Przenośny irygator firmy Philips

Przenośny irygator firmy Philips

Czy uważasz, że korzystanie z irygatora biurkowego jest niewygodne? To ma proste rozwiązanie! Zastąp stary bardzo wygodnym irygatorem przenośnym firmy Philips i ciesz się codziennym czyszczeniem jamy ustnej!

Najlepsze przenośne irygatory Philips 2023

Katalog przenośnych irygatorów firmy Philips

Najlepszy bezprzewodowy irygator firmy Philips

obroty


Philips Sonicare Power Flosser 3000 Bezprzewodowy irygator do jamy ustnej, czarny (HX3806/33)

 • Technologia Quad Stream: Szczoteczka Philips Sonicare Power Flosser 3000 jest wyposażona w wyjątkową końcówkę Quad Stream w kształcie litery X, która rozdziela strumień wody na 4 strumienie, zapewniając szybsze i dokładniejsze czyszczenie zębów i dziąseł

Korzyści z używania przenośnego irygatora firmy Philips

Czy przenośne irygatory firmy Philips nie są do końca przekonujące? Nie skupiaj się na cenie, pomyśl o wszystkich korzyściach, jakie uzyskasz, stosując go!

 • Jego konstrukcja jest bardzo ergonomiczna, co czyni go bardzo łatwym w użyciu.
 • Można je zabrać w podróż, ponieważ zajmują mało miejsca.
 • Całkowita autonomia, bo do pracy nie potrzebują kabla.
 • Bateria pozwoli Ci korzystać z niego przez cały miesiąc.
 • Szybkie ładowanie, tylko 5 godzin.
 • Bardzo konkurencyjne ceny.
 • Wiele dodatków, aby dostosować czyszczenie jamy ustnej do własnych potrzeb.
 • Regulacja mocy strumienia za dotknięciem przycisku.
 • Zbiorniki o dużej pojemności, które zapewniają do 4 minut autonomii.
 • Niektóre modele mają inteligentne funkcje, takie jak zapamiętywanie użytych ustawień.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze nowego przenośnego irygatora dentystycznego firmy Philips?

Nie ma większego błędu niż patrzenie tylko na cenę przy zakupie produktu. Jeśli rozważasz zakup irygatora bezprzewodowego firmy Philips, musisz wziąć pod uwagę następujące kwestie:

Funkcje i żywotność baterii

To jest pierwsza rzecz, którą powinieneś zbadać. Pamiętaj, że żywotność baterii jest szacunkowa i może się różnić w zależności od używanej mocy.

Ważne jest, aby znać funkcje, ponieważ mogą ci nie odpowiadać. Na przykład, jeśli masz nadwrażliwość zębów, możesz potrzebować irygatora o delikatnej mocy, aby nie odczuwać bólu podczas szczotkowania zębów.

Akcesoria w zestawie

Należy wziąć pod uwagę jeszcze jeden bardzo ważny szczegół. Jaki jest pożytek z kupowania najlepszego irygatora Philips, jeśli nie zawiera on nasadki, która pozwala dobrze oczyścić usta? Zobacz, co zawiera produkt i dowiedz się, czy możesz osobno kupić więcej dysz do tego modelu.

pojemność baku

Zwykle przenośne irygatory mają zbiornik o pojemności od 125 do 250 ml. Przyjrzyj się temu dobrze, ponieważ jeśli zamierzasz używać go w domu, będziesz zainteresowany większą pojemnością, niż jeśli zamierzasz go używać podczas podróży.

Projekt

Bardzo ważne jest, abyś czuł się komfortowo podczas korzystania z irygatora. Konstrukcja musi być ergonomiczna, aby mocno się trzymała i można było nią wykonywać dowolne ruchy.

Waga jest również czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę. Pomyśl, że waga jest oszacowana, później zostanie dodana woda, która wypełnia zbiornik.

Opinie klientów

Na koniec sprawdź opinie osób, które używały irygatora. Bardzo cenne źródło informacji, które pozwoli poznać najczęstsze awarie irygatora.