Irygator podróżny Waterpik

Irygator podróżny Waterpik

Spędzasz dużo czasu poza domem w pracy? Nie oznacza to, że należy zaniedbywać pielęgnację jamy ustnej, zwłaszcza gdy mamy możliwość zakupu irygatora podróżnego Waterpik.

Najlepsze irygatory podróżne Waterpik 2023

Katalog irygatorów doustnych Waterpik Travel

Najlepszy irygator podróżny Waterpik


Bezprzewodowy irygator Waterpik z 3 pozycjami kontroli ciśnienia wody z akumulatorem, optymalne usuwanie płytki nazębnej w podróży i małych łazienkach, niebieski (WP-563EU)

  • Czystsze zęby – o 50% bardziej skuteczna nić dentystyczna niż tradycyjna nić dentystyczna, zapewnia niewiarygodnie świeże i czyste uczucie w ustach

Zalety korzystania z irygatora podróżnego Waterpik

Jedną z jego największych zalet jest jego przenośność, ale co jeszcze oferuje, abyś ostatecznie zdecydował się na irygator Waterpik na swoją podróż zamiast innej marki?

Wielka moc

Dla wielu mobilność oznacza poświęcenie mocy. Cóż, daleko od tego, ponieważ irygator dentystyczny Waterpik ma taką samą moc jak model stacjonarny, osiągając do 125 psi .

Czas pracy baterii

Jedną z jego wielkich atrakcji jest trwałość baterii, która może sięgać nawet 40 dni .

Oczywiście czas trwania będzie się różnić w zależności od użytej mocy. Ale przy połowie mocy będziesz mieć ponad miesiąc użytkowania. A podczas ładowania? Będziesz musiał poczekać maksymalnie 5 godzin, aby uzyskać pełną moc.

Różne opcje ładowania

Do ładowania podróżnego irygatora doustnego marki Waterpik nie jest konieczne posiadanie wtyczki, ponieważ można go podłączyć do telefonu komórkowego, ładowarki do zapalniczki samochodowej, portu USB w laptopie… Każde źródło zasilania z wejściem USB będzie Do.

Bardzo dobra jakość

Z reguły irygatory podróżne są bardzo tanie, ponieważ są wykonane z tańszych surowców.

Jednak Waterpik zapewnił, że wszystkie modele w swoim katalogu irygatorów podróżnych mają bardzo przystępną cenę, mimo że są wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Lekka i ergonomiczna konstrukcja

Irygator podróżny Waterpik waży nieco ponad 500 gramów, a po napełnieniu waży zaledwie 700 gramów.

Bardzo lekkie modele, do których trzeba dodać ergonomiczną konstrukcję, aby były wygodne w użytkowaniu.

Można go stosować na co dzień

Chociaż są przeznaczone do użytku podczas podróży, jeśli nie chcesz mieć nieporęcznego modelu biurkowego lub musisz kupić inny model bezprzewodowy, możesz go używać na co dzień do pielęgnacji jamy ustnej.

Akcesoria

Irygatory podróżne Waterpik zawierają kilka rodzajów dysz, co pozwoli dostosować czyszczenie do Twoich potrzeb.

Teraz, jeśli potrzebujesz więcej głowic lub części zamiennych, możesz je łatwo znaleźć w sklepie Waterpik.

Jak wybrać najlepszy irygator podróżny z katalogu Waterpik

Marka wprowadziła na rynek szeroką gamę modeli, ale co należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego dla siebie?

Funkcje i dysze

Pierwszą rzeczą jest sprawdzenie, jakie są tryby użytkowania , a także moc, jaką osiąga irygator, wraz z rodzajami dysz, które zawiera.

Zwykle Waterpik zawiera podstawowe dysze w swoich irygatorach podróżnych (do płytki nazębnej, ortodoncji, języka…), ale w zależności od modelu może mieć więcej akcesoriów niż inne.

Cena

Oczywiście cena jest czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, ale nie czyń jej głównym. Zanim cokolwiek zrobisz, dokonaj porównania i oceń, który z nich dotyczy Ciebie najbardziej.

Najdroższy może być ten, który ma najwięcej zalet, a ostatecznie zapłacisz mniej za posiadanie znacznie większej liczby opcji czyszczenia jamy ustnej.

Projekt

Ważne jest, aby projekt był ergonomiczny , aby łatwo było go podnieść i używać. Jeśli nie, należy go natychmiast wyrzucić.

Weź też pod uwagę wagę. Jeśli jest to lekki model, możesz go nosić w torbie, a nawet kupić mini model do noszenia w kieszeni.

Autonomia

Sprawdź średnią żywotność baterii. To bardzo ważne, bo jeśli dużo czasu spędzasz w domu na wyjazdach, to interesuje Cię model, którego nie musisz ładować co dwa za trzy.

opinie

Na koniec możesz sprawdzić opinie użytkowników, którzy kupili irygator podróżny Waterpik, na przykład na Amazon, aby poznać ich doświadczenia.

Otrzymasz wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję przy zakupie nowego irygatora Waterpik na podróż.