Elektryczna szczoteczka do zębów Waterpik

Elektryczna szczoteczka do zębów Waterpik

Według dentystów zęby należy myć trzy razy dziennie. Jednak konwencjonalna szczoteczka do zębów nie wystarczy do wyeliminowania bakterii i zarazków z jamy ustnej. Powinieneś zacząć używać elektrycznej szczoteczki do zębów, takiej jak modele, które Waterpik ma na rynku.

Najlepsze szczoteczki elektryczne Waterpik 2023

Katalog szczoteczek elektrycznych Waterpik

Najlepsza elektryczna szczoteczka do zębów Waterpik


Waterpik Complete Care 9.0 – elektryczna soniczna szczoteczka do zębów i irygator wodny

  • Zadbaj o higienę jamy ustnej z elektryczną szczoteczką soniczną Complete Care 9.0 + irygatorem wodnym

Zalety używania szczoteczki elektrycznej Waterpik

Czy wiele się zmieni, jeśli postawisz na Waterpik i jego elektryczne szczoteczki do zębów? Oczywiście, dlaczego otrzymasz wszystkie te korzyści!

lepsze czyszczenie

Po pierwsze, czyszczenie jamy ustnej będzie pełniejsze, ponieważ elektryczna szczoteczka do zębów jest o 80% skuteczniejsza niż tradycyjny model, eliminując do 50% płytki bakteryjnej, podczas gdy druga czyści tylko 10%.

Wygoda czyszczenia

Dzięki obracającemu się włosiu szczoteczki prawie nie musisz się ruszać podczas procesu czyszczenia, co czyni ją znacznie wygodniejszą w użyciu.

różne poziomy mocy

W ten sam sposób, w jaki można kupić pędzel w zależności od twardości jego pasm, znajdziesz modele, które mają do 5 poziomów mocy.

Dzięki temu możesz dostosować obroty elektrycznej szczoteczki do zębów do swoich potrzeb. Niektóre mają nawet tryb masażu, który rozluźnia dziąsła.

Cena

Niektórych odstrasza pomysł zakupu elektrycznej szczoteczki do zębów ze względu na cenę. Przekonasz się jednak, że ceny szczoteczek elektrycznych Waterpik są całkiem rozsądne.

W zasadzie można było kupić model dla każdego członka rodziny, więc każdy ma swój własny.

Jak wybrać elektryczną szczoteczkę do zębów Waterpik

Zakup szczoteczki do zębów Waterpik oznacza posiadanie produktu wysokiej jakości, tylko dlatego, że ma nadrukowaną na ramieniu pieczęć tak znanej marki.

Kupując go, należy jednak pamiętać o kilku rzeczach:

inteligentne funkcje

Coraz więcej produktów posiada inteligentne funkcje , takie jak pamięć konfiguracji, dzięki czemu nie musisz za każdym razem wybierać trybu użytkowania. 

Oczywiście podniesie to cenę szczoteczek elektrycznych Waterpik, ale i tak warto zapłacić za nie trochę więcej.

tryb ładowania

Należy pamiętać, że nie wszystkie elektryczne szczoteczki do zębów mają stację ładującą. Niektóre podłączają się bezpośrednio do prądu, aby go naładować, a inne działają z bateriami.

Nasza rada? Spójrz na żywotność baterii i czas ładowania. Jeśli jest to mała łazienka, nie jesteś zainteresowany posiadaniem bazy ładującej. Z drugiej strony, jeśli jest duży, można kupić model z kilkoma miejscami, aby był podłączony do prądu przez cały czas.

Funkcje i akcesoria

Warto prześledzić wszystkie funkcje, które oferuje szczoteczka elektryczna, a także czy zawiera ona akcesoria, które mogą Ci się przydać, takie jak różne rodzaje szczotek lub części zamienne.

Ważne jest również, aby dowiedzieć się, czy części zamienne są łatwo dostępne. Chociaż zwykle Waterpik zawsze sprzedaje kompletne zestawy osobno.

Opinie klientów

Czy jest lepsze miejsce, aby dowiedzieć się o jakości produktu niż zapoznanie się z opiniami użytkowników, którzy już mieli okazję korzystać z produktu? Warto zapoznać się z opiniami użytkowników Amazona i innych platform, którzy zakupili szczoteczkę elektryczną Waterpik.

W ten sposób poznasz zarówno zalety, jak i wady, a także będziesz mógł ocenić, który model jest dla Ciebie najlepszy. Pamiętaj jednak, że to, że ktoś miał złe doświadczenia, nie oznacza, że ​​Ciebie spotka to samo.

Cena

Na koniec weź pod uwagę cenę produktu i oceń, która ze szczoteczek elektrycznych najlepiej pasuje do Twojego budżetu.

Nie poprzestawaj na „najtańszych” tylko po to, żeby zaoszczędzić. Porównaj i wybierz ten, który oferuje więcej za mniej.