Jaki jest najlepszy Waterpik?

De todos los modelos del mercado, ¿cual es el mejor waterpik?

Irygatory Waterpik znajdują się w tysiącach domów i są najczęściej polecane przez dentystów i profesjonalistów z branży. Zdecydowałeś, że go kupisz? 

Wyjaśniamy, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, aby wybrać najlepszy model i które są najbardziej cenione przez użytkowników.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę, aby wybrać najlepszy model Waterpik

Aby wybrać najlepszy model Waterpik, radzimy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

Jaki jest najlepszy Waterpik?
  • Dysze w zestawie: Im więcej dysz zawiera irygator, tym bardziej możesz dostosować czyszczenie jamy ustnej swojej i rodziny.
  • Moc: W zależności od potrzeb będziesz chciał, aby irygator miał większą lub mniejszą moc. Radzimy poszukać modelu, który umożliwia regulację mocy strumienia .
  • Funkcje: Modele przenośne zazwyczaj zawierają tryby użytkowania dla każdego rodzaju sprzątania, podczas gdy modele stacjonarne umożliwiają jedynie regulację mocy. To właściwie to samo, tylko tryby użytkowania są ustawieniami wstępnymi. Problem? Że nie można ich modyfikować i że mogą być potężniejsze niż potrzebujesz. 
  • Użyteczność: Czy zamierzasz używać irygatora tylko w domu, czy chcesz go używać, gdy go zostawisz? Jeśli spędzasz dużo czasu poza domem lub służy to podstawowemu czyszczeniu jamy ustnej, zdecyduj się na model bezprzewodowy. W przeciwnym razie będzie lepiej dla komputerów stacjonarnych.
  • Czyszczenie: Bardzo ważne jest, aby irygator był łatwy do czyszczenia. Pamiętaj, że wymagają cotygodniowego czyszczenia i głębokiego czyszczenia kilka razy w miesiącu.
  • Depozyt: Im większa pojemność depozytu, tym lepiej. Ale powinieneś również sprawdzić, czy jest zdejmowany , aby wygodniej było go napełniać i czyścić. 

Modele najbardziej cenione przez kupujących

Który irygator z obszernego katalogu Waterpik jest najlepszy? Tutaj znajdziesz najlepiej oceniane przez użytkowników:

Waterpik Ultra Professional

Najbardziej ceniony model stacjonarny marki, który wyróżnia się dużą pojemnością zbiornika , designem dopasowującym się do każdego rodzaju łazienki oraz prostymi i praktycznymi funkcjami , z kompletem nasadek do dokładnego czyszczenia jamy ustnej.

Jaki jest najlepszy Waterpik?

Waterpik ‎20023370

Najpopularniejszy model bezprzewodowy, idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz domu , o takiej samej mocy i funkcjach jak model stacjonarny. Dzięki bardzo atrakcyjnej cenie jest to ostateczne rozwiązanie do pielęgnacji jamy ustnej bez względu na to, gdzie jesteś.

Jaki jest najlepszy Waterpik?

Waterpik WF-05EU

Dzięki temu modelowi na biurko cała rodzina może szybko i łatwo zadbać o higienę jamy ustnej; Zbiornik o dużej pojemności, prosta konstrukcja i doskonałe funkcje dla osób z wrażliwością zębów .

Jaki jest najlepszy Waterpik?