Irygatory podróżne Panasonic

Irygatory podróżne Panasonic

Dużo podróżujesz i szczoteczka do zębów to za mało, by poczuć, że masz czystą jamę ustną? To, czego potrzebujesz, to irygator podróżny Panasonic! Jeden z najbardziej praktycznych i kompletnych modeli na rynku.

Najlepsze irygatory podróżne Panasonic 2023

Katalog irygatorów podróżnych Panasonic

Najlepszy podróżny irygator dentystyczny firmy Panasonic

obroty


Panasonic EW1211W845 przenośny elektryczny irygator do jamy ustnej, tryb AIR IN, akumulator, bezprzewodowy, 3 tryby czyszczenia, 1400 impulsów / min, zbiornik na wodę, masaż dziąseł, niebieski, biały kolor

  • System czyszczenia irygatora jest uzupełnieniem korzystania z elektrycznej szczoteczki do zębów. irygator ew1211w845 skutecznie czyści przestrzenie międzyzębowe do których nie dociera szczoteczka
  • Irygator ew1211w845 posiada tryb powietrza w drobnych pęcherzykach powietrza z wodą, który zapewnia dokładne oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych, kieszonek dziąsłowych czy okolic mostów i aparatów ortodontycznych
  • Kompaktowa, przenośna, bezprzewodowa, bezprzewodowa konstrukcja ze zbiornikiem na wodę o pojemności 130 ml wbudowanym w uchwyt; nadaje się do podróży
  • Posiada 3 tryby czyszczenia: tryb jet, powietrze w trybie normalnym i powietrze w trybie soft. Oprócz czyszczenia irygator dentystyczny ew1211w845 masuje dziąsła poprawiając ukrwienie dziąseł
  • Zbiornik na wodę można myć w zmywarce, irygator można myć

Zalety używania podróżnej nici dentystycznej Panasonic

Dlaczego Panasonic? Dlaczego nie irygator podróżny innej marki? Po przeczytaniu wszystkich jego zalet zdasz sobie sprawę, że jest to najlepsza opcja.

Pieczęć Panasonica

Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek elektronicznych na świecie. Zakup produktu, który nosi ich pieczęć eliminuje wszelkie obawy, ponieważ już wiesz, że kupujesz produkt wysokiej jakości o bardzo długim okresie użytkowania.

A kiedy masz problem, przez cały czas będziesz mieć dostęp do ich obsługi klienta, która rozwiąże wszelkie wątpliwości.

Najlepsze funkcje

Kupując podróżny irygator dentystyczny Panasonic, uzyskasz dostęp do wielu funkcji, które pomogą Ci dostosować rodzaj czyszczenia, pozwalając dostosować go do Twoich potrzeb.

Ponadto niektóre modele są wyposażone w technologię Smart, która zapamiętuje używane ustawienia, dzięki czemu nie trzeba ich dostosowywać za każdym razem.

Łatwy dostęp do akcesoriów i części zamiennych

Jest to trochę związane z tym, o czym rozmawialiśmy wcześniej: będąc tak znaną marką, zawsze możesz znaleźć części zamienne, a także wiele akcesoriów, takich jak główki, aby poprawić czystość jamy ustnej.

Czas pracy baterii

Martwisz się, że bateria wyczerpie się po wyjściu z domu? Nie ma powodu, aby mieć! Podróżne flossery firmy Panasonic mają żywotność baterii do jednego miesiąca.

Dodatkowo można je ładować w dowolnym porcie USB, takim jak ładowarka do laptopa czy samochodu. Już za nieco ponad 4 godziny będzie na pełnej mocy!

bardzo łatwy w użyciu

Nie możemy pominąć jeszcze jednego drobnego szczegółu… Są bardzo łatwe w użyciu! Jego mechanizm jest tak prosty, że nawet Twoje dzieci mogą go używać do codziennego czyszczenia buzi.

Jak wybrać, który irygator podróżny Panasonic kupić

Teraz pojawia się wielkie pytanie, który przenośny irygator podróżny Panasonic zamierzasz kupić? Aby podjąć decyzję, damy Ci kilka małych wskazówek:

Co oferuje?

Zwykle, gdy idziemy kupić produkt, pierwszą rzeczą, którą robimy, jest patrzenie na cenę. Jest to jednak duży błąd. 

Musisz szukać tego, który oferuje najwięcej korzyści za najbardziej uczciwą cenę. Być może będziesz musiał zapłacić trochę więcej, niż się spodziewałeś, ale jeśli gwarantuje to sprzątanie dostosowane do Twoich potrzeb, czy nie lepiej?

Rozmiar

Oczywiście rozmiar i waga są kluczowymi czynnikami przy wyborze irygatora podróżnego. Ciekawie byłoby też gdyby do zestawu dołączony był woreczek z przegródką na ustniki. Więc nie będziesz musiał wyjeżdżać załadowany pudełkiem.

Moc

Zazwyczaj flosser podróżny Panasonic bez problemu osiąga ciśnienie 125 psi, ale ta moc może być dla Ciebie za duża, a może za mała.

Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się dokładnie z charakterystyką, aby poznać moc i liczbę poziomów ciśnienia, które obejmuje. 

Ile głów zawiera?

Byłoby interesujące zbadać trochę o głowicach (dyszach), które zawiera, i o tym, do czego służy każda z nich. Chociaż prawdą jest, że można je kupić osobno, po co wydawać więcej, jeśli można znaleźć model, który zawiera taki, którego potrzebujesz?

Jakie doświadczenia mają osoby, które używały irygatora podróżnego Panasonic?

W podjęciu decyzji może najbardziej pomóc zapoznanie się z opiniami użytkowników, którzy korzystali z podróżnego irygatora dentystycznego firmy Panasonic. Sprawdzaj recenzje na Amazon, czytaj recenzje i sprawdzaj, czy są jakieś filmy na YouTube.

Znajomość z pierwszej ręki doświadczeń innych użytkowników dostarczy bardzo cennych informacji do podjęcia decyzji o zakupie modelu.