Najlepsze masażery do stóp i nóg poprawiające krążenie

Dowiedz się, który masażer do stóp i nóg kupić

Jeśli masz problemy z krążeniem lub chcesz po prostu odpocząć w domu, kto nie chce dobrego relaksującego masażu? Tyle postępu technologicznego trzeba było do czegoś wykorzystać, a to znaczy, że jeśli wcześniej potrzebowaliśmy osoby, aby cieszyć się masażem, dziś już go nie ma.

Teraz pojawiły się urządzenia do wykonywania masażu, które są w pełni automatyczne, więc to Ty wybierasz najlepszy czas na masaż. Po długim dniu pracy lub spacerze nie ma nic lepszego niż masaż po powrocie do domu. Powiesz nam 😉

Abyś mógł zobaczyć całą różnorodność i różne urządzenia do masażu, które istnieją, stworzyliśmy ten przewodnik po najlepsze masażery stóp i nóg aby poprawić krążenie.

Najlepsze masażery do stóp i nóg w 2022 roku 🥇

1. QUINEAR

1. QUINEARZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

Jednym z najlepiej sprawdzających się automatycznych systemów masażu nóg jest marka QUINEAR. To model, który działa poprzez presoterapięczyli wypełnia się powietrzem, aby uciskać nogi i pomagać w codziennym relaksie.

Wśród wielu zalet, które ma oprócz tego, że korzystanie z niego jest relaksujące, należy zauważyć, że Jest bardzo przydatny, jeśli masz żylaki na nogach, do regeneracji mięśni u sportowców, poprawia krążenie i łagodzi ból nóg i stóp. Wiemy też, że w przypadku niektórych kontuzji mięśni może to być również korzystne, ale jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie chcemy niczego polecić, ponieważ każdy przypadek jest inny. Jeśli Twój lekarz lub fizjoterapeuta zaleci sesje presoterapii, że wiesz, że dzięki temu możesz je dostać z domu.

Ten konkretny model daje ogromną ulgę w udach, łydkach i stopach, zwłaszcza po długim przebywaniu na nogach. Jest to bardzo zauważalne. Posiada trzy tryby pracy i trzy poziomy intensywności, dzięki czemu możesz dostosować jego działanie do swoich potrzeb. W zestawie z dość wygodną i kompaktową torbą transportową.

ZALETY

 • wiele korzyści
 • Uznana marka
 • Łatwy w użyciu

ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

2. Duomishu

2. DuomishuZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

masażysta Duomishu to także kolejna z opcji, które oferuje nam rynek, model, który również automatycznie masuje stopy i nogi i że oprócz tego, że działa dobrze, nie ma wysokiej ceny. Główną różnicą tego urządzenia do masażu jest to, że wykorzystuje presoterapię i ciepłoczyli połącz oba zabiegi, aby wyleczyć każdą dolegliwość, jaką masz w tym obszarze ciała.

Główną zaletą tego masażera dolnego ciała w porównaniu z innymi, które sprawdziliśmy, jest to, że oferuje kompresję powietrza 360º, czyli posiada komory powietrzne na całej powierzchni dzięki czemu zauważymy ucisk we wszystkich nogach i stopach. To samo dotyczy ciepła. Ma pewne opory rozłożone w taki sposób, że odczucie ciepła jest równomierne, nie ma obszarów gorętszych niż inne.

Innym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że pozwala wybrać obszar do leczenia, nogi, stopy lub jedno i drugie. W każdej strefie mamy do wyboru trzy tryby pracy oraz regulację intensywności i ciepła na sześciu poziomach.

Chociaż jest zasilany bateryjnie, działa również podłączony do sieci i ma tę zaletę, że jest przenośny, że można go używać na przykład w ogrodzie lub na tarasie.

ZALETY

 • przenośny masażer
 • Presoterapia i ciepło
 • wiele ustawień

ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

3. RENFO

3. RENFOZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

Jeśli szukasz tańszego masażera do nóg i stóp, zaleca się RENPHHO. Jest to tańsza opcja, która ma bardziej ograniczone funkcje w porównaniu do poprzedniej, np. ale działa bardzo dobrze w leczeniu żylaków i bólu mięśni nóg.

Posiada pięć trybów pracy, a w każdym z nich cztery poziomy intensywności, dzięki czemu możesz dostosować go do potrzeb podczas każdej sesji masażu. Spośród wszystkich przetestowanych masażerów do nóg i stóp, to ten, który obejmuje więcej rozmiarów, ponieważ regulowany za pomocą rzepów, dopuszcza nogawki o obwodzie do 63 centymetrów.

Marka obecnie promuje kupon w Amazon (w momencie pisania tego poradnika zakupowego), więc jest to najlepsza okazja, aby z niego skorzystać.

ZALETY

 • Różne tryby i intensywności
 • Regulacja na rzep
 • Łatwy w użyciu

ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

4. RENFO

4. RENFOZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

Ostatni z modeli w tym przewodniku po liście również pochodzi od marki RENPHO, ale w tym przypadku jest to masażer stóp i kostek. Ze wszystkich masażerów stóp Jest bestsellerem na Amazon z ponad 24 000 opiniami. Oceny, które, nawiasem mówiąc, są bardzo dobre: ​​średnio 4,4 gwiazdki na 5.

Ten konkretny model jest dostępny w dwóch wariantach. Jeden z pilotem, a drugi bez, różnica wynosi tylko 10 euro. Z naszego punktu widzenia pilot jest tego wart, ponieważ pozwala sterować systemem masażu bez konieczności schylania się, aby dotknąć dotykowych elementów sterujących masażera.

Jeśli mówimy o jego działaniu, łączy on presoterapię i ciepło, będąc w stanie dostosować zarówno poziom intensywności, jak i temperaturę, tworząc w ten sposób całkowicie spersonalizowany program masażu. Zawiera dwa zegary 15 i 30 minut.

Niewątpliwą zaletą jest to, że pokrowiec, który styka się z naszymi stopami, jest wykonany z tkaniny i można go zdjąć, zarówno w celu wyprania, jak i zastąpienia go innym. Z drugiej strony jego konstrukcja sprawia, że ​​zajmuje bardzo mało miejsca. Gorąco polecam, jeśli chcesz cieszyć się masażem stóp i kostek w domu.

ZALETY

 • Masaż stóp/kostek
 • Presoterapia i ciepło
 • regulowana intensywność
 • regulator czasowy

ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

Porównanie najlepszych urządzeń do masażu stóp i nóg

1. QUINEAR

ZALETY

 • wiele korzyści

 • Uznana marka

 • Łatwy w użyciu

CONS

 • szczegóły poniżej

2. Duomishu

ZALETY

 • przenośny masażer

 • Presoterapia i ciepło

 • wiele ustawień

CONS

 • szczegóły poniżej

3. RENFO

ZALETY

 • Różne tryby i intensywności

 • Regulacja na rzep

 • Łatwy w użyciu

CONS

 • szczegóły poniżej

4. RENFO

ZALETY

 • Masaż stóp/kostek

 • Presoterapia i ciepło

 • regulowana intensywność

 • regulator czasowy

CONS

 • szczegóły poniżej

Jaki masażer do stóp i nóg kupić? Przewodnik zakupowy

Aby wiedzieć, jaki masażer do stóp i nóg kupić, najlepiej wziąć pod uwagę najbardziej podstawowe aspekty jego działania i właściwości. Chcesz wiedzieć, czym one są? Patrzeć!

Najlepsze masażery stóp i nóg
 • Obszar do masażu: W tym samym przewodniku, chociaż mówiliśmy o masażerach do wszystkich nóg, od stóp po uda, zamieściliśmy również model, który masuje tylko stopy i kostki. Oczywiście należy wybrać model w oparciu o obszar, który chcesz masować. Jeśli szukasz masażera, który działa również na uda, każdy z trzech pierwszych na liście sprawdzi się u Ciebie.
 • Łatwy w użyciu: W zakresie prostoty obsługi skupię się głównie na sposobie w jaki nakładamy masażer, bo raz założone działają tak samo i jest to tak samo proste jak jego włączenie. To powiedziawszy, większość masażerów do nóg składa się z rodzaju pończoch, w które wprowadzamy nogi. Kolejną opcją jest ta oferowana przez model RENPHO. W tym przypadku pończochy całkowicie się otwierają, a gdy zakładamy na nie nogi, pozostaje nam tylko zapiąć rzepy.
 • Regulowana intensywność: Możliwość dostosowania intensywności masażu zapewnia, że ​​to odpowiada Twoim potrzebomponieważ możesz nie potrzebować tej samej intensywności, jeśli szukasz relaksującego masażu lub na przykład chcesz poprawić krążenie.
 • Ciepło i presoterapia: Najlepsze masażery do nóg to te, które zawierają jednocześnie ciepło i presoterapię. Ciepło z jednej strony rozszerza naczynia krwionośne w nogach, aby poprawić przepływ krwi. Z drugiej strony presoterapia poprzez ucisk na te same naczynia krwionośne poprawia powrót krwi. Połączenie obu systemów to najlepsza opcja bez względu na to, czego szukasz kupując masażer do wszystkich nóg.
 • Regulator czasowy: Zarówno masażery, które przetestowaliśmy, jak i te, które zrecenzowaliśmy na stronie Amazon, czyli te, które warto kupić, zgadzają się, że mają wbudowany zegar, który zapobiega przedłużeniu sesji masażu.
 • Z kablem lub baterią: Istnieje kilka masażerów tych recenzowanych, które są przenośne, to znaczy mają baterię aby nie polegać na posiadaniu wtyczki w pobliżu pracować. Ma to pewne zalety, zwłaszcza jeśli planujesz używać go na przykład w ogrodzie lub na tarasie. Moja rekomendacja jest taka, że ​​cenisz sobie użyteczność, jaką zamierzasz nadać urządzeniu do masażu nóg.

Zalety masaży nóg

Nie trzeba dodawać, że masaż jest jedną z najbardziej relaksujących terapii. Presja (oczywiście w odpowiedniej mierze) sprawia, że ​​czujemy się dobrze i odpoczywamy, ale poza tym są pewne korzyści zdrowotne że możesz chcieć wiedzieć teraz, że szukasz ofert na masażery do nóg.

My relaksujemy się

Zaczynając od tego, o czym już wspomnieliśmy, oczywiste jest, że wykonując sobie masaż nóg odczujemy odprężenie. Ponadto renomowane ośrodki edukacyjne, takie jak Goddard CollegeMówią, że automasaż jest odzwierciedleniem tego, czego potrzebujemy. Kiedy odczuwamy ból lub zmęczenie mięśni, mamy tendencję do masowania obszaru, aby spróbować złagodzić te objawy.

Ideałem, gdy mówimy o masażach jest to, aby wykonywali je fizjoterapeuci lub wykwalifikowani profesjonaliści, bo nie ma nic lepszego niż manualny masaż nóg przez kogoś, kto rozumie.

Problem pojawia się wtedy, gdy w celu złagodzenia dolegliwości musimy sobie z pewną częstotliwością wykonywać masaż. Bardziej opłaca się kupić automatyczny masażer do nóg, ponieważ płacisz raz i możesz z niego korzystać tyle razy, ile chcesz.

Poprawia krążenie

Bardzo ważną zaletą masaży nóg, a tym bardziej, gdy mówimy o masażach automatycznym urządzeniem do masażu, jest to, że poprawa układu krążenia jest bardziej niż ewidentna. Ciśnienie powoduje zwężenie naczyń krwionośnych i powrót krwi do bardziej płynnej.

Jeśli dodamy do tego fakt, że niektóre z tych urządzeń zawierają systemy grzewcze, które rozszerzają naczynia krwionośne, zauważalna jest poprawa układu krążenia.

złagodzić ból

Albo z powodu wykonywania bardzo wymagającej aktywności fizycznej, albo z powodu zwykłej sztywności, jeśli masz bóle mięśni Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zrobić sobie masaż. Ciągły nacisk i ruch samego masażu sprawią, że ból zniknie w krótszym czasie.

Rozwiąż inne problemy, takie jak żylaki

Fakt, że masażery do nóg są dobre do poprawy krążenia, bezpośrednio wskazuje, że zauważysz poprawę również, jeśli cierpisz na żylaki.

Żylaki to wciąż spuchnięte żyły, które znajdują się w warstwie najbliżej naszej skóry, więc masaże mogą pomóc w ich wchłonięciu lub nawet jeśli cały problem nie zostanie rozwiązany, przynajmniej wyzdrowieć i przestać odczuwać ból.

Więcej poradników, które mogą Cię zainteresować

 • najlepsza epileidi
 • najlepszy pędzel do prostowania
 • Najlepsze masażery stóp i nóg
 • najlepsza lokówka do włosów
 • Najlepsze domowe urządzenia do fotoepilacji