Jaki irygator do jamy ustnej kupić?

Descubre que irrigador bucal comprar según tus necesidades

Aby pochwalić się idealnym uśmiechem nie wystarczy użyć szczoteczki do zębów. Należy go uzupełnić o irygator dentystyczny, aby wyeliminować płytkę bakteryjną i inne pozostałości brudu.

Na rynku znajdziesz setki modeli, ale jaki irygator dentystyczny kupić? Nasz poradnik pomoże Ci wybrać ten najlepszy!

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze irygatora do jamy ustnej?

Pierwszym krokiem przy wyborze irygatora dentystycznego do zakupu jest wzięcie pod uwagę następujących czynników:

Jaki irygator do jamy ustnej kupić?
  • Marka: Na rynku są dziesiątki marek sprzedających irygatory, niektóre cieszące się dużym prestiżem, takie jak Oral-B, Colgate i Waterpik, a także inne mniej znane. Wycena wysokiej klasy marki jest zawsze gwarancją, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwiązanie każdego problemu.
  • Typ: Czy irygator jest przeznaczony do użytku w domu lub w podróży? Pomyśl o tym przed dokonaniem zakupu, ponieważ do użytku domowego zawsze bardziej zalecane są komputery stacjonarne , ponieważ są mocniejsze i mają większe zbiorniki. Z drugiej strony do podróży wybierane są modele przenośne , z niewielkimi depozytami i bardziej ograniczonymi funkcjami.
  • Cena: Znalezienie taniego irygatora nie stanowi problemu. Inną rzeczą jest to, że pasuje do twoich potrzeb . Twój budżet może być nieco ograniczony, ale czasami warto wydać trochę więcej na coś lepszego niż najtańsza opcja. 
  • Korzyści: Przeanalizuj jego charakterystykę korzyści, jakie oferuje irygator; Tryby użytkowania, regulacja mocy itp. To ostatnie jest bardzo ważne, ponieważ są osoby, które nie mogą używać irygatorów o dużej mocy , oraz takie, które będą musiały mieć ich dużo (np. w przypadku stosowania ortodoncji).
  • Dysze: Irygatory posiadają dysze do czyszczenia. Istnieje kilka rodzajów, a im więcej obejmuje, tym lepiej, ponieważ w ten sposób możesz dostosować czyszczenie jamy ustnej do swoich potrzeb.
  • Części zamienne: Nie zaszkodzi sprawdzić, czy dana marka sprzedaje części zamienne , takie jak uchwyty do irygatorów lub części do zbiornika. Możesz więc przedłużyć żywotność irygatora, gdy część ulegnie awarii. 

Najlepsza nić dentystyczna, jaką można kupić za pieniądze

Gdyby zapytali nas „Jaki irygator kupić”, bez wątpienia powiedzielibyśmy, że irygator marki Waterpik , taki jak Waterpik Whitening .

Powód? Waterpik to jedna z marek z największym doświadczeniem w produkcji tych produktów. W rzeczywistości byli pionierami w branży, a wielu specjalistów i użytkowników nazywa irygatory „Waterpiks”.

Ponadto model ten łączy swoje zastosowanie z niektórymi tabletkami, które zapewnią Twoim zębom naturalne wybielanie w nieco mniej niż miesiąc. Przetworniki są wliczone w cenę, ale możesz kupić więcej osobno.


Tabletki do wybielania zębów Waterpik do nici wybielającej Waterpik, smak mięty, opakowanie 30 tabletek (WT-30E)

  • Bielsze, jaśniejsze zęby – usuwa o 25% więcej przebarwień niż zwykłe szczotkowanie

Modele o najlepszym stosunku jakości do ceny

Podoba Ci się, że jakość artykułu idzie w parze? W takim razie powinieneś przyjrzeć się tym modelom:

Waterpik Nano

Jeśli model Ultra wydaje Ci się zbyt nieporęczny, Waterpik ma mniejszy model , znany jako „Nanno”, który jest przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu .

Jego rozmiar jest znacznie mniejszy niż innych irygatorów biurkowych i znacznie lżejszy. Dzięki zbiornikowi o pojemności 400 ml i trzem poziomom ciśnienia masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować czystość jamy ustnej.

Oral-B Smart 5

Jego cena może być nieco wysoka, ale co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci, że Smart 5 to stacja higieny jamy ustnej 2 w 1 ?

Wraz z irygatorem otrzymasz elektryczną szczoteczkę do zębów , za pomocą której możesz wstępnie oczyścić jamę ustną przed użyciem irygatora. Jakby tego było mało, model ten zawiera markową technologię Oxyjet , która masuje dziąsła podczas czyszczenia międzyzębowego technologią mikropęcherzyków.

Jeśli potrzebujesz tańszej opcji, możesz znaleźć ten sam flosser bez szczoteczki do zębów, a nawet model przenośny.

Enpuly MLG1


ENPLUY przenośne irygatory doustne, podróżny irygator dentystyczny z 5 dyszami 5 trybów, irygator doustny USB IPX7, 200ml akumulatorowy irygator ciśnieniowy do czyszczenia zębów

  • 5 trybów czyszczenia i funkcja doładowania za pomocą jednego przycisku: Intensywny, Normalny, Średni, Czuły, Pulsujący….

Idealny przenośny model dla tych, którzy dużo podróżują lub po prostu szukają alternatywy dla irygatora stołowego do szybkiego czyszczenia jamy ustnej.

Z łącznie 5 poziomami ciśnienia , które można regulować za pomocą przycisku, wyjmowanym zbiornikiem o pojemności 200 ml i kompletnym zestawem dysz wraz z długo działającą baterią , jest to alternatywa, którą warto rozważyć.

Jest to również dobra opcja dla tych, którzy pierwszy raz przymierzają się do irygatora i nie chcą wydawać dużo pieniędzy.

Voinee Care SB-VC-3

Kolejna przenośna opcja, zaprojektowana bardziej dla osób bez poważnych problemów z jamą ustną i potrzebujących praktycznego irygatora do użycia w dowolnym miejscu.

Chociaż prawdą jest, że brakuje mu tak dużej mocy w porównaniu z innymi przenośnymi modelami , jest to jeden z najlżejszych modeli i zawiera więcej dysz . Do tego musimy dodać dużą odporność na uderzenia oraz system diod LED , który pozwoli na wygodną regulację strumienia.

Turewell FC165

Jako kolejna opcja na komputery stacjonarne, model FC165 firmy Turewell jest jednym z najlepszych i najtańszych na rynku.

Za pomocą pokrętła możesz regulować ciśnienie wody w 10 poziomach . Zawiera komplet dysz do przeprowadzenia każdego rodzaju czyszczenia, a jego zbiornik ma pojemność 600 ml.

Jego jedyną wadą jest to, że jest dość duży . Nieistotny szczegół, jeśli pomyślisz o wszystkim, co zaoszczędzisz kupując go, nie sądzisz?

Najlepszy zakup według opinii i ocen ludzi

Nadal nie wiesz, który irygator dentystyczny wybrać? Jeśli żadna z powyższych opcji Cię nie „zachwyciła”, być może najwyżej oceniany przez klientów irygator: bezprzewodowy irygator Kasakily.

Nie jest to znana marka, ale w ciągu zaledwie kilku miesięcy jej irygator stał się jednym z najlepiej ocenianych przez użytkowników na Amazon , zarówno pod względem jakości, jak i korzyści.

Przenośny model, który można wykorzystać do sprzątania w domu, w łazience w biurze czy w pokoju hotelowym. Bardzo łatwy w użyciu, ze wszystkimi dyszami, których możesz potrzebować i takimi samymi gwarancjami jakości, jak model z wyższej półki.

Odkryj wiodące marki irygatorów dentystycznych