Irygatory dentystyczne Solac

Irygatory dentystyczne Solac

Teraz, gdy zdecydowałeś się kupić irygator, aby poprawić czyszczenie jamy ustnej, po co wydawać dużo, skoro możesz dostać coś doskonałej jakości w bardzo przystępnej cenie? Witamy w naszym katalogu irygatorów dentystycznych Solac!

Jeśli chcesz poznać charakterystykę konkretnego modelu, kliknij na ten, który najbardziej Cię interesuje, aby je zobaczyć. 

Dowiedz się trochę więcej o historii Solac

Być może zastanawiasz się „ Dlaczego powinienem kupić irygator Solac? ”. I radzisz sobie bardzo dobrze, bo jak możesz ufać marce, jeśli jej nie znasz?

Solac to hiszpańska marka specjalizująca się w sprzedaży sprzętu AGD , która narodziła się w 1916 roku, wprowadzając na rynek przemysłowy ekspres do kawy. Jako pierwsi wprowadzili na rynek ekspres do kawy do użytku domowego w Hiszpanii w 1935 roku i pierwsze żelazko elektryczne w 1945 roku.

Od tego czasu nie przestali wprowadzać innowacji: w 1979 roku wprowadzili na rynek pierwszy na świecie hydrociśnieniowy ekspres do kawy, aw 1983 roku pierwszy podgrzewacz do mleka.

Pomimo imponującego wzrostu na przestrzeni prawie wieku, po zostaniu portem grupy Cegasa w 2005 roku, jego trajektoria gwałtownie spadła. W 2014 roku grupa Taurus przejęła grupę Cegasa . Od tego czasu Taurus wprowadza na rynek artykuły gospodarstwa domowego pod logo Solac. 

Wszystkie zalety korzystania z irygatora stomatologicznego Solac

Nadal nie jesteś przekonany, czy warto zaufać Solac i ich niesamowitym irygatorom doustnym? Po poznaniu jego zalet zmienisz zdanie!

  • Mają niesamowitą różnorodność modeli, dostosowanych do potrzeb każdego użytkownika.
  • Mają wsparcie bardzo prestiżowej marki, takiej jak Taurus.
  • Jego cena jest bardzo przystępna.
  • Istnieje kilka rodzajów modeli, zarówno do użytku domowego, jak i podczas podróży.
  • Będziesz miał do dyspozycji obsługę klienta, która rozwiąże każdy incydent.
  • Włączając irygator do jamy ustnej Solac do swojej rutyny higienicznej, zawsze będziesz mieć przyjemne uczucie czystości w jamie ustnej.
  • Oferują wszystkie zalety i cechy produktu z najwyższej półki, ale w znacznie niższej cenie.
  • Wszystkie opinie osób, które zaufały firmie Solac i jej irygatorom są pozytywne.

Kup najlepszy irygator Solac w najlepszej cenie

Chociaż irygatory Solac są bardzo tanie, dlaczego nie zaoszczędzić trochę więcej? Dzięki ofercie, którą zostawiamy poniżej, możesz dostać swoją w niesamowitej cenie!