ciche irygatory dentystyczne

ciche irygatory dentystyczne

Dźwięk wytwarzany przez irygator może być bardzo irytujący. Na szczęście w dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć tak zwane ciche irygatory dentystyczne . Dźwięki zniknęły na zawsze!

Aby zapoznać się z charakterystyką dowolnego modelu, kliknij ten, który najbardziej Cię interesuje, aby je wyświetlić.

Najlepsze ciche irygatory 2023

Katalog cichych irygatorów doustnych w najlepszej cenie

Najlepszy cichy irygator dentystyczny wart swojej ceny


NA irygator do zębów do czyszczenia zębów z 8 wielofunkcyjnymi końcówkami i pojemnością 600 ml, profesjonalny irygator do ust nablatowy cichy Design

  • ★ 7 wymiennych dysz dla całej rodziny, którymi możesz dzielić się z całą rodziną. Korzystanie z różnych…

Profesjonalne marki cichych irygatorów

Wszystkie zalety cichych irygatorów do jamy ustnej

„To, że nie hałasuje, będzie jego największą zaletą”, na pewno o tym pomyśleliście. Cóż, na bok, będzie to miało wiele korzyści dla Ciebie i Twoich ust. Mówimy ci!

  • Ponieważ nie mają baterii, są znacznie lżejsze, więc idealnie nadają się do zabrania w podróż.
  • Większość cichych irygatorów to irygatory kranowe, więc nie wymagają zbiornika. Nie będziesz musiał martwić się o uzupełnianie depozytu co dwa na trzy.
  • Cena cichego irygatora jest dość niska.
  • Marki z wyższej półki mają wiele modeli, w których wytwarzany przez nie hałas jest tak wysoki, że jest prawie niezauważalny dla ludzkiego ucha.
  • Posiada wszystkie zalety i cechy modelu z baterią, bez utraty mocy!
  • Możesz używać go w domu lub zabrać ze sobą w podróż, nie zajmując dużo miejsca w walizce.
  • Jego obsługa jest tak prosta, że ​​poradzą sobie z nim nawet dzieci.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie cichego profesjonalnego irygatora?

Nigdy nie powinieneś patrzeć tylko na cenę, kiedy zamierzasz kupić produkt, są inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, takie jak:

Funkcjonowanie

Jak już wspomnieliśmy, większość cichych irygatorów jest podłączona bezpośrednio do kranu za pomocą rurki i filtra. Jeśli wydaje Ci się to zbyt nużące, najlepiej przyjrzeć się charakterystyce decybeli wytwarzanych przez modele akumulatorowe.

przedłużenie kabla

Zarówno modele kranowe, jak i stołowe mają tę wadę, że muszą być podłączone do źródła wody za pomocą kabla. Zwykle długość tego wynosi jeden metr, ale nie zawsze tak jest, zwłaszcza w modelach z niższej średniej półki.

Funkcje

Najbardziej podstawowe modele uwalniają strumień tylko z ustawioną mocą. Dla kogoś, kto chce tylko oczyścić usta, jest to w porządku, ale jeśli cierpisz na nadwrażliwość zębów lub masz inny problem w jamie ustnej, będziesz chciał, aby irygator miał kilka opcji konfiguracji.

dysze

Aby dostosować czyszczenie, lepiej jest dołączyć kilka dysz, abyś mógł dostosować je do swoich potrzeb.

Oceny użytkowników

Sprawdź opinie i oceny użytkowników na temat interesującego Cię irygatora, aby poznać najczęstsze problemy, wszystkie jego zalety i doświadczenia tych, którzy go używali.