Najpotężniejszy irygator dentystyczny: przewodnik po zakupie i porównaniu

Descubre cuál es el irrigador dental más potente del mercado

Czy usuwanie resztek brudu z zębów jest dla Ciebie bardzo trudne lub masz dużo nagromadzonego kamienia nazębnego i dlatego szukasz mocnego irygatora? 

Zobaczmy, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, aby wybrać najbardziej odpowiedni, a także najmocniejszy irygator na rynku.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najmocniejszego irygatora dentystycznego

Podejmując decyzję, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki, aby wybrać najbardziej odpowiedni irygator do ust:

Najpotężniejszy irygator dentystyczny: przewodnik po zakupie i porównaniu

ciśnienie wody

Ciśnienie wody ze zraszacza jest mierzone w psi , czyli funtach na cal kwadratowy (funty na cal kwadratowy).

Zazwyczaj irygatory mają minimalne ciśnienie 30 psi , które jest używane do łatwego czyszczenia lub dla dzieci. Maksymalna moc osiąga 125-135 psi , w zależności od modelu. 

Ciśnienie można regulować w dowolnym momencie za pomocą pokrętła lub przycisku (w zależności od tego, czy jest to komputer stacjonarny, czy bezprzewodowy).

pojemność baku

Im większa pojemność zbiornika irygatora, tym lepiej . Jeśli szukasz mocnego irygatora, to dlatego, że chcesz użyć mocniejszego trybu irygatora.

I co to znaczy? Aby woda w zbiorniku skończyła się wcześniej. Dlatego ważne jest, aby pojemność zbiornika była jak największa. Aby dać ci wyobrażenie, zbiornik o pojemności 600 ml, przy maksymalnej mocy, zapewnia około 3-4 minut wody.

Rodzaj dysz

Oprócz pojemności zbiornika należy wziąć pod uwagę typy dysz, które są w zestawie .

Wszystkie irygatory zawierają podstawowe dysze , ale z pewnością zainteresują Cię inne modele, takie jak dysza ortodontyczna do czyszczenia aparatu lub dysza periodontologiczna do usuwania płytki nazębnej.

Niektóre zawierają nawet szczoteczkę do zębów lub skrobaczkę do języka .

Czas pracy baterii

Modele bezprzewodowe są zasilane akumulatorem litowym mAh. 

W zależności od modelu trwa to zwykle od 15 do 40 dni . Czy to wydaje się wystarczająco dużo czasu? Nie, nie jest.

Należy pamiętać, że moc strumienia zależy od ilości energii baterii . Jeśli zamierzasz korzystać z najmocniejszego trybu, w miarę upływu dni odrzutowiec będzie tracił moc i będziesz musiał ładować go co dwa za trzy. 

Będziesz więc zainteresowany irygatorem, który ma baterię, która wystarcza na długi czas.

3 najlepsze irygatory dentystyczne o największej mocy na rynku: analiza i opinie

Następnie przeanalizujemy trzy najpotężniejsze irygatory doustne na rynku , aby pomóc Ci wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie:

Apiker 100

Zalety

 • Osiąga maksymalną moc 130 psi.
 • Zbiornik 600 ml.
 • Zawiera 8 dysz.
 • Mały i łatwy w obsłudze.
 • 100% wodoodporny.
 • Tajna komora na dysze w pokrywie zbiornika.

Niedogodności

 • Podczas użytkowania robi dużo hałasu.
 • Niektórzy użytkownicy krytykują, że dużo się rozpryskuje.
 • Mało praktyczne w przypadku małych łazienek.
 • Do prawidłowego funkcjonowania wymaga okresowej konserwacji.

opinie

Opinia 5/5 😄

Jako użytkownik tego typu urządzeń od pradziejów tych urządzeń, do codziennego leczenia przewlekłego nieżytu nosa, na który cierpię, myślę, że mogę powiedzieć, że ten model jest najlepszym, jaki miałem w całej mojej historii używania go do więcej niż 15 lat.Tak czy inaczej. Jest niewielkich rozmiarów, mało hałasuje, dostarcza wodę pod wymaganym ciśnieniem i ma bezdyskusyjnie przystępną cenę. Idziemy ogromnym postępem w tego typu urządzeniach i ulgą dla wszystkich «nieżytów nosa».

Z.

Opinia 3/5 😕

U mnie nie usuwa wszystkiego, dużo pryska. Ma wiele akcesoriów, jeśli masz czas, idzie bardzo dobrze. Ogólnie polecam – stosunek jakości do ceny.

IFF

Opinia 1/5 😡

 To tak jakby kupić samochód z nieszczelnym zbiornikiem paliwa. Szkoda, że ​​tak prosta sprawa nie została rozwiązana (biorąc pod uwagę kilka filmów opublikowanych przez innych użytkowników)

LS

MySmile ‎MS-35-10

Zalety

 • Moc od 50 do 150 psi.
 • Strumień osiąga 3000 obr./min.
 • Ekran OLED pokazujący wybrany tryb i ilość baterii.
 • Szybkie ładowanie baterii.
 • Zbiornik 350 ml.
 • 5 trybów użytkowania.
 • Zawiera 8 dysz.

Niedogodności

 • Jest dość duży i uciążliwy.
 • Dysze są dość kiepskiej jakości i łatwo pękają.
 • Akumulator wyczerpuje się bardzo szybko, jeśli używany jest najmocniejszy poziom.
 • Kaucja nie jest usuwalna.

opinie

Opinia 5/5 😄

Na początku byłam zaskoczona mocą produktu, zaczęłam używać go na delikatnym trybie, żeby się przyzwyczaić, ale jest bardzo łatwy w użyciu i teraz używam go kilka razy w tygodniu z pełną mocą. Zdecydowanie czyści głęboko między zębami aż do dziąseł, to naprawdę mnie zaskoczyło. Naprawdę dałbym temu produktowi 5 na 5, spełnia swoje zadanie bardzo dobrze i pozostawia wspaniałe odczucie w ustach. Przy pierwszych kilku użyciach było trochę krwi, ale i tak nie więcej niż podczas nitkowania nicią dentystyczną. Sugeruję również używanie letniej wody, jeśli masz wrażliwe zęby. Wysoce polecany.

gruźlica

Opinia 3/5 😕

Kupiłem go rok temu iw ciągu 6 miesięcy pojemnik na wodę zaczął przeciekać od spodu. Zamiast być jednym solidnym kawałkiem plastiku, dno jest oddzielone, a szew zaczął przeciekać. Wkleiłem i działało przez jakiś czas. Musiałem go tylko ponownie przykleić. Postanowiłem skontaktować się z firmą przez Amazon. Brak połączenia zwrotnego, ale czat, a następnie e-mail zadziałały i zaoferowano wymianę. Zaktualizuję tę recenzję, gdy część dotrze. Poza wyciekiem z pojemnika jest to fantastyczny mały produkt. Działa świetnie i świetnie sprawdza się w domu lub w podróży. Kiedy kończę z niego korzystać, opróżniam urządzenie z wody i przechowuję je wraz z oddzielnym pojemnikiem na wodę w szufladzie komody na ręcznikach frotte. Raz w tygodniu ładuję go i przepuszczam nadtlenek i wodę, aby go zdezynfekować. Okresowo myję też szczoteczką do zębów, aby dostać się w szczeliny. Ta maszyna podoba mi się znacznie bardziej niż Waterpik, który stał na komodzie.

C.

Opinia 1/5 😡

Kupiłam jednocześnie dwa wodne płyny do czyszczenia zębów: jeden biały i jeden czarny. Dysza nie schodzi w czarnej, a plastikowa rurka, która zasysa wodę, wpada do zbiornika na wodę w białej.
Dysza nie schodzi, nie można jej zmienić. Przycisk, który powinien go zwolnić, nie działa.
Zmiana końcówki jest dla mnie ważna, ponieważ nić, którą sobie kupiłam, w ogóle nie nadaje się do użytku, a chciałam użyć własnej końcówki, a nie męża.
W każdym razie po niecałym roku zakupu i około 6 miesiącach użytkowania oba są zepsute.

NL

Turewell YFTES051

obroty


Irygator dentystyczny TUREWELL, profesjonalny irygator doustny z wielofunkcyjnymi dyszami 8, pojemność 600 ml, ustawienia ciśnienia wody 10, czyszczenie zębów

 • 8 wielofunkcyjnych końcówek strumieniowych do użytku rodzinnego: Domowy irygator do jamy ustnej TUREWELL jest wyposażony w 8…

Zalety

 • 8 rodzajów dysz.
 • Zbiornik na wodę o pojemności 600 ml.
 • Ciśnienie wody do 125 psi (regulowane pokrętłem).
 • Nogi poprawiające tarcie o zlewozmywak.
 • Płaszcz przeciwdeszczowy.
 • Nienaganna obsługa klienta.
 • Schowek na ustnik w pokrywie.

Niedogodności

 • Przewód uchwytu jest trochę krótki.
 • Jest bardzo głośno.
 • Dysze są wykonane z kiepskiej jakości materiałów.

opinie

Opinia 5/5 😄

Ponieważ nie znoszę nitkowania ani szczoteczek międzyzębowych, kupiłam ten irygator.
Patrząc na ceny i komentarze zdecydowałem się na ten irygator, ma wystarczającą moc, dużo dysz, jak dla mnie zbiornik jest trochę mały, przydałby się trochę większa pojemność 100 lub 200 ml więcej, ale dobrze, że że ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu można go mieć zawsze pod ręką.
W porównaniu do renomowanej marki i trzykrotnie wyższej ceny, którą miałem, nie zauważam dużej różnicy w działaniu. Używam go raz dziennie i pokazuje głębsze czyszczenie niż zwykłe użycie pędzla, za cenę i gwarancję, którą oferują, myślę, że dokonałem dobrego zakupu. Na razie zadowolony.

SIEMA.

Opinia 3/5 😕

Podoba mi się wynik. Ale nie mam innego produktu i nie porównuję, bo nie wiem czy jest głośny, czy ma np. wystarczającą moc. Kabel jest w porządku, jeśli masz go na wysokości zlewu. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dodatek do czyszczenia jamy ustnej, który idzie bardzo dobrze. Polecam to

DO.

Opinia 1/5 😡

Uwielbiam to, że kiedy pojawia się problem, myją ręce. Na dodatek mają cię za głupca… jeśli to nie działa, to nie działa, kropka. A twój serwis techniczny naprawi to lub wyrzuci. To nigdy klient nie musi manipulować jakimkolwiek urządzeniem

C.