Najlepsze piracki dekoder satelitarny

Jeśli chcesz oglądać kanały z całego świata na swoim telewizorze, potrzebujesz dekodera satelitarnego. To urządzenie jest odpowiedzialne za dekodowanie sygnałów analogowych lub cyfrowych, dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi rodzajami treści na swoim telewizorze, poza zwykłymi.

piracki dekoder satelitarny

Chcesz oglądać tysiące kanałów za darmo, prawda? Cóż, w tym artykule znajdziesz najlepsze dekodery satelitarne, które działają w tej chwili i które możesz wypróbować, gdy tylko je otrzymasz.

Nie musisz wydawać 475 PLN miesięcznie na raty. Do Pojedyncza płatność od 240 PLN do 475 PLN masz dekoder satelitarny, aby zobaczyć WSZYSTKO. Nie pozwolę ci marnować więcej czasu.

Porównanie najlepszych dekoderów satelitarnych

GTMEDIA GT COMBO 4K Ultra HD Cyfrowy Odbiornik Satelitarny DVB-S/S2/S2X+...
 • 【4K HD Dekoder Satelitarny】GTMEDIA GT COMBO cyfrowy satelitarny dekoder obsługuje wyświetlacz i dekoder ultra-wysokiej rozdzielczości 4K, główny profil HEVC (10-bitowy), aby zapewnić wciągające, wysokiej jakości wrażenia telewizyjne, dzięki czemu obraz wygląda bardziej żywy. Obsługa oglądania filmów HD Netflix, Youtube, Prime-Video, filmów online itp.
 • 【Wytrzymały CPU i GPU】GTMEDIA GT COMBO odbiornik telewizji satelitarnej wykorzystuje czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A53 i najnowszy układ Amlogic S905X3, dwurdzeniowy procesor graficzny Mali-G31 MP2 do 850M (DVFS), zapewniając większą prędkość działania, stabilniejszą pracę i doskonały obraz przetwarzanie. 2GBRAM + 16GBROM flash, daje więcej miejsca na pobranie ulubionych aplikacji.
 • 【Podwójne WIFI i USB3.0 i Bluetooth 4.1】GTMEDIA GT COMBO dekoder satelitarny wbudowany w sieć WIFI o podwójnej częstotliwości 2.4G + 5G, zapewniając większą prędkość działania, szerszy zasięg i silniejszą zdolność przeciwzakłóceniową. Port USB2.0+USB3.0 zapewnia wyższą wydajność transmisji i mniejsze zużycie energii. Bluetooth 4.1 zapewnia szybszą i stabilniejszą transmisję.
GTMedia V8 Turbo Full HD 1080p Odbiornik Satelitarny Cyfrowy Dekoder...
 • 【Dekoder Combo TV DVB】GTmedia V8 Turbo odbiornik telewizji satelitarnej to najnowsza aktualizacja z V8 Pro2. Jest to skrzynka combo dekodera satelitarnego i odbiornika telewizji cyfrowej, obsługuje DVB-S/S2/S2X+T/T2/Cable/J.83B, AVS+, VCM/ACM/multi-stream/T2MI, multi-PLP, HEVC main 10 profili (10bit). Obsługa automatycznego przewijania BISS, Full PowerVu, DRE & Biss key.
 • 【Gniazdo kart CA i Multi-room】GTmedia V8 Turbo odbiornik satelitarny umożliwia użytkownikom włożenie karty inteligentnej do gniazda karty CA, aby oglądać ulubione kanały. A jeśli masz kartę inteligentną, ale są dwa lub więcej dekoderów. Do pudełka można włożyć kartę inteligentną i skonfigurować ją jako serwer, co pozwoli na współdzielenie karty inteligentnej CA z innymi odbiornikami w tej samej sieci.
 • 【Wbudowany 2.4G WIFI i ANT-WIFI】GTmedia V8 Turbo dekoder satelitarny wbudowany moduł WIFI 2.4G, obsługuje Ethernet i klucz usb 3G. Obsługa filmów online. Dodatkowo do opakowania dołączony jest wzmacniacz ANT-WIFI, który sprawi, że sygnał WIFI będzie silniejszy i stabilniejszy.
GT Media GT Combo 4K Odbiorniki satelitarne TNT Dekoder, gniazdo kart AC dla...
 • Połączenie DVB-S/S2/S2X+T/T2+Cable/ISDBT, które obsługuje wyświetlanie i dekodowanie Ultra HD 4K, będzie płynniejsze i szybsze po zakończeniu.
 • Pilot głosowy Bluetooth GT COMBO obsługuje funkcję pilota głosowego, aby uniknąć żmudnego ręcznego wyszukiwania pilota. Pilot głosowy umożliwia szybsze wyszukiwanie odpowiednich treści.
 • Boczny czytnik kart inteligentnych obsługuje stare wersje, złotą i szarą wersję karty Smart TV SAT 4K (karta inteligentna nie jest dołączona do akcesoriów).
Hd-Line Echosat 20900 Cyfrowy Odbiornik Satelitarny, Czarny
 • Gwarantuje wysoką rozdzielczość i jednocześnie posiada wiele funkcji
 • Łatwy montaż – wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w pudełku
 • Funkcja sterowania pilotem zdalnego sterowania posiada duży zasięg
X8 Odbiorniki satelitarne DVB-S/S2/S2X, dekoder satelitarny Full HD 1080P, H.265...
 • Dekoder DVB】GTAUDIO X8 to kombinowany dekoder satelitarny i odbiornik telewizji cyfrowej, w pełni kompatybilny z DVB-S / S2 / S2X, obsługuje wyświetlacz Full HD 1080P, 10-bitową technologię dekodowania wideo H.265 HEVC, możesz cieszyć się najlepszymi wrażeniami podczas oglądania w domu!
 • Odbiornik telewizyjny X8 posiada wbudowany moduł WIFI 2,4G i obsługuje Ethernet, klucz USB 3G/4G. Użytkownicy mogą nie tylko oglądać filmy za pośrednictwem swojego konta, ale także łączyć się z Internetem, aby oglądać filmy online i telewizję przez Internet.
 • SAT2IP i DLNA】Odbiornik satelitarny X8 obsługuje funkcję DLNA (odtwarzanie wideo z telefonu komórkowego i tabletu na dużym telewizorze) oraz funkcję SAT do IP (podłącz programy telewizji satelitarnej do telefonu komórkowego i tabletu w tej samej sieci za pomocą aplikacji GTShare) komputera i innych urządzeń.
Dekoder satelitarny GT Media V8 Turbo Telewizja HD Naziemnej telewizji cyfrowej...
 • 【1080P Full HD】 GT MEDIA V8 TURBO to połączenie dekodera satelitarnego i cyfrowego sygnału naziemnego. Obsługa kabla DVB-S / S2 / S2X + DVB-T / T2 + DVB / J.83B, AVS +, VCM / ACM / T2-MI, Multi-PLP, 10 profili głównych HEVC (10 bit). Obsługa telewizji internetowej 1P, CCCAM itp.
 • 【Gniazdo kart inteligentnych】 Dekoder satelitarny V8 Turbo wyposażony w gniazdo kart inteligentnych CA, obsługuje różne karty inteligentne CA, bogate w typy programów i obsługuje funkcję wielu pomieszczeń. (Karta inteligentna nie jest dołączona do akcesoriów)
 • 【Multi-Room】 Funkcja „Multi-Room” GT MEDIA V8 TURBO może współdzielić kanał karty inteligentnej dekodowany przez V8 TURBO z innymi odbiornikami w rodzinie, niezależnie od tego, czy inne odbiorniki mają włożoną kartę inteligentną.
V7 S2X satelitarny dekoder Full HD 1080P /odbiornik cyfrowy satelitarny...
 • {DVB-S/S2/S2X} Dekoder STB o wysokiej rozdzielczości, wyjście Full HD 1080P przez HD, obsługuje DVB-S/S2/S2X, VCM/ACM/multi-flux/T2MI, profil główny HEVC 10 (10bit), AVS+, Zużycie energii w trybie czuwania inf6rieure d 1 Watt. Pozwól cieszyć się filmem tekstura wysokiej rozdzielczości w każdej chwili!
 • USB&WiFi}Obsługa pełnowymiarowego klucza USB 3/4G i klucza WiFi USB, po sieci możesz oglądać filmy online, wspierać Youtube, Youporn itp. Obsługuje dysk twardy FAT/FAT32/NTFS, USB 2.0 do PVR, TIMESHIFT, odtwarzanie plików multimedialnych, nagrywanie Twoje ulubione momenty!
 • PVR Recording}PVR Ready, nagrywanie i przewijanie, Ponadto możesz określić czas emisji programu z 7-dniowym przewodnikiem po programach EPG, a następnie zaplanować nagranie. Nie przegap wszystkich wspaniałych treści!
Dekoder satelitarny GT Media V9 Prime Dekoder telewizji cyfrowej HD DVB-S / S2 /...
 • Obsługa DVB-S/S2/S2X, VCM/ACM/wielostrumieniowy/T2-MI, profil główny HEVC 10, AVS+
 • Obsługuje automatyczne przewijanie BISS, klucz Full PowerVu, DRE i Biss;
 • Obsługa Unicable, w pełni obsługiwany silnik DiSEqC1.0 / 1.1 / 1.2 / USALS; Obsługa SAT2IP pakietu GTShare, DLNA
Odbiornik satelitarny GT MEDIA V8 UHD 4K Dekoder cyfrowej telewizji naziemnej z...
 • 【Combo TV DVB Dekoder】 GT MEDIA V8 UHD to połączenie dekodera satelitarnego i naziemnego odbiornika cyfrowego. Obsługuje DVB-S/S2/S2X, DVB-T/T2/ISDB-T i kabel DVB (J83.A/C)/ATSC-C (J83.B). Obsługa głównego profilu HEVC 10 (10bit). Obsługa telewizji internetowej Youtube 1P, CCCAM itp.
 • V8 UHD obsługuje odbiór kanałów 4K i tylko dekodery obsługujące 4K Ultra HD mogą odbierać sygnały kanałów 4K. I obsługuje HEVC H.265 i wieloformatowy dekoder wideo o ultrawysokiej rozdzielczości.
 • 【Gniazdo kart inteligentnych】GT MEDIA V8 UHD ma gniazdo kart inteligentnych, a urządzenie obsługuje bezpośrednie wkładanie wielu kart inteligentnych CA (brak karty inteligentnej w akcesoriach)
Odbiornik satelitarny GT MEDIA Dekoder cyfrowej telewizji naziemnej DVB-S2X +T2...
 • 1080 P Full HD. GT MEDIA V8 TURBO to połączenie dekodera satelitarnego i cyfrowego sygnału naziemnego. Soporta DVB-S/S2/S2X + DVB-T/T2 + kabel DVB/J.83B, AVS+, VCM/ ACM/ T2-MI, Multi-PLP, HEVC main 10 profile (10bit).
 • 【Gniazdo kart inteligentnych】 V8 TURBO ma gniazdo kart inteligentnych, a urządzenie obsługuje bezpośrednie wkładanie wielu kart inteligentnych CA2. (brak karty inteligentnej w akcesoriach)
 • 【Multi-room】 Rodzina potrzebuje tylko jednej inteligentnej karty CA. Po tym, jak V8 TURBO odkoduje kanał karty inteligentnej, dzięki funkcji multi-room, inne urządzenia w innych pokojach mogą oglądać kanał na karcie inteligentnej bez wkładania karty inteligentnej CA.

Najlepsze dekodery satelitarne

IRIS 2100 HD

Charakterystyka techniczna

 • Internet: Ethernet i wbudowane Wi-Fi
 • 2 porty USB 2.0
 • HDMI i RCA
 • Strojenie automatyczne i ręczne
 • Pilot z przewodnikiem po kanałach EPG
 • Zainstalowane aplikacje: YouTube, przeglądarka internetowa, Mapy Google…

Przeoczyliśmy już jakiś model IRIS i z przyjemnością opowiemy o tym IRIS 2100HD, odbiornik satelitarny, który pojawił się w 2022 roku i który zachowuje to, co najlepsze z poprzednich modeli, ale z pewnymi zmianami, aby nadrobić zaległości. Abyśmy się rozumieli jest aktualizacja 9800 HDktóry pracował przez wiele lat będąc jednym z najlepszych.

2100 HD to dekoder satelitarny Full HD z ulepszonym procesorem, który na pierwszy rzut oka poprawić płynność podczas zmiany kanałów lub poruszania się po różnych menu. To coś, co jest doceniane, bo jest dość szybkie, jeśli porównamy go z poprzednim modelem.

Obsługuje listy z maksymalnie 8000 kanałów. Może być podłączony do Internetu zarówno za pomocą kabla Ethernet, jak i przez Wi-Fi, ponieważ jest wyposażony w zintegrowaną antenę Wi-Fi. Do wyboru masz różne rozdzielczości obrazu, a także proporcje 16:9 lub 4:3.

Jest wyposażony w kilka wstępnie zainstalowanych aplikacji, takich jak YouTube lub przeglądarka internetowa. Może również działać jako odtwarzacz multimedialny, dzięki możliwości podłączenia zewnętrznych dysków twardych do USB i odtwarzania muzyki, filmów lub seriali. Pilot posiada przycisk bezpośredniego dostępu do przewodnika po programach.

Nalegamy, że najlepszą rzeczą w Iris 2100 HD jest jest bardzo łatwy w instalacji a w Internecie jest mnóstwo dokumentacji, która pomoże Ci zacząć działać. Jest to najbardziej polecane.

ZALETY

 • IPTV, PVR i Timeshift
 • łatwe do zainstalowania

EDYCJA Piccollino S2

EDISION Piccollino DVB-S2 Full HD odbiornik satelitarny H.265/HEVC czytnik kart...
 • Odbiornik satelitarny Full HD (DVB-S2) do wszystkich odbioralnych cyfrowych programów radiowych i telewizyjnych
 • Piccollino oferuje szybkie przełączanie, Full HD oraz LAN
 • Kolejną absolutną atrakcją jest streamowanie telewizora, filmów, muzyki lub obrazów z odbiornika na smartfon lub tablet z systemem Android

Charakterystyka techniczna

 • Funkcje: PVR przez USB
 • Internet: Ethernet i WiFi przez klucz USB (brak w zestawie)
 • 2 porty USB 2.0
 • HDMI i Scart
 • Strojenie automatyczne i ręczne
 • Wielojęzyczne menu

The Piccollino S2 EDITION jest dekoderem piratów? najtaniej dzisiaj, model, który w momencie aktualizacji tego przewodnika kosztuje mniej niż 50 euro i który można kupić na Amazon z bezpłatną dostawą w ciągu 1 dnia dla użytkowników Prime. Możesz zobaczyć zaktualizowaną cenę Amazon, klikając obraz lub przycisk.

Jest to odbiornik satelitarny Full HD DVB, więc możesz oglądaj wszystkie kanały w bardzo dobrej jakości. Jedną z jego głównych zalet jest łatwość użycia. W przeciwieństwie do innych testowanych przez nas dekorów, w tym modelu nie jest wymagana duża wiedza techniczna podczas uruchamiania. Jeśli wcześniej próbowałeś dekodera telewizji satelitarnej, nie będziesz miał z nim żadnego problemu.

Posiada funkcję PVR, chociaż aby wcześniej działała należy podłączyć pamięć zewnętrzną, albo zewnętrzny dysk twardy, albo pamięć USB, Jak każdy inny dekoder.

Łączy się z Internetem przez port Ethernet. Nie ma wbudowanego Wi-Fi, więc jeśli chcesz połączyć się z siecią bezprzewodową, musisz kupić klucz USB. Nie jest to wada, jeśli pomyślałeś o połączeniu kablem, bo to jeden z aspektów obniżających jego cenę, co zawsze jest pozytywnym aspektem.

Wśród opinii użytkowników Amazona musimy wyróżnić tych, którzy stawiają go ponad FreeSat/GTMEDIA pod względem jakości, zwłaszcza pod względem wydajności i jakości. Wspominają również, że istnieje kanał Telegram o nazwie „Edision en Español”, kanał wsparcia złożony z użytkowników, który pomoże Ci go uruchomić. Zawiera pilota, jak każdy inny odbiornik satelitarny, ale jak na nasz gust jest trochę mały.

ZALETY

 • Obsługa telegramów
 • Lepsze od GTMEDIA
 • bardzo łatwy w użyciu

CONS

 • Brak wbudowanego Wi-Fi – Można go podłączyć przez USB, które musisz kupić w starszym

GTMEDIA V9 Prime

GT AUDIO V9 Prime Full HD 1080P odbiornik satelitarny satelitarny DVB S/S2/S2X,...
 • Dekoder V9 Prime Satellite - cyfrowy odbiornik TV GT AUDIO V9 Prime obsługuje sygnał DVB-S/S2/S2X, H265 10bit, wyświetlacz Full HD 1080p i dekodowanie, dzięki czemu możesz cieszyć się wysoką rozdzielczością, która zapewnia wyraźne i szokujące wrażenia wizualne. Ciesz się wspaniałymi filmami zawsze i wszędzie!
 • Wbudowany moduł Wi-Fi 2,4 G/ Ethernet/ USB】 Odbiornik satelitarny jest wyposażony w zintegrowany moduł Wi-Fi 2,4 GH. Nie musisz kupować zewnętrznego Wi-Fi. Można również połączyć się z siecią przewodową za pośrednictwem portu Ethernet Złącze USB 2.0 obsługuje sprzęty USB 3G/4G. Po połączeniu z Internetem możesz oglądać wspaniałe filmy, takie jak filmy online!
 • Czytnik kart CA - odbiornik satelitarny umożliwia użytkownikom włożenie inteligentnej karty CA, aby dekodować więcej programów. (Bez kodu, bez karty dostępnej). Możesz udostępniać swoją kartę CA z innymi odbiornikami w tej samej sieci, co pozwala zaoszczędzić zasoby i poprawić wydajność użytkowania!

Charakterystyka techniczna

 • Funkcje: IPTV i funkcja udostępniania sieci
 • Internet: Ethernet i zintegrowane WiFi (sieci 2,4 GHz)
 • 1 port USB 2.0 i czytnik kart
 • HDMI
 • Strojenie automatyczne i ręczne
 • Wielojęzyczne menu
 • Aplikacje multimedialne: YouTube, Yahoo news, WebTV…

The GTMEDIA V9 Prime Jest to bez wątpienia najlepszy piracki dekoder satelitarny, jaki można kupić, o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku. Dzieje się tak między innymi dlatego, że oferuje prawie te same funkcje niż poprzednie dwa za prawie połowę ceny. A gdyby to nie wystarczyło, Jest bestsellerem ubiegłego roku.

V8X to najnowsza wersja GTMEDIA, a jej główną zaletą jest to, że oferuje najwięcej opcji wyświetlania. Wyjaśniam. Inne modele działają tylko z telewizją satelitarną lub IPTV. W tym przypadku GTMEDIA V8X współpracuje z serwerami satelitarnymi, IPTV i CCCAM.

Obsługuje listy kanałów do 6000 kanałów dzięki czemu możesz cieszyć się dowolnym kanałem całkowicie za darmo. Przy odpowiedniej konfiguracji oprogramowania pozwala na oglądanie kanałów Movistar, OrangeTV i podobnych, wśród których oczywiście znajdziemy kanały piłkarskie, akcja, seriale…

Ma zintegrowane WiFi, ale tylko dla sieci 2,4 GHz, więc zawsze, gdy to możliwe Zalecamy podłączenie go do Internetu za pomocą kabla Ethernet. Co do reszty, jeśli szukasz dobrej oferty na piracki dekoder Full HD, jest to jeden z modeli, które zalecamy zakupić.

ZALETY

 • Do 6000 darmowych kanałów
 • Satelita, IPTV i CCCAM – A dodatkowo umożliwia odtwarzanie treści multimedialnych przez USB
 • Jakość ceny

Fonestar RDS-585WHD

Cyfrowy odbiornik satelitarny DVB-S2 HD FONESTAR RDS-585WD
 • Oryginalny produkt marki
 • Dwuletnia gwarancja na wady fabryczne.

Charakterystyka techniczna

 • Funkcje: IPTV, PVR i Timeshift
 • Internet: Ethernet i zintegrowane Wi-Fi
 • 1 port USB 2.0
 • HDMI i RCA
 • Strojenie automatyczne i ręczne
 • Wielojęzyczne menu
 • Przewodnik po kanałach EPG

The Fonestar RDS-585WHD to kolejny z dekoderów pirackich, który nadal pracuje w 2022. Podsumowując, chcielibyśmy podkreślić, że ma zintegrowane funkcje WiFi i rejestratora. Teraz zajmę się tym szczegółowo, ale najpierw zobaczymy najwybitniejsze cechy, które sprawiają, że jest to kandydat na jeden z najlepszych obecnych dekoderów satelitarnych.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że pozwala na kilka formatów wyjściowych obrazu (od 1080p lub full HD do 480p), co pozwala w zależności od jakości sygnału satelitarnego odbieranego przez dekoder, możesz wybrać jakość, aby oglądać dowolny kanał bez cięć.

Chociaż w tym przewodniku zakupowym powiedzieliśmy już, że w przypadku IPTV odbiornik jest podłączony kablem, ma zintegrowane WiFi, więc możliwość korzystania z WiFi lub kabla jest zawsze pozytywnaszczególnie dla tych instalacji, w których nie ma możliwości doprowadzenia kabla sieciowego.

Jak widzieliśmy w innych produktach, dzięki portom USB ma funkcję odtwarzacza multimedialnego, umożliwiając odtwarzanie wielu formatów wideo, obrazów lub muzyki. Pilot umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami multimedialnymi dekodera, w tym sterowanie zainstalowanymi aplikacjami internetowymi.

Posiada wielojęzyczne menu i elektroniczny przewodnik po programach, znany również jako przewodnik EPG. Jeśli chodzi o funkcje PVR i Timeshift, są to dwie funkcjonalności, które pozwalają wstrzymywać, wznawiać lub nagrywać kanały na żywo, dzięki czemu masz kontrolę nad tym, co oglądasz, niczego nie tracąc.

Wśród opinii użytkowników, którzy już go kupili, większość z nich coś wyróżnia: to jeden z nielicznych pirackich dekoderów, które nie trzeba ich aktualizować, aby działały. Po podłączeniu anteny satelitarnej, indywidualnej lub lokalnej, można na przykład oglądać większość kanałów krajowych, niemieckich lub francuskich. Jak powiemy później, wszystko zależy od satelity, na który zorientowana jest antena satelitarna.

Jednym z aspektów, który można poprawić w porównaniu z innymi modelami i o czym mówią również użytkownicy, jest to, że aby go skonfigurować i uruchomić, potrzebujesz trochę wiedzy lub samouczka, ponieważ nie jest to takie proste.

ZALETY

 • PVR i TimeShift – Aby nagrywać na urządzeniach zewnętrznych
 • zintegrowany Wi-Fi
 • Przewodnik EPG – Aby zobaczyć minuta po minucie programowanie każdego kanału
 • Jakość HD bez cięć

Jaki odbiornik satelitarny kupić? Przewodnik zakupowy

Wiedzieć jaki dekoder satelitarny kupić? i nie popełnij błędu, ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka wskazówek. Bo tak, z każdym modelem będziesz mógł oglądać telewizję satelitarną, ale w zależności od treści, które chcesz oglądać lub funkcjonalności, które posiada Twój deco, Pomiędzy modelami mogą występować znaczne różnice. To są najważniejsze wskazówki.

Jakość obrazu

Zanim spojrzysz na cokolwiek innego, na pewno chcesz oglądać kanały satelitarne w dobrej jakości. W tym celu ważne jest, aby przyjrzeć się rozdzielczości, jaką dekoder jest w stanie przesłać do telewizora.

Dziś rzadko można zobaczyć modele poniżej full HD, ale na wszelki wypadek powinieneś się upewnić. Oto najczęstsze:

 • Dekodery Full HD: Są najczęstsze i najtańsze. Rozdzielczość to 1080p i nie należy mylić z tymi, które mówią tylko „HD”, ponieważ te ostatnie mają w rzeczywistości rozdzielczość 720p, co jest gorsze.
 • Dekodery 4K: Najlepsze z najlepszych, jeśli chodzi o jakość obrazu.

Moja rekomendacja jest taka, że ​​wybierasz na podstawie swojego telewizora. Jeśli Twój telewizor nie obsługuje 4K, wybór dekodera satelitarnego 4K jest trochę absurdalny, chyba że planujesz odnowić go w przyszłości.

łączność

Kolejnym aspektem, który powinieneś wziąć pod uwagę, jest: połączenie między telewizorem a dekoderem satelitarnym. Powiedziałbym, że ważne jest, aby odbywało się to przez HDMI, ponieważ to złącze zapewni teraz najlepszą jakość obrazu.

Być może nadal znajdziesz model z wyjściami RCA, typowymi kolorowymi kablami, które podłącza się do eurozłącza. Jeśli tak, zawsze wybieraj model z HDMI, jakość jest znacznie lepsza.

Ważne jest, aby odbiornik satelitarny mieć połączenie z internetem, przez WiFi lub kabel Ethernet. Podłączenie dekodera telewizji satelitarnej do internetu pomoże między innymi zaktualizować oprogramowanie układowe i listę kanałów. Zawsze między dwoma systemami najlepiej jest, aby był połączony kablem, ponieważ przy dobrym połączeniu światłowodowym będziesz mieć większą stabilność i szybkość. Większość modeli jest kompatybilna tylko z sieciami WiFi 2,4 GHz, które są wolniejsze i mniej stabilne.

Wreszcie, kolejnym z podstawowych połączeń jest port USB. W tym sensie musisz spojrzeć na to, że jest to port USB 2.0 lub 3.0, aby zagwarantować dobrą prędkość transmisji danych. Przez USB można podłączyć pendrive w celu zmiany oprogramowania dekodera lub użyć go do podłączenia zewnętrznego dysku twardego i odtworzenia jego zawartości (filmy, seriale, wideo, obrazy…).

Dwie funkcje, które pokochasz: PVR i TimeShift

Te dwie funkcje były nieznane kilka lat temu, a dziś są niezbędne. Kiedy raz spróbujesz, nie możesz bez nich żyć. Powiem ci… patrz:

 • Funkcja PVR (osobisty rejestrator wideo) umożliwia: nagraj dowolny kanał do obejrzenia później, co jest idealne, jeśli nie możesz obejrzeć określonego programu na żywo.
 • Z drugiej strony funkcja TimeShift Umożliwia wstrzymanie lub przewinięcie dowolnego programu na żywo. Oglądasz na żywo serial lub mecz piłki nożnej i chciałbyś go zatrzymać, aby niczego nie przegapić?

IPTV

Funkcja IPTV jest bardzo przydatna, jeśli nie chcesz instalować anteny satelitarnej. Jest to protokół, który dystrybuuje sygnał telewizyjny przez IP, nie mając nic wspólnego z przesyłaniem strumieniowym.

Aby IPTV działał ważne jest dobre połączenie internetowenajlepiej światłowodowe.

Jego użycie jest bardzo proste: w dekoderze musisz wprowadź listę kanałów IPTV a stamtąd będziesz mógł bez problemu zobaczyć wszystkie kanały na liście.

W internecie dostępne są listy kanałów darmowych i płatnych. Czy wiesz, że wielu operatorów telefonicznych oferuje swoje usługi telewizyjne za pośrednictwem tego systemu?

Pilot

Wszystkie dekodery satelitarne na rynku (a przynajmniej te zalecane w tym) porównawczy) obejmują pilota. Oczywiście, że nie?

Dzięki niemu możesz sterować każdą z funkcji odbiornika satelitarnego. Podstawy, takie jak zmiana kanału, są oczywiste, ale pomogą również dodać lub usunąć napisy, uzyskać dostęp do przewodnika po programach dla każdego kanału lub aktywować nagrywanie kanału.

Ważną rzeczą w pilocie, poza jego jakością (wszystkie są bardzo podobne), jest to, że jego obsługa jest łatwa i intuicyjnaz jasno zdefiniowanymi klawiszami.

Ważne parametry techniczne dla prawidłowego działania dekodera

Do tej pory widzieliśmy funkcje, ale jego rzecz polega na łączeniu tych funkcji o dobrych właściwościach technicznych lub specyfikacjachczyli te, które w końcu sprawią, że nasz dekoder będzie działał poprawnie i bez cięć.

 • Szybkość procesora: Tak samo jak w przypadku komputera stacjonarnego lub laptopa, procesor dekoderów satelitarnych jest również bardzo ważny, ponieważ od tego będzie zależeć Twoje zadowolenie z niego.
 • Baran: Jak czekolada, im więcej tym lepiej. Większość obecnych odbiorników satelitarnych ma do 1 GB pamięci.
 • System operacyjny: Jego cechą jest to, że jest intuicyjny i łatwy w użyciu, z łatwo dostępnymi i konfigurowalnymi menu i opcjami. Na szczęście jest to coś, co znajdujemy dziś w każdym odbiorniku telewizyjnym. Są takie, które zawierają nawet Androida, aby móc instalować aplikacje tak, jakby to był smartfon.
 • funkcja nagrywania: Jeśli jest coś, co może zrobić dekoder i robi to bardzo dobrze, to jest to nagrywanie kanałów.
 • Internet: Istotne jest, aby zakupiony odbiornik miał WiFi lub port Ethernet, aby móc podłączyć go do Internetu.
 • Porty, których nie może zabraknąć: Najbardziej podstawowy, HDMI i USB, aby móc odtwarzać żądaną zawartość z najlepszą jakością obrazu. Dziś praktycznie niemożliwe jest znalezienie tych urządzeń bez połączeń HDMI lub USB.
 • Wymienny tuner, nowa technologia, która pozwoli nam odbierać sygnał satelitarny na różne sposoby: przez konwencjonalną antenę satelitarną, DTT lub przez Internet. Oczywiście nie zapominamy o Ethernet, kolejnym niezbędnym.
 • streaming: Ta technologia pozwoli Ci oglądać różne kanały na innych urządzeniach, takich jak tablety lub smartfony, z dowolnego miejsca w domu.
 • Wysoka rozdzielczość: Nie ma sensu mieć najlepszych funkcji, jeśli dekodery satelitarne nie oferują nam dobrej jakości obrazu. Poszukaj dekodera satelitarnego wysokiej rozdzielczości, aby zobaczyć całą zawartość w najlepszej jakości.
 • Pilot: Wszystkie je zawierają, ale ich cechą jest to, że mają wyraźne przyciski i ułatwiają poruszanie się po różnych menu systemu operacyjnego dekodera satelitarnego.

Rodzaje dekoderów satelitarnych

W zależności od posiadanych funkcjonalności, istnieje kilka rodzajów dekoderów co powinieneś wiedzieć:

Dekodery CCCAM

Te typy dekoderów łączą się z Serwery CCCAMktóre są płatnymi serwerami subskrypcyjnymi, choć są też darmowe.

Kanały płatne, które znajdziemy w telewizji satelitarnej, są zwykle szyfrowane, więc za pomocą miesięcznego lub rocznego abonamentu z linią CCCAM możemy je odszyfrować, aby móc oglądać treści.

Dekodery IKS

Działanie dekoderów IKS jest bardzo podobne do działania CCCAM. IKS pochodzi od akronimu Udostępnianie klucza internetowegoa jego celem jest udostępnienie kluczy do odszyfrowania kanałów, które odbieramy z satelity.

Zaletą tego systemu jest to, że chociaż musimy być połączeni z internetem, zużycie danych jest minimalne. Z tego powodu jest to dobry system, jeśli musimy łączyć się z internetem przez routery 3G lub 4G i tym podobne.

Dekodery IPTV

Dekoder IPTV musi być podłączony do Internetu i ważne będzie dobre połączenie, ale nie jest konieczne korzystanie z anteny satelitarnej.

W takim przypadku wystarczy pobrać listę kanałów, załadować ją do dekodera i cieszyć się kanałami.

Najlepsze marki odbiorników satelitarnych

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze marki pirackich dekoderów cyfrowych, te są obecnie zdecydowanie najlepsze:

 • Pachwina Engela: Engel to jedna z niewielu pirackich marek odbiorników, która od lat ma się dobrze. W rzeczywistości RS8100Y jest jednym z najdłużej działających decków, jakie testowaliśmy, ponieważ działa nieprzerwanie od momentu wprowadzenia na rynek.
 • GTMEDIA: Pojawił się kilka lat temu, a linia, którą zawsze utrzymywali ich urządzenia satelitarne, polegała na uczynieniu ich bardziej przystępnymi cenowo. Kilka jego modeli od miesięcy znajduje się w tym rankingu jako najtańsze dekodery, jakie można było kupić.
 • Fostar: Fonestar to kolejny z producentów, który ma w naszym podium jeden z jej modeli, RDS-584WHD. To model, który Działa od kilku lat dowód jakości oferowanej przez tę markę.

Gdzie kupić dekoder telewizji satelitarnej?

Być może szukasz informacji o tym, gdzie kupić odbiornik satelitarny, więc tutaj przedstawiamy najbardziej polecane strony:

 • Amazonka: Kupowanie na Amazon to gwarancja i to nie tylko dlatego, że mają najlepsze ceny. Istotną zaletą jest świadomość, że przesyłkę otrzymasz znacznie wcześniej niż w innych sklepach internetowych. Dodatkowo w ramach tego samego sklepu można zobaczyć opinie i oceny innych klientów, co jest gwarancją przy wyborze odpowiedniego modelu.
 • Wallapop i Milanuncios: W ostatnich miesiącach widzieliśmy coraz więcej używanych dekoderów satelitarnych reklamowanych na tego typu platformach i choć to prawda, że ​​wszystko zależy od tego, z którym nabywcą się skontaktujemy, zawsze zalecamy zakup nowego odbiornika telewizji satelitarnej, głównie dlatego, że jest to jedyny sposób na uzyskanie gwarancji producenta.

Jakie kanały można oglądać za darmo z pirackim odbiornikiem satelitarnym?

Oferta jest tak szeroka, jak możliwości przenoszenia anteny satelitarnej. Aby dać ci wyobrażenie, z Hiszpanii możesz ustawić swoją antenę tak, aby odbierać kanały z maksymalnie 38 różnych satelitów. Co to znaczy?

Tak, będziesz mógł zobaczyć wszystkie kanały. Jeśli szukasz dekoder satelitarny do oglądania bezpłatnych płatnych kanałów (m.in. Canal Plus, Movistar Plus, kanał Vamos i wiele innych kanałów), to jest właśnie to, czego potrzebujesz.

Jeśli masz lokalną antenę satelitarną w swoim bloku, nie będziesz mógł przenieść anteny na wybranego satelitę, ale nadal będziesz mógł oglądać te same kanały: Movistar LaLiga, beIN Sports, Movistar Liga de Campeones , lista może być nieskończona.

Dla tych, którzy szukają sposobu na zdobycie «dekoder piratów» oglądać dowolny kanał za darmo, tutaj mamy odpowiedź.

Wniosek, aby wiedzieć, który piracki dekoder satelitarny kupić

W jakich przypadkach kupić IRIS 2100 HD?

Jeśli jesteś weteranem pirackich dekoderów, IRIS 2100 HD jest ewolucją 9800 HD, odbiornika telewizyjnego, który w tamtych czasach działał bardzo dobrze.

Jest to nowa wersja, która wyszła pod koniec 2022 roku i ma działać co najmniej 3 lata, więc obecnie jest to bardzo dobra opcja.

W jakich przypadkach kupić EDISION Piccollino S2?

Dla szukających taniego dekodera satelitarnego jest to bardzo ciekawa alternatywa, zwłaszcza jeśli od początku planujemy podłączyć go do Internetu przez Ethernet.

Jest to bardzo prosty, ale funkcjonalny piracki odbiornik satelitarny. Nie ma wielu funkcji, ale jeśli masz pomysł na użycie go z anteną satelitarną, to polecam.

Częste pytania

Co to jest dekoder i do czego służy?

Dekoder satelitarny to urządzenie, które służy do odszyfrowywania sygnału analogowego, który dociera przez antenę satelitarną i przekształcania go na sygnał cyfrowy w celu przesłania go do telewizora. W ten sposób będziesz mógł oglądać kanały, do których nie masz dostępu za pomocą tradycyjnej anteny telewizyjnej.

Jaki jest najlepszy deco satelitarny?

Obecnie najlepszym dekoderem satelitarnym jest IRIS 2100 HD. Jest to nowy model, który pojawił się w 2000 roku i posiada cechy poprzednich modeli, takich jak IRIS 9800 i 9850. Główna różnica polega na tym, że jako nowy model nie przewiduje się jego wygaśnięcia przez kolejne 3 lub 4 lata.

Jaki dekoder kupić, żeby oglądać piłkę nożną?

IRIS 2100 HD to dekoder, za pomocą którego można oglądać wszystkie kanały premium, takie jak Movistar, DAZN i inne. Na rynku jest wiele innych opcji, takich jak GTMEDIA V8X, który jest znacznie tańszy, ale pod względem stabilności i wydajności nie jest tak dobry jak IRIS.

Co można zrobić z dekoderem satelitarnym?

Oprócz używania go do oglądania telewizji satelitarnej, dekoder jest również używany do surfowania po Internecie, odtwarzania treści multimedialnych lub uzyskiwania dostępu do interaktywnych aplikacji.

Co jest potrzebne do oglądania telewizji satelitarnej?

Aby oglądać telewizję satelitarną, potrzebujesz anteny satelitarnej, która odbiera sygnał, konwertera LNB, który pośredniczy między anteną a dekoderem, samego dekodera satelitarnego i telewizora.

Czy dekoder satelitarny może być używany bez anteny satelitarnej?

Tak, większość dekoderów satelitarnych posiada technologię, dzięki której możemy oglądać bezpłatne płatne kanały za pośrednictwem serwerów IPTV lub CCCam. W takich przypadkach istotne jest, aby odbiorca był podłączony do Internetu i aby połączenie było stabilne, najlepiej światłowodowe.

Inne produkty, które mogą Cię zainteresować