Lacer 167891 Hydro irygator do jamy ustnej

Lacer 167891 Hydro irygator do jamy ustnej

Reseña lacer 167891 hidro irrigador bucal

Firma LACER ma na rynku wiele irygatorów, ale żadnego nie można porównać z modelem Hydro Oral Irrigator 167891 (patrz Amazon ) , jednym z najbardziej kompletnych i prostych. Chcesz wiedzieć więcej? W takim razie przeczytaj uważnie naszą recenzję!

Recenzja irygatora do jamy ustnej Lacer 167891

Cechy irygatora do jamy ustnej Lacer 167891

Według marki, oto cechy, które czynią ten hydroirygator wyjątkowym:

 • Rozmiar: 17 x 8 x 12 cm
 • Waga: 200 gramów.
 • Pojemność zbiornika: 500 ml.
 • Technologia hydrodynamiczna.
 • Zawiera 6 dysz.
 • Wodoodporność IPX7.
 • 2 tryby użytkowania.
 • 7 poziomów ciśnienia.

obroty


LACER 167891 HYDRO IRYGATOR DO UST

 • Irygator do jamy ustnej Lacer para2
 • Pasta do zębów,
 • higiena jamy ustnej
 • dorosły unisex

Dlaczego flosser 167891 jest w takiej cenie?

Inżynierowie Lacer, we współpracy z różnymi dentystami i ekspertami w dziedzinie higieny jamy ustnej, ściśle współpracowali, aby zaprojektować irygator, który może zaspokoić potrzeby każdego użytkownika.

Kupując ten irygator nie zdobędziesz tylko dodatku do czyszczenia jamy ustnej, będzie on niezbędnym sprzymierzeńcem gwarantującym dobre zdrowie Twoich zębów. Dzięki kompletnemu zestawowi głowic i funkcjom, które czynią go wyjątkowym, wraz z ekskluzywną technologią hydrodynamiczną marki , jest to wyjątkowy produkt na rynku.

Jeśli nawet przy tym wszystkim nie uważasz, że jego cena jest uzasadniona, pomyśl, że stempel marki wydrukowany na irygatorze jest gwarancją jakości, licząc na jego obsługę klienta przez cały czas, aby rozwiązać każdy problem. 

Zalety korzystania z irygatora Lacer 167891

Przy zakupie dowolnego produktu normalne jest rozważenie kilku opcji. Z tego powodu porozmawiamy z Tobą o wszystkich zaletach irygatora biurkowego 167891, abyś wziął je pod uwagę przy podejmowaniu decyzji:

 • Pasuje do każdej przestrzeni: Jego konstrukcja została zaprojektowana tak, aby irygator można było umieścić w każdym typie łazienki, niezależnie od jej wielkości, i aby nie zabierał zbyt dużo miejsca zlewozmywakowi.
 • Różne rodzaje końcówek: W pudełku znajdziesz 2 końcówki do szczoteczek do zębów, dwie podstawowe, jedną periodontologiczną i jedną do ortodoncji . Każdy z nich pozwoli ci dostosować czyszczenie jamy ustnej, osiągając pełniejsze czyszczenie niż jakikolwiek inny irygator.
 • Zbiornik o dużej pojemności: jego zbiornik na wodę ma wystarczającą pojemność dla dwóch osób. Nie będziesz musiał go za każdym razem uzupełniać. Ponadto jest bardzo łatwy w czyszczeniu, co jest wadą tego irygatora.
 • Poziomy ciśnienia: Za pomocą pokrętła możesz regulować ciśnienie wody do 7 poziomów , z których 1 oznacza najniższy, a 7 najwyższy.
 • Dwa tryby użytkowania: Na uchwycie irygatora można wybrać jeden z dwóch trybów użytkowania, jeden, który będzie używał strumienia hydrodynamicznego, a drugi, który będzie normalnym strumieniem.
 • Bardzo łatwy w użyciu: W porównaniu z innymi irygatorami, które mają tak wiele funkcji do dostosowania, ten jest znacznie łatwiejszy w użyciu, oferując to samo.
 • Cena: Czy uważasz, że cena jest wadą? Niewiele mniej! Jeśli myślisz o wszystkim, co ci oferuje, a nawet, jest to bardzo tani irygator.
 • Gwarancja marki Lacer: Na koniec nie możemy zapomnieć o najważniejszej korzyści, a jest nią gwarancja posiadania marki Lacer po swojej stronie, dzięki której możesz uzyskać części zamienne lub więcej akcesoriów, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Inne cechy irygatora stołowego Lacer 167891

Ten wodny irygator doustny może wydawać się idealny, ale ma kilka innych wad, które należy ocenić przed dokonaniem zakupu:

 • Jego prostota może zniechęcić niejedną osobę, zwłaszcza jeśli potrzebuje ona irygatora, który pozwoli im całkowicie dostosować czyszczenie jamy ustnej.
 • Brakuje w nim bardziej specyficznego ustnika.
 • Nie posiada nóżek poprawiających trzymanie w zlewie. 
 • Rękaw irygatora nie jest zbyt wygodny w noszeniu. 

Podobne przedmioty

Jak używać irygatora wodnego Lacer 167891 krok po kroku

Zostawiamy ci ten mały przewodnik, abyś mógł zobaczyć, jak łatwo jest używać tego irygatora. A jeśli zdecydujesz się go kupić, pomoże Ci wiedzieć, co zrobić przy pierwszym użyciu:

 1. Podłącz irygator do prądu.
 2. Napełnij zbiornik ciepłą wodą (zalecane dla osób cierpiących na nadwrażliwość zębów).
 3. Obróć pokrętło, aby wybrać poziom nacisku, którego chcesz użyć. Pamiętaj, że poziom 1 jest najniższy, a poziom 7 jest najpotężniejszy.
 4. Umieść dyszę na uchwycie, naciskając, aż usłyszysz „kliknięcie”.
 5. Włącz irygator.
 6. Pochyl się lekko nad zlewem.
 7. Ustaw dyszę irygatora blisko zębów.
 8. Naciśnij przycisk trybu, którego chcesz użyć, aby go uruchomić.

W celu dobrego oczyszczenia zaleca się podążanie za linią wytyczoną przez dziąsła na zębach, zarówno z przodu, jak i od wewnątrz. Pamiętaj, że jeśli nosisz koronę, wskazane jest użycie irygatora ortodontycznego na tym zębie.

Kolejnym szczegółem, o którym należy pamiętać, jest to, że jeśli zdecydujesz się myć zęby główką szczoteczki, pamiętaj, że nie zastępuje ona czyszczenia irygatora ani nie jest elektryczna. 

Opinie użytkowników irygatora do jamy ustnej 167891 Lacer

Opinia 5/5 😄

Bardzo skutecznie utrzymuje wolne od zanieczyszczeń miejsca niedostępne do szczotkowania i nitkowania.

Opinia 3/5 😕

Kupiłem irygator wodny, ponieważ polecił mi go mój dentysta, jedyne, czego używamy, to irygator, drobna nasadka, ponieważ wszystko inne nie robi wiele, czyścik do języka jest bardzo mały, a główka szczoteczki nie ma siły Wydaje się, że żaden elektryczny nie pasuje do akumulatora, a wibracje nie są zauważalne

Opinia 1/5 😡

Idealny na 6 miesięcy, ale teraz nie działa i nie mam jak odpowiedzieć, sprzedawca zewnętrzny, kupiłem inny z Amazon i według sprzedawcy zewnętrznego ma niewielką odpowiedzialność.

Końcowa ocena irygatora do jamy ustnej Lacer 167891

Marka wprowadziła ten irygator jako alternatywę o lepszym stosunku jakości do ceny dla modeli z wyższej półki. Jego cena może wydawać się nieco wysoka, ale jest to długoterminowa inwestycja w zdrowie zębów całej rodziny.

Korzyści, jakie oferuje, są więcej niż wystarczające do oczyszczenia jamy ustnej, niezależnie od tego, czy jest zdrowa, czy ma problem. Ponadto należy pamiętać, że w przypadku usterki masz gwarancję marki, a jeśli potrzebujesz więcej części, możesz je kupić w jej oficjalnym sklepie lub w setkach jej oficjalnych punktów dystrybucji.

Dodaj do tego, że jego mechanizm jest dość prosty w użyciu, więc nawet najmłodsi domownicy mogą czyścić usta tym irygatorem bez konieczności pilnowania ich.

Chcesz go teraz złapać? Spójrz na niesamowitą ofertę, którą Ci zostawiamy poniżej! Tylko w naszym sklepie internetowym znajdziesz go w najlepszej cenie.

obroty


LACER 167891 HYDRO IRYGATOR DO UST

 • Irygator do jamy ustnej Lacer para2
 • Pasta do zębów,
 • higiena jamy ustnej
 • dorosły unisex

Streszczenie

obraz produktu
ocena autora
1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka
dodany wynik
brak oceny na podstawie 0 głosów
Marka
sznurowadło
Nazwa produktu
Lacer 167891 Hydro irygator do jamy ustnej
Cena
88,42 EUR _
Dostępność produktu
Dostępne w magazynie

zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *