Przenośny irygator Waterpik

Przenośny irygator Waterpik

Bez kabli, z baterią i pełną autonomią. Przenośne irygatory Waterpik są właśnie tym, czego potrzebujesz, jeśli chcesz na zawsze zapomnieć o bólach głowy, jakie dają modele stacjonarne.

Najlepsze przenośne irygatory Waterpik 2023

Katalog przenośnych irygatorów dentystycznych Waterpik

Najlepszy przenośny irygator Waterpik


Przenośny bezprzewodowy irygator Waterpik z wodoodporną baterią do usuwania płytki nazębnej, idealny do podróży, małych łazienek i użytku pod prysznicem, czarny (WF-03UK010)

  • Idealny w podróży — ten lekki, zasilany bateryjnie irygator wodny jest idealny do użytku w podróży lub w mniejszych łazienkach. Zawiera torbę podróżną z mikrofibry

Zalety korzystania z przenośnego irygatora dentystycznego Waterpik

Jak można sobie wyobrazić, największą zaletą przenośnego irygatora Waterpik jest jego autonomia, ale jakie inne zalety oferuje?

zabrać go gdziekolwiek

Modele przenośne są nie tylko przeznaczone do zastąpienia stacjonarnych w domu. Ich główną funkcją jest to, że możesz zabrać je ze sobą wszędzie, schowane w torbie, plecaku czy walizce, gdy wybierasz się w podróż.

Czas pracy baterii

Jego autonomia wynosi około 40 dni , jeśli używasz średniej mocy. Używając go z maksymalną mocą, mogą one trwać około 20.

Szybkie ładowanie

Nie będziesz musiał długo czekać, aż bateria osiągnie 100% swojej mocy, ponieważ ładowanie trwa maksymalnie 4 godziny .

Ponadto można je podłączyć do dowolnego urządzenia wyposażonego w port USB, takiego jak laptop, stacja ładująca lub ładowarka samochodowa. Posiadanie wtyczki nie jest konieczne.

Te same funkcje, co modele stacjonarne

Czy jako model przenośny straci moc? Czy będzie miał mniej funkcji? Oczywiście nie!

Zostały zaprojektowane tak, aby oferować dokładnie to samo, ale w mniejszym modelu. Przekonasz się, że przenośne irygatory Waterpik z powodzeniem mogą zastąpić bardziej prestiżowe modele stacjonarne.

Cena

Jego cena jest bardzo konkurencyjna, z modelami wszelkiego rodzaju. Znalezienie przenośnego irygatora Waterpik, który pasuje do Twojego budżetu, nie będzie trudne.

wygodne w noszeniu

Dzięki bardzo ergonomicznej konstrukcji, bez względu na to, czy jesteś w domu, hotelu czy łazience w restauracji, przenośny irygator doustny Waterpik nigdy nie będzie irytujący w użyciu, ponieważ jego konstrukcja jest bardzo ergonomiczna i bardzo lekka .

Ponadto zostały zaprojektowane z systemem zapobiegającym wyciekom, z kulą grawitacyjną w zbiorniku, aby zagwarantować, że zużyjesz całą wodę.

Jak wybrać najlepszy przenośny irygator dentystyczny Waterpik

Co dokładnie musisz wziąć pod uwagę, kupując swój nowy przenośny irygator wodny firmy Waterpik?

Opinie innych użytkowników

Możesz zapoznać się z opiniami użytkowników, którzy korzystali już z irygatora Waterpik na Amazon, a tym samym poznać jego zalety, wady i jakie są najczęstsze problemy.

Gdzie zamierzasz go używać?

Chociaż przenośny model jest przeznaczony do użytku poza domem, można go również używać w nocy przed pójściem spać.

Dobrze przemyśl, do czego będziesz go używać, ponieważ jeśli dużo podróżujesz, zainteresuje Cię model, który jest mały i lekki . Natomiast jeśli do użytku domowego, bo chcesz zapomnieć o lampach, być może zainteresuje Cię nieco większy model.

Funkcje i akcesoria

Przed podjęciem decyzji sporządź tabelę porównującą funkcje, jakie oferuje Ci każdy irygator, a przede wszystkim dołączone do nich akcesoria.

Niektórych ustników możesz nie używać od razu, ale nigdy nie wiadomo. Lepiej jest uwzględnić kilka typów.

Ile jesteś skłonny wydać?

Oczywiście cena jest bardzo ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę. Radzimy jednak ocenić każdy model, który Cię interesuje. Możliwe, że płacąc trochę więcej, otrzymasz pełniejszy przenośny irygator wodny firmy Waterpik.