Irygatory Silodent

Irygatory Silodent

Silodent to obecnie jedna z najlepszych marek higieny jamy ustnej na rynku, posiadająca szeroką gamę produktów, w tym irygatory do jamy ustnej. 

Aby poznać charakterystykę jednego z jej modeli, kliknij ten, który najbardziej Cię interesuje, aby je zobaczyć.

Dowiedz się więcej o Silodencie

Marka określa się jako synonim zrównoważonego zdrowia zębów i jamy ustnej dzięki kompleksowej koncepcji higieny, która ułatwia pielęgnację jamy ustnej.

Stosując ich produkty można uniknąć problemów takich jak nieświeży oddech, próchnica czy stany zapalne dziąseł. Wszystkie jej produkty są projektowane przez dział badawczo-rozwojowy, z inżynierami z dużym doświadczeniem, współpracującymi ręka w rękę z różnymi profesjonalistami z branży, aby oferować tylko to, co najlepsze.

Zalety irygatorów Silodent

Jakie będą zalety stosowania irygatora do jamy ustnej Silodent? Odkryj je!

 • Są to produkty bardzo tanie, dostępne na każdą kieszeń.
 • Korzyści dla osiągnięcia pełnego oczyszczenia jamy ustnej.
 • Uczucie świeżości i czystości po każdym użyciu.
 • Dotrzyj wygodnie do każdego kącika ust.
 • Wyeliminuj pozostały brud lub bakterie z ust w ciągu kilku minut.
 • Komfort podczas korzystania z dowolnego irygatora Silodent.
 • Doskonała obsługa klienta.
 • Gwarancja marki o dużym prestiżu na rynku.

Zdobądź najlepszy irygator dentystyczny Silodent 2023

Czy ceny, które widziałeś, nie są zbyt przekonujące? Oferta, którą zostawiamy poniżej, pozwoli Ci zaoszczędzić niezłą szczyptę! Nie pozwól jej uciec.

Bestseller nr 1


Silodent irygator do jamy ustnej.
Trwały irygator dentystyczny, który można podłączyć do kranu. Idealny w podróży, ponieważ nie zużywa prądu. Idealny do skutecznego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych

 • 🦷 Mycie zębów to za mało – Szczoteczka usuwa mniej niż 50% odpadów spożywczych. Nagromadzone zanieczyszczenia między zębami tworzą idealne środowisko do rozmnażania się bakterii. Jeśli ekstrakcja tych pozostałości nie zostanie przeprowadzona za pomocą irygatora doustnego, mogą one powodować ubytki lub stany zapalne dziąseł.
 • 🦷 Bezpośrednio z kranu – Korzystanie ze świeżej wody jest bardziej higieniczne (bakterie nie gromadzą się, jak z pojemnika) i jest też nieograniczone. Temperaturę i opór strumienia można płynnie regulować za pomocą kranu. Nasze urządzenie działa bez prądu, bez kabli i oszczędza dużo miejsca
 • 🦷 ZATWIERDZONY PRZEZ LEKARZ – Ten mały irygator doustny Silodent został opracowany przez dentystę i przetestowany przez wielu profesjonalistów. Doskonale oczyszcza przestrzenie międzyzębowe, zapobiega próchnicy, łagodzi stany zapalne dziąseł i zapobiega recesji dziąseł.
 • 🦷 Przenośny irygator do jamy ustnej – Silodent mieści się w każdej torbie, więc możesz go zabrać ze sobą wszędzie. Posiada pięć dodatkowych adapterów, dzięki czemu współpracuje z każdym standardowym kranem na świecie. Jest mały, praktyczny, oszczędza miejsce i może być używany w dowolnym momencie bez potrzeby elektryczności czy noszenia pojemnika z wodą
 • 🦷 Gwarantowana skuteczność – Irygator do jamy ustnej jest szczególnie skuteczny na implantach, koronach, mostach i urządzeniach dentystycznych. Nasza gwarancja – Jeśli posiadasz inny kran, do którego nie można podłączyć Silodent, bezpłatnie dostarczymy Ci niezbędny adapter. Po prostu poinformuj naszą obsługę klienta