szczoteczka soniczna

szczoteczka soniczna

Jeśli Twoja tradycyjna szczoteczka do zębów nie działa i nie podoba Ci się pomysł używania szczoteczki elektrycznej, dlaczego nie spróbować szczoteczki sonicznej? Uzyskasz nienaganne oczyszczenie jamy ustnej!

Najlepsze szczoteczki soniczne 2023

Katalog szczoteczek sonicznych w najlepszej cenie

Najtańsza szczoteczka soniczna

obroty


Elektryczna szczoteczka do zębów Oclean X Pro Elite Sonic Mute 42 000 obr./min 4 tryby szczotkowania 32 poziomy intensywności 35 dni Żywotność baterii IPX7 Wodoodporny 45db Niski poziom hałasu Szary

  • ELITE INTELIGENTNY EKRAN DOTYKOWY: ocena szczotkowania, czas szczotkowania, przypomnienie o martwym punkcie. Interaktywny ekran do ustawiania trybu. 100% gwarantowane pokrycie pędzla.

Marki elektrycznych szczoteczek do zębów

Zalety profesjonalnych irygatorów stołowych

W tej chwili masz dwie możliwości: kupić szczoteczkę soniczną lub zdecydować się na soniczną. Jakie korzyści oferują te ostatnie, aby w końcu zdecydować się na to?

  • Pulsacje, które wytwarzają, pomagają usunąć do 50% więcej płytki nazębnej niż rotacyjne , a także zabijają bakterie na języku.
  • Niektóre zawierają kilka dysz , za pomocą których można oczyścić nie tylko usta, ale także twarz.
  • Bateria jest trwała , oferując do 40 zastosowań.
  • Nie zajmują tyle miejsca co modele rotacyjne , ponieważ stacje ładujące szczoteczki sonicznej są mniejsze.
  • Mają bardzo konkurencyjną cenę , na rynku jest kilka modeli z bardzo ciekawymi opcjami.
  • Można go zabrać w podróż , ponieważ są bardzo małe modele.
  • Jego moc jest znacznie większa niż obrotowej szczoteczki elektrycznej , gwarantując całkowite oczyszczenie jamy ustnej i wyeliminowanie wszelkich zalegających zanieczyszczeń. 
  • Gwarancje jakości przez prestiżowe marki , z doskonałą obsługą klienta. 

Jak wybrać najlepszą ultradźwiękową szczoteczkę do zębów 2023

Nie możesz zatrzymać pierwszego modelu, który widzisz, a tym bardziej najtańszego. To czynniki, które należy wziąć pod uwagę.

moc pulsacji

W przypadku większości szczoteczek sonicznych moc impulsu można regulować. Ale są też inne, które tego nie robią, więc musisz to zbadać, aby wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Akcesoria

Zrób trochę badań na temat każdego rodzaju akcesoriów, które obejmuje i do czego służą. Warto będzie zapłacić trochę więcej, aby mieć coś lepszego.

Marka

Chociaż często mówi się, że „jeśli jest to lepsza marka”, model marki ze średniej półki może się sprawdzić, zamiast kupować model z wyższej półki.

Korzyści

Oczywiste jest, że zamierzasz używać ultradźwiękowej szczoteczki do zębów do czyszczenia jamy ustnej, ale co, jeśli była używana do czegoś innego? Jak już wspomnieliśmy, niektóre obejmują głowice do czyszczenia twarzy, języka, nosa…

Poziom hałasu

Chociaż prawdą jest, że te szczotki emitują wysoki dźwięk, który jest prawie niezauważalny dla ludzkiego ucha, nie zawsze tak jest. Sprawdź, jaki poziom hałasu wytwarza, ponieważ możesz w końcu kupić taki, który wytwarza raczej nieprzyjemny dźwięk. 

Opinie klientów

Na koniec nigdy nie zapomnij sprawdzić, co myślą ci, którzy już używali produktu, patrząc na ich oceny na Amazon lub recenzje w Internecie. Dostarczy Ci bardzo cennych informacji.