Irygator Panasonic EW1311

Reseña irrigador Panasonic EW1311G845

Prosty, bardzo wygodny w użyciu i odpowiedni dla wszystkich członków rodziny. Tak moglibyśmy zdefiniować przenośny irygator Panasonic .

Teraz zadasz sobie ważne pytanie: „Czy to dla ciebie?”. Nie możemy na to odpowiedzieć, ale możemy pomóc Ci w podjęciu decyzji dzięki naszej recenzji przenośnego irygatora elektrycznego Panasonic EW1311G845.

Cechy irygatora bezprzewodowego Panasonic EW1311

Kupując ten produkt, uzyskasz dostęp do unikalnych funkcji przenośnego irygatora Panasonic EW1311:

 • Rozmiar: 7,5 x 5,9 x 19,7 cm
 • Waga: 300 gramów.
 • Pojemność zbiornika: 130 ml.
 • 1 bateria litowa (w zestawie).
 • 3 tryby użytkowania.
 • 4 dysze.
 • Tryb powietrza wlotowego.

Panasonic EW1311 – ładowalny irygator do jamy ustnej z 2 trybami strumienia wody, wtyczka brytyjska 2-stykowa

 • 4 rodzaje pielęgnacji zębów za pomocą strumienia wody. Ten irygator Panasonic usuwa resztki jedzenia uwięzione między zębami za pomocą strumienia wody, a także pływającą płytkę nazębną z kieszonek dziąsłowych.
 • Silny strumień wody usuwa resztki jedzenia z przestrzeni międzyzębowych. Strumień wody usuwa z kieszonek dziąsłowych bakterie powodujące choroby przyzębia.
 • Pielęgnacja dziąseł. Woda delikatnie stymuluje dziąsła za pomocą około 1400 impulsów na minutę.
 • Wybierz jeden z dwóch trybów strumienia wody w zależności od potrzeb i preferencji. Tryb jet zapewnia silny, pulsujący strumień wody pod wysokim ciśnieniem. Tryb powietrza oferuje pulsujący strumień wody zmieszanej z powietrzem.
 • Dostarczane są dysze z kolorowymi pierścieniami, dzięki czemu członkowie rodziny mogą łatwo rozpoznać, która z nich należy do nich. Przybliżona pojemność zbiornika na wodę: 130 ml.

Dlaczego irygator Panasonic EW1311 ma taką cenę?

Panasonic jest znaną na całym świecie marką produkującą produkty wysokiej jakości. Chociaż cena może nie być „bardzo odpowiednia dla wielu”, czasami lepiej za trochę więcej mieć produkt, który wytrzyma dłużej niż tańszy i będziesz musiał zmienić za kilka lat.

Dzięki mocnemu strumieniowi z łatwością zastąpi stołowy irygator dentystyczny, gwarantując całkowite oczyszczenie jamy ustnej. Zaprojektowany bardziej dla tych, którzy potrzebują szybkiego sprzątania, można go również zabrać w podróż. Po prostu naładuj go w stacji ładującej i będzie działał przez kilka godzin, aż do wyczerpania baterii.

Kolejny powód jego ceny? Gwarancja posiadania usługi pomocy technicznej firmy Panasonic. Niezależnie od tego, czy kupisz ten model, czy inny model tej marki, zawsze, gdy będziesz mieć problem, będą do Twojej dyspozycji, aby zapewnić Ci rozwiązanie.

Odkryj wszystkie zalety bezprzewodowego irygatora dentystycznego Panasonic

Na pierwszy rzut oka wydaje się to dość prostym modelem. Czy zapewni Ci jakąkolwiek przewagę nad innymi modelami na rynku? Oczywiście, mówimy ci!

 • Tryby użytkowania: Trzy tryby użytkowania to jedna z jego największych zalet. Oferuje dwa rodzaje dysz; pierwszy to tryb Jet , który wystrzeliwuje normalny strumień wody, a drugi to Air In (który można wybrać w trybie normalnym lub miękkim), który wystrzeliwuje strumień wody z bąbelkami, co powoduje lekki masaż dziąseł i zębów.
 • Ustniki: Wszystkie ustniki są klasyczne. Co może być wadą, ale łatwo ją zastąpić trybami użytkowania, które zawiera. Niezależnie od tego, czy nosisz aparat ortodontyczny, koronę, czy też potrzebujesz gruntownego oczyszczenia jamy ustnej, dzięki trybowi Air In możesz oczyścić każdy obszar jamy ustnej.
 • Idealny w podróży: dla wielu może to być złe, że twój depozyt jest tak mały. Jest to jednak rozsądne, ponieważ ten irygator został specjalnie zaprojektowany do zabrania w podróż.
 • Szybkie czyszczenie: dzięki pojemności 130 ml pozwala na czyszczenie jamy ustnej przez około 30-45 sekund . To więcej niż wystarcza do szybkiego oczyszczenia w celu usunięcia resztek jedzenia.
 • Żywotność baterii: Bateria wystarcza na około 15 minut. Co pozwoli ci użyć go około 20 razy, zanim będziesz musiał go naładować.
 • Podstawka ładująca: Jedną z jej największych atrakcji jest to, że irygator zawiera małą podstawę, która działa jako stacja ładująca. Nie tylko można umieścić irygator do ładowania, ale ma on również dwa miejsca na umieszczenie dysz. Dzięki temu każdy członek rodziny może mieć swój pod ręką, kiedy tylko zechce.
 • Oświetlenie: Irygator ma różne rodzaje świateł, które wskazują tryb, którego używasz, a także takie, które wskażą ilość energii pozostałej w baterii.
 • Różne style: jest dostępny nie tylko w różnych kolorach, ale także w różnych stylach. Jedyne, co nieco się zmienia, to projekt i nazwa przycisków. Ale wszystkie oferują te same funkcje.
 • Gwarancja prestiżowej marki: Będąc przedstawicielem tak uznanej marki jak Panasonic, masz gwarancję, że zawsze znajdziesz części zamienne lub że możesz liczyć na jej pomoc techniczną w przypadku wystąpienia problemu.

Korzyści z używania profesjonalnego irygatora elektrycznego firmy Panasonic

Jeśli włączysz ten element do codziennej higieny jamy ustnej, uzyskasz dostęp do wszystkich tych korzyści:

 • Eliminuje płytkę nazębną i kamień nazębny.
 • Zmniejszenie krwawienia dziąseł, a także ulga w dotkniętym obszarze.
 • Całkowite oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych, usunięcie wszelkich resztek jedzenia, które mogły utknąć.
 • Zęby odzyskają swój naturalny kolor, a wszelkie przebarwienia znikną.
 • Idealny do czyszczenia zamków, pozostawiając je jak nowe.
 • Będąc modelem przenośnym, możesz zabrać go ze sobą w podróż i czyścić zęby w dowolnym miejscu.
 • Zapobieganie chorobom lub próchnicy.
 • Czyszczenie języka, redukcja toksyn i bakterii z jedzenia na nim.

Jak prawidłowo używać irygatora bezprzewodowego Panasonic

Aby prawidłowo korzystać z irygatora, zalecamy wykonanie poniższych czynności:

 1. Umieść stację ładującą na zlewie. Zalecamy umieszczenie podstawy pod spodem, aby upewnić się, że stoi na gładkiej powierzchni.
 2. Pozwól naładować irygator. Osiągnięcie pełnej mocy zajmie od 3 do 4 godzin.
 3. Gdy irygator jest gotowy do użycia, naciśnij przycisk ON (górny), aby włączyć irygator.
 4. Naciśnij przycisk SELECT, aby wybrać tryb, którego chcesz użyć.
 5. Napełnij zbiornik na wodę.
 6. Umieść ustnik, którego będziesz używać.
 7. Naciśnij ponownie przycisk ON, aby uruchomić irygator i rozpocząć czyszczenie, podążając za linią dziąseł w celu szybkiego czyszczenia.

Nie zalecamy używania płynu do płukania jamy ustnej z tym irygatorem, ponieważ może to spowodować uszkodzenie filtrów w rurce.

Wady irygatora podróżnego Panasonic

Zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy dużo czasu spędzają poza domem, jakie wady modelu EW1311 warto wziąć pod uwagę?

 • Zbiornik jest za mały . Inne przenośne irygatory oferują większą pojemność wody do dokładniejszego czyszczenia.
 • Bateria nie wytrzymuje zbyt długo . Chociaż jest bardziej przeznaczony do użytku poza domem, dla tych, którzy szukają alternatywy dla irygatorów stacjonarnych, jest to nie lada problem, ponieważ będzie się to wiązało z większymi wydatkami na prąd, aby go naładować.
 • Rezygnacja z większej ilości ustników wiąże się z dodatkowym wydatkiem .
 • Mimo, że ma bardzo ciekawe sposoby użycia, są one niewystarczające do skutecznego czyszczenia jamy ustnej.

Recenzje irygatora elektrycznego Panasonic EW1311

Przyjrzyj się bliżej irygatorowi Panasonic EW1311 w akcji. Przekonasz się, że jest to bardzo praktyczne, a przede wszystkim bardzo łatwe w użyciu:

Recenzje użytkowników irygatora Panasonic EW1311

Opinia 5/5 😄

Jestem z niego bardzo zadowolony, jest wydajny i bateria trzyma długo (kilka dni). Jedynym mankamentem, jaki postawiłem, jest to, że zbiornik jest zbyt mały i po kilku sekundach zużywa się, jeśli trafisz na pozycję maksymalnej mocy. Poza tym jest to produkt dobrej jakości, co widać po materiałach

Opinia 3/5 😕

Nie ma siły na oczyszczenie żużla, a osad jest bardzo mały

Opinia 1/5 😡

Prawda jest taka, że ​​nie jestem bardzo zadowolony z produktu. Puls jest trochę niewygodny i trudny do kontrolowania, usta natychmiast wypełniają się wodą i bardziej świadomie wypluwasz wodę niż uderzasz tam, gdzie chcesz wyczyścić, plastikowy zbiornik sprawia, że ​​​​woda smakuje jak plastik, co jest bardzo nieprzyjemne i nie jest że przenośny albo. Ogólnie niezbyt zadowolony z zakupu.

Ostateczny widok elektrycznego irygatora dentystycznego firmy Panasonic

Choć znajduje się w gronie 20 najlepiej sprzedających się irygatorów, jest to model, który dość mocno dzieli użytkowników. Ma tę zaletę, że jest mały, ergonomiczny i bardzo prosty w obsłudze .

To czyni go idealnym do zabrania w podróż, ale niewystarczającym do codziennego użytku w domu . Innymi słowy, warto kupić ten irygator, jeśli szukasz alternatywy, gdy musisz jechać w podróż i chcesz dalej dbać o swoją jamę ustną.

Ale jeśli szukasz modelu, który zastępuje Twój stary irygator biurkowy i oferuje to samo, powinieneś szukać dalej.

Streszczenie

obraz produktu
ocena autora
1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka
dodany wynik
brak oceny na podstawie 0 głosów
Marka
Panasonica
Nazwa produktu
Irygator Panasonic EW1311
Cena
62,74
Dostępność produktu
Dostępne w magazynie

zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *