Recenzja Conga 9090 IA: Opinie

Cecotec świętuje Black X-MAS, oferty świąteczne

Kliknij przycisk, aby zobaczyć ceny

The Conga 9090 IA to jest w tym 2022 topowy asortyment marki walenckiej. Model, który łączy sztuczną inteligencję, o której mówiliśmy w Conga 7090 IA i kilka ulepszeń, które zostały zaimplementowane w Conga 8090 Ultra.

Wybór najlepszej jakościowo-cenowej Conga w tym roku będzie trudniejszy niż kiedykolwiek, zwłaszcza że Oferty Cecotec na Czarny piątek Praktycznie zmuszą zainteresowanych do bardzo dokładnego przemyślenia swojej decyzji.

W tym artykule przedstawiamy analizę Conga 9090 IA, wszystkie jej możliwości i nasza ostateczna opinia więc wiesz, czy warto kupować, czy nie. A jeśli wahasz się między dwoma ostatnimi robotami Cecotec, oto porównanie Conga 9090 IA z 8090 Ultra.

Conga 9090 IA + podstawa do opróżniania

Conga 9090 IA z samoopróżniającą się podstawą

Cena, która się teraz pojawia, to cena premierowa, ale Oczekuje się, że Czarny Piątek będzie okazją. W naszym artykule na temat Oferty Cecotec na Czarny piątek będziesz mógł zobaczyć zniżkę, gdy tylko będzie dostępna.

Ocena Conga 9090 IA

Główną cechą wyróżniającą Cecotec Conga 9090 IA jest Twój system nawigacyjny ze sztuczną inteligencją. Jest to technologia, która nie tylko wykrywa i omija meble lub pokoje, ale jest również zdolna do wykrywania obiektów, które mogą znajdować się na ziemi, aby ich unikać.

Jednym z problemów, z jakimi boryka się wiele osób, które stawiają robota odkurzającego, jest troska aby upewnić się, że wszystko jest uporządkowane, aby robot mógł przejść: zabawki dla dzieci, okazjonalny kabel, ubrania…

Wszystko to wykrywa robot i uniknął w taki sposób, że nie będziemy musieli być świadomi zebrania wszystkiego, jeśli pewnego dnia nie zdążymy. Conga 9090 IA potrafi unikać wszystkiego, co znajdzie.

To powiedziawszy, przejdźmy do wyniku różnych aspektów, które wzięliśmy pod uwagę przy ocenie tego modelu. Spodziewamy się, że poza niespodziankami stanie się nowym najlepszym robotem odkurzającym 2022 roku.

Oceniana charakterystykaWynik
APLIKACJATAk
system mapowanialaser sztucznej inteligencji
czujniki nawigacyjneCzujniki laserowe i optyczne
Wyświetlanie mapy w czasie rzeczywistymTAk
wykrywanie obiektówTAk
ProgramowanieTAk
zarządzanie pokojemTAk
skuteczny na dywanachKrótkowłosy lub dywan
usuwa sierść zwierzątTAk
Moc10 000 Pa
Autonomia240 minut
rodzaj szorowaniaZ mopem wibracyjnym
Regulowany przepływ wody szorującejTAk
Filtr powietrzaFiltr HEPA
samoopróżnianieZ Conga Home 10000
Kompatybilny z Alexa/Google HomeTAk
Wynik końcowy99/100
Cena na Amazoniejeszcze niedostępny
Cena w oficjalnym sklepieZobacz cenę

Czujniki i sztuczna inteligencja, czyli główny powód, by się na to zdecydować

Jeśli wahasz się między Conga 9090 IA a innymi modelami tej samej marki, głównym powodem tego powinna być z pewnością innowacyjna nawigacja i system wykrywania przeszkód. Sztuczna inteligencja daje systemowi nawigacji ten punkt umiejętności, którego brakowało robotom odkurzającym, zwłaszcza jeśli chodzi o poruszanie się po domu.

W innych modelach mieliśmy różne czujniki fizyczne (czujniki przeciwupadkowe, czujniki wstrząsów) oraz czujniki nawigacyjne. Wydawało się, że to wystarczy, ale w Cecotec poszli o krok dalej połączyć najlepsze systemy nawigacji laserowej z najnowszą sztuczną inteligencją.

Najpotężniejszy na rynku i najlepszy dla zwierząt

Cecotec nadal wyświetla, od zeszłego roku, marka z najmocniejszym robotem odkurzającym na rynku. Ma to samo 10 000 paskali jakie mieliśmy w poprzednich modelach. Moc osiągnięta dzięki technologii cyklonicznej i wysokowydajnemu silnikowi cyfrowemu.

Główną zaletą posiadania tak mocnego silnika w odkurzaczu-robocie jest to, że Jest najlepszy dla sierści zwierzątjedna z wielkich trosk właścicieli czworonożnych towarzyszy, zarówno psów jak i kotów.

W ten sam sposób dobrze współpracuje z dywanikami że są krótkowłose lub pokryte dywanem. Oczekiwany temat to wciąż dywany z krótkim włosiem, które są grubsze i mogą sprawiać pewne trudności we wspinaniu. Conga 9090 IA wykrywa również dywany i aktywuje pełną moc, gdy to robi, usuwanie kurzu, roztoczy i wszelkich znalezionych zabrudzeń.

Autonomia dla dużych domów

Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w małym mieszkaniu, czy w wielopiętrowym domku. Conga 9090 IA ma 4 godziny autonomii dzięki akumulatorowi o dużej pojemności.

Należy pamiętać, że ten wskaźnik autonomii jest w najlepszych warunkach, to znaczy na twardych podłogach, bez zbyt wielu przeszkód i na bardziej konserwatywnym poziomie mocy z akumulatorem. W innych warunkach niska liczba, co jest logiczne, ale przetestowaliśmy go i czyści dom o powierzchni 120 metrów kwadratowych na jednym ładowaniu.

Kontroluj wszystko z aplikacji

prawdopodobnie znalazłeś opinie którzy mówią o awarii aplikacji odkurzaczy robotów Conga, ale to już przeszłość.

Jeśli istnieje zaleta bycia jedną z najbardziej znanych marek odkurzaczy robotów, to właśnie to poprzednie awarie pozwoliły im je dziś rozwiązaćwięc aplikacja tego Conga 9090 IA nie stanowi żadnego problemuani łączność, ani kompatybilność. Obsługuje nawet sieci Wi-Fi 5 GHz.

Obsługa aplikacji jest intuicyjna i prosta, a oprócz tego, że będziesz w stanie zobaczyć z niej mapę swojego domu w czasie rzeczywistym, będziesz mógł także rozgraniczać pokoje, ustalać obszary o ograniczonym dostępie lub mieć dostęp do wszystkiego, co jest związane z programowaniem i sprzątaniem plany. Robotem można sterować z pilota, ale nie ma to większego sensu, gdy aplikacja oferuje znacznie szerszy wachlarz możliwości.

Ulepszony system szorowania dzięki Twerking Tank

Twerking Tank to nazwa zbiornika wody i ścieków, który otrzymuje Cecotec Conga 9090 IA. Jest to depozyt z mopem o właściwości: wibrować!

Ta wibracja w tym samym czasie, kiedy ślizga się po ziemi sprawia, że znacznie bardziej uporczywy brud jest usuwany. A ponieważ możesz regulować przepływ wody podczas szorowania, jest to znacznie bardziej skuteczne.

Zbiornik na płyn ma pojemność 300 mililitrów, które należy napełnić wodą i normalnie używanym detergentem do podłóg.

Samoopróżnianie z bazą Conga Home 10000

Jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu Conga 9090 IA również z bazą Conga Home 10000 możesz skorzystać z samoopróżnienia robota.

Posiada czujnik pełnego zbiornika, który po aktywacji sprawia, że ​​robot idzie do podstawy, aby wyładować cały brud i kontynuować sprzątanie.

Główna zaleta? Nie musisz być świadomy codziennego opróżniania depozytu samego robota, co zawsze się zdarzało do teraz.

Cecotec oferuje możliwość zakupu robota i bazy osobno, jeśli robisz to razem z pakietem Będzie o 100 euro taniej. Możesz kup pakiet tutaj.

Opinie o Conga 9090 IA

Powiedzieliśmy to we wszystkich testach i recenzjach Conga: jedyne, czego Conga brakowało, to samo opróżnienie się.

I to już jest rzeczywistość.

Conga 9090 IA z samoopróżniającą się podstawą To najlepsza opcja tego 2022 jeśli chcesz nie martwić się o utrzymanie podłogi w domu w czystości.

Jedyne, o czym będziesz musiał pamiętać, to to, że od czasu do czasu będziesz musiał opróżnić bazę. Nic więcej.

Naszym zdaniem 9090 IA staje się wyraźnym kandydatem do zostania najlepiej sprzedającą się kongą w całej swojej historii.

Więcej robotów odkurzających

Zajrzyj do naszego poradnika na najlepszy odkurzacz robota rynku lub któregokolwiek z tych innych:

 • Najlepsze odkurzacze robotów Conga
 • Najlepsze odkurzacze robotów Roomba
 • Dreame L10 Pro, recenzje robota odkurzającego o najlepszym stosunku jakości do ceny
 • Oferty na robota odkurzającego na Czarny piątek

Więcej porównań odkurzaczy robotów Conga

 • Opinie o Conga 9090 IA (Nowy model 2022)
 • Opinie o 8090 Ultra Conga (Nowy model 2022)
 • Recenzje Conga 7090 IA
 • 6090 Ultra Conga Recenzje
 • Recenzje 5090 Conga
 • 4090 Recenzje konga
 • Recenzje: 990
 • Conga 9090 IA czy Conga 8090 Ultra