podróżne irygatory dentystyczne

Irygatory podróżne są idealne dla tych, którzy dużo podróżują lub spędzają zbyt dużo czasu poza domem i nie chcą dbać o swoją jamę ustną. 

Analiza najlepszych irygatorów podróżnych

Kliknij poniższe obrazy, aby przeczytać nasze  recenzje najlepszych  podróżnych irygatorów dentystycznych.

Katalog irygatorów podróżnych w najlepszej cenie

Przedstawiamy katalog irygatorów doustnych w najlepszej cenie. Skorzystaj z sezonowych rabatów .

Podróżny irygator dentystyczny o najlepszym stosunku jakości do ceny

Przestań szukać i kup ten irygator podróżny, który oferuje najwyższą  jakość w bezkonkurencyjnej cenie .


Irygator doustny SynHope — przenośny mini bezprzewodowy


Nić dentystyczna SYNHOPE oferuje przenośną konstrukcję i głębokie czyszczenie dzięki teleskopowemu zbiornikowi na wodę i zintegrowanej dyszy do przechowywania, co ułatwia transport i zmniejsza jej rozmiar w porównaniu z innymi podobnymi produktami.
Przy ciśnieniu wody do 140 PSI i 1200 impulsach na minutę ten irygator dentystyczny jest bardzo skuteczny w usuwaniu do 99,9% płytki nazębnej i poprawie zdrowia dziąseł. Posiada również trzy tryby czyszczenia i ma stopień wodoodporności IPX7, co zapewnia bezpieczeństwo i zapobiega wyciekom.

Najlepiej sprzedające się marki podróżnych nici dentystycznych

Dowiedz się o najpopularniejszych markach, które produkują podróżne irygatory dentystyczne.

Zalety podróżnych irygatorów doustnych

Chociaż prawdą jest, że te modele są bardzo podobne do irygatorów bezprzewodowych, jakie są zalety, które oferują?

  • Możesz je zabrać wszędzie: ich pierwszą dużą zaletą jest oczywiście mobilność. Irygatory podróżne są mniejsze niż bezprzewodowe, a niektóre mieszczą się nawet w kieszeni spodni. Możesz zabrać je ze sobą w podróż lub po prostu, gdy wychodzisz coś zjeść.
  • Duża moc strumienia: można by pomyśleć, że ponieważ jest to mniejszy model, przenośny irygator będzie miał mniejszą moc niż bezprzewodowy. Nic nie jest dalsze od prawdy, ponieważ mogą one z łatwością osiągnąć 125 psi .
  • Kilka poziomów nacisku: jednym naciśnięciem przycisku możesz ustawić poziom nacisku od 3 do 5 poziomów (w zależności od modelu). Niektóre mają „tryby użytkowania”, funkcje, które pozwalają regulować poziom strumienia za pomocą ustawienia wstępnego.
  • Bardzo tanie: irygatory podróżne są bardzo tanie, znacznie bardziej niż modele bezprzewodowe. Oczywiście są takie, które mogą być warte tyle, co komputer stacjonarny, ale są bardzo dostępne dla każdego użytkownika.
  • Konstrukcja zapobiegająca wyciekom: jako modele do zabrania w podróż, podróżne irygatory do jamy ustnej zostały zaprojektowane z systemem zapobiegającym wyciekom, aby zapobiec wyciekom ze zbiornika.
  • Żywotność baterii: czy po każdym użyciu trzeba będzie ładować irygator? Oczywiście nie. Mają średni czas trwania 30 dni. Ponadto ładowanie jest bardzo szybkie, a pełne naładowanie zajmuje mniej niż 5 godzin. 

Przewodnik po wyborze podróżnego irygatora doustnego

Oprócz uwzględnienia budżetu istnieją inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie nowej przenośnej nici dentystycznej.

podróżne irygatory dentystyczne

Co oferuje?

Są to znacznie prostsze modele niż bezprzewodowe czy stacjonarne, ponieważ są przeznaczone do użytku poza domem. Dlatego dobrze przestudiuj jego cechy, aby dowiedzieć się, co Ci oferują i czy odpowiadają Twoim potrzebom.

Ile dysz zawiera?

Zazwyczaj przenośne modele obejmują standardowe ustniki, jeden do płytki nazębnej, jeden do ortodoncji, aw niektórych przypadkach do języka. 

Sprawdź dokładnie, które głowice są dołączone, ponieważ mogą nie działać dla Ciebie lub możesz zadowolić się prostszym modelem.

moc odrzutowca

Z reguły te irygatory mają moc od 30 do 125 psi , ale należy zapoznać się z charakterystyką, aby poznać ich maksymalną moc.

Nie wpłynie to znacząco na cenę, ale zainteresuje Cię model, w którym w łatwy sposób możesz regulować moc strumienia.

Projekt

Nie zaniedbuj projektu. Nawet jeśli zamierzasz używać go tylko przez kilka minut, musisz czuć się komfortowo podczas korzystania z niego. Im bardziej ergonomiczny, tym lepiej.

Ile razy dziennie będziesz go używać

Chociaż zaleca się używanie irygatora po każdym szczotkowaniu, są tacy, którzy wolą używać go raz dziennie.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, być może zainteresuje Cię nieco większy model. Z drugiej strony, jeśli należysz do tych, którzy nie mogą doczekać się mycia zębów po jedzeniu, mały i kompaktowy model zainteresuje Cię bardziej. 

Najnowsze wiadomości z irygatorów podróżnych