo dobrze.

Opinia 1/5 😡

Przedmiot z dostarczonymi z nim domyślnymi bateriami nie zrobił absolutnie nic, poza lekkim masowaniem dziąseł, bez żadnej skuteczności w wykonywaniu swojej pracy. Z nowymi bateriami znacznie się poprawił, ale pod względem mocy nawadniania jest bardzo daleko od innych modeli, z których korzystałem wcześniej, takich jak waterpik wp 450.
Dość rozczarowany. Nie mogę powiedzieć, że nie działa lub ma wadę, ale brakuje mu dużo mocy, aby spełniał swoje zadanie.

powiązane posty