Irygatory VITIS

Irygatory VITIS

VITIS oferuje szeroki katalog artykułów do pielęgnacji jamy ustnej , jednak nie produkuje irygatorów dentystycznych, chociaż z innymi produktami dystrybuuje irygatory innych marek.

Katalog irygatorów, które zadbają o higienę jamy ustnej

Skorzystaj z wyprzedaży produktów i sezonowych rabatów .

VITIS, specjaliści w dziedzinie produktów do higieny jamy ustnej

Specjalizując się w higienie jamy ustnej, należą do grupy DENTAID. Od momentu powstania ewoluowały, aby stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku ze szczoteczkami do zębów, płynami do płukania ust, taśmami, nicią dentystyczną i oczywiście irygatorami VITIS.

Dzięki zespołowi badawczo-rozwojowemu złożonemu z profesjonalistów oraz poradom różnych ekspertów z branży, jest to marka zdrowia jamy ustnej, która pozwala wybrać produkt, który najlepiej pasuje do jamy ustnej użytkownika .

Współpraca z farmaceutami, lekarzami dentystami i higienistami oraz różnymi towarzystwami naukowymi w celu opracowania programów szkoleniowych, naukowych i informacyjnych.

TOP marki irygatorów

Poznaj najpopularniejsze marki irygatorów do jamy ustnej.

Zalety stosowania produktów do higieny jamy ustnej VITIS

Vitis sprzedaje szczoteczki do zębów, nici dentystyczne, płyny do płukania ust i pasty do zębów. Oto zalety korzystania z ich produktów:

  • Są bardzo ekonomiczne, posiadają funkcje i zalety modeli z wyższej półki.
  • Elektryczne szczoteczki do zębów VITIS zostały opracowane przez ekspertów w branży, gwarantując całkowite oczyszczenie jamy ustnej.
  • Bez problemu dotrzesz do każdego miejsca w jamie ustnej.
  • Łączne stosowanie szczotkowania za pomocą nici dentystycznej jest o 30% bardziej skuteczne niż sama szczoteczka.

Często zadawane pytania dotyczące irygatorów VITIS