Przenośny irygator Nicwell MX-ES-YX

Reseña irrigador nicwell MX-ES-YX

Nicwell wchodzi na rynek irygatorów dentystycznych ze swoim modelem MX-ES-YX , będącym tańszą alternatywą dla modeli z wyższej półki. Czy to będzie zależało od tego?

Cechy irygatora MX-ES-YX Nicwell

Wszystkie cechy, które sprawiają, że przenośny irygator Nicwell jest wyjątkowy:

 • Rozmiar: 6,5 x 8,5 x 19,5 centymetra
 • Waga: 498 gramów.
 • Pojemność zbiornika: 200 ml.
 • 4 tryby użytkowania.
 • Zawiera 5 dysz.
 • Szybkie ładowanie baterii.
 • Przycisk bezpieczeństwa dyszy.

Jaka jest cena przenośnego irygatora Nicwell MX-ES-YX?

Od momentu powstania Nicwell chciał stać się punktem odniesienia w sektorze higieny jamy ustnej, oferując produkty dostępne dla każdego , niezależnie od dochodów.

Dlatego we współpracy z dentystami i innymi profesjonalistami zaprojektowali irygator o tej samej jakości, co model z najwyższej półki, ale znacznie tańszy.

Jest przeznaczony jako alternatywa dla modeli stacjonarnych , do użytku w domu lub w podróży , w pełni przenośny i o dużej mocy.

Zalety stosowania irygatora doustnego Nicwell MX-ES-YX

Zobaczmy, jakie będą zalety wyboru bezprzewodowego irygatora akumulatorowego Nicwell:

 • Pełna personalizacja czyszczenia jamy ustnej: Dzięki czterem trybom czyszczenia (Normal, Soft, Pulse i Customizable) użytkownik może regulować moc strumienia aż do 8 poziomów
 • W 100% bezpieczny: uchwyt ma przycisk zabezpieczający , który zapobiega poluzowaniu się dyszy, a także jest zaprojektowany tak, aby zapobiegać wyciekom i ma wodoodporność IPX7 . Bez względu na to, czy zostanie zamoczony, czy zanurzony, będzie działać jak urok.
 • Różne rodzaje ustników: wraz z trzema podstawowymi ustnikami zawierają ustnik do płytki nazębnej i skrobaczkę do języka . Można je obracać o 360º , aby zapewnić wygodne czyszczenie, gwarantując jednocześnie dotarcie do każdego kącika ust.
 • Szybkie ładowanie baterii: ładowanie zajmuje tylko 4 godziny , co zapewnia nieprzerwane użytkowanie od 14 do 21 dni , w zależności od używanego poziomu mocy.
 • Funkcja oszczędzania energii: irygator MX-ES-YX jest wyposażony w timer, który włącza się, jeśli nie jest używany w ciągu 2 minut, co pomaga oszczędzać energię.

Przedmioty zakupione razem z irygatorem Nicwell MX-ES-YX 

Kroki prawidłowego użytkowania irygatora dentystycznego Nicwell MX-ES-YX

Wyjaśnimy krok po kroku, jak prawidłowo używać przenośnego irygatora Nicwell, aby w pełni go wykorzystać:

 • Pierwszą rzeczą jest załadowanie go. Ponieważ jest to pierwszy raz, może to potrwać trochę dłużej.
 • Zdejmij korek zbiornika i napełnij go ciepłą wodą. Można również użyć ciepłej wody.
 • Naciśnij przycisk na górze, aby móc umieścić dyszę i zwolnij ją po włożeniu.
 • Naciśnij i przytrzymaj przycisk ON, aby włączyć irygator.
 • Za pomocą przycisku MODE wybierz moc strumienia, której chcesz użyć.
 • Pochyl się lekko nad umywalką i umieść ustnik w ustach.
 • Naciśnij ponownie przycisk ON, aby włączyć strumień i rozpocząć czyszczenie. Jeśli musisz pluć, naciśnij ponownie przycisk ON, aby zatrzymać.
 • Kiedy skończysz, musisz przytrzymać przycisk zasilania, aby wyłączyć irygator.

Inne funkcje irygatora akumulatorowego Nicwell MX-ES-YX

Choć Nicwell proponuje nam bardzo ciekawą opcję, to szkoda, że ​​kilka wad, które kupujący powinni wziąć pod uwagę:

 • Pomimo większej liczby funkcji niż inne modele przenośne, zbiornik jest znacznie mniejszy, co wymaga wielokrotnego napełniania w celu dokładnego wyczyszczenia.
 • Prawie nie zawiera rodzajów dysz, więc osoby o specjalnych potrzebach, takie jak ortodoncja, nie znajdą w tym irygatorze dobrego partnera do czyszczenia.
 • Jest dość duży i ciężki w porównaniu do innych modeli.
 • Nie można znaleźć części zamiennych, takich jak dysze.

Porównanie irygatora akumulatorowego Nicwell MX-ES-YX z innymi modelami


Model
Nickwell MX-ES-YX

Waterpik 563EU

PECHAM 801


Obraz
Profesjonalny przenośny irygator doustny - nić dentystyczna z 5 dyszami 4 tryby, wodoodporne czyszczenie zębów IPX7, akumulator do czyszczenia zębów, podróżne przenośne elektryczne irygatory doustne

Bezprzewodowy irygator Waterpik z 3 pozycjami kontroli ciśnienia wody z akumulatorem, optymalne usuwanie płytki nazębnej w podróży i małych łazienkach, niebieski (WP-563EU)

Irygator dentystyczny - przenośne bezprzewodowe irygatory doustne PECHAM z dyszami 4 Tryby 4 300 ML, wodoodporny IPX7, akumulator do czyszczenia zębów, podróży i rodziny Elektryczny irygator doustny


główny
Amazon Prime

Amazon Prime

Amazon Prime


Wymiary
6,5 x 8,5 x 19,5 centymetra

28,5 x 13,6 x 8,5 cm

22x8x7cm


głowice do wymiany
5

4

4


Kolor
Biały

Niebieski

Czarny


Depozyt
200ml

200ml

300ml

Modelo
Nicwell MX-ES-YX

Imagen
Irrigador Bucal Portatil Profesional - Irrigador Dental con 5 Boquillas 4 Modos, IPX7 Impermeable Limpieza Dientes, Recargable para Limpieza Dental, Irrigadores bucales Electrico Portátil de Viaje

Prime
Amazon Prime

Dimensiones
6.5 x 8.5 x 19.5 centímetros

Cabezas de recambio
5

Color
Blanco

Depósito
200 ml

Modelo
Waterpik 563EU

Imagen
Waterpik Irrigador Inalámbrico con 3 Posiciones de Control del Agua a Presión con Batería Recargable, Eliminación de Placa Dental óptimo para Viajar y para Baños Pequeños, Azul (WP-563EU)

Prime
Amazon Prime

Dimensiones
‎28.5 x 13.6 x 8.5 cm

Cabezas de recambio
4

Color
Azul

Depósito
200 ml

Modelo
‎PECHAM 801

Imagen
Irrigador Dental - PECHAM Irrigadores Bucales Inalámbrico Portátil con 4 Boquillas 4 Modos 300 ML, IPX7 Impermeable, Recargable para Limpieza Dental, Irrigador Bucal Electrico de Viaje y Familia

Prime
Amazon Prime

Dimensiones
‎22 x 8 x 7 cm

Cabezas de recambio
4

Color
Negro

Depósito
300 ml

Co użytkownicy myślą o bezprzewodowym irygatorze Nicwell MX-ES-YX?

Opinia 5/5 😄

Przenośność irygatora dentystycznego jest wielką zaletą, ponieważ pozwala zabrać go w dowolne miejsce i używać w dowolnym momencie. Ponadto fakt, że jest wodoodporny z certyfikatem IPX7, sprawia, że ​​idealnie nadaje się do użytku pod prysznicem lub w wannie bez obaw.

DO.

Opinia 3/5 😕

Trwało to rok i 3 miesiące. Miał 1 rok gwarancji. Izolacja urządzenia jest bardzo słaba. Kiedy go otworzyłem, aby dowiedzieć się, dlaczego włączał się tylko wtedy, gdy chciał, całe wnętrze było wilgotne i spleśniałe (wszędzie brązowe ślady).

AA

Opinia 1/5 😡

Jak wielu innych użytkowników, po kilku miesiącach ładowania zaczął regenerować się tak bardzo, że chyba coś się w środku stopiło, bo wydzielał zapach spalonego plastiku i sam się włączył i nie dało się go zatrzymać.

LS

Końcowa ocena irygatora podróżnego Nicwell MX-ES-YX 

Będąc jednym z pierwszych irygatorów tej marki, Nicwell oferuje wysokiej jakości produkt, który zaspokoi potrzeby tych, którzy szukają uzupełnienia szczoteczki do zębów i alternatywy dla nici dentystycznej.

Niestety nie przyda się osobom, które noszą aparat ortodontyczny lub przeszły operację założenia korony lub czepka. Mimo wszystko wyróżnia się czterema trybami użytkowania , z których jeden pozwala na regulację strumienia od 30 do 125 psi.

Dzięki solidnej konstrukcji, wykonanej z najwyższej jakości materiałów, zachwycą się tym irygatorem osoby poszukujące przenośnego modelu do pokoju, łazienki lub w podróży .

Chciałbyś go zdobyć? Zwróć uwagę na świetną ofertę, którą dla Ciebie znaleźliśmy!

Streszczenie

obraz produktu
ocena autora
1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka
dodany wynik
1 na podstawie 1 głosów
Marka
nic dobrze
Nazwa produktu
MX-ES-YX
Cena
59,99 EUR
Dostępność produktu
Dostępne w magazynie