irygatory Liberex

irygatory Liberex

Jeśli duże marki Cię nie przekonują, dlaczego nie spróbować jednej ze średnich marek? Na przykład możesz kupić irygator od Liberex , który zaoferuje ci to samo w niższej cenie.

Chcesz poznać charakterystykę irygatora? Kliknij ten, który najbardziej Cię interesuje, aby je wyświetlić.

Co to jest Liberex?

To marka zaangażowana w zdrowy styl życia , oferująca szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry, włosów i ust zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn .

Oferując produkty wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie , zostały one zaprezentowane w renomowanych magazynach, takich jak Marie Claire, GQ, MensHealt lub Elle , a także zostały poparte przez bardzo wpływowe osoby w Stanach Zjednoczonych i Europie

Po latach specjalizacji w pielęgnacji skóry, dokonali skoku do świata higieny jamy ustnej, z irygatorami będącymi w czołówce technologii. 

Zalety irygatorów doustnych Liberex

Nie musimy w tym momencie wyjaśniać korzyści płynących z używania irygatora do higieny jamy ustnej, ale jakie korzyści uzyskasz kupując jeden z produktów marki Liberex?

 • Przystępna cena na każdą kieszeń.
 • Przenośne i bezprzewodowe modele , które możesz zabrać ze sobą wszędzie.
 • Nie zajmują dużo miejsca i można je przechowywać w szufladzie .
 • Są bardzo potężne, osiągając do 125 psi mocy odrzutowej.
 • Posiadają funkcje umożliwiające dostosowanie rodzaju sprzątania.
 • Obrót ustnika umożliwia dotarcie do każdego kącika ust.
 • Jego głowice pozwalają dostosować czyszczenie, dostosowując je do konkretnych potrzeb.
 • Zapobiegną wielu chorobom i infekcjom.

Kup najlepszy irygator Liberex roku 2023

Przy tak niskiej cenie, co tracisz próbując go? Dzięki ofercie, którą zostawiamy poniżej, nie pożałujesz zakupu tego fantastycznego irygatora!

obrotyBestseller nr 1


Edicare, irygator dentystyczny, doustny, profesjonalny, przenośny, 4 dysze, 3 tryby, IPX7, 230 ml, 1200 impulsów/min, irygatory do jamy ustnej, optymalne czyszczenie, akumulator

 • ✅💦 3 TRYBY CZYSZCZENIA: Nasz irygator do jamy ustnej ma 3 różne tryby czyszczenia, z możliwością wyboru między trybem miękkim do miękkich dziąseł i łatwego krwawienia, trybem normalnym lub trybem silnym / alternatywnym do głębokiego czyszczenia i trudno dostępnych otworów.
 • ✅💦 4 DYSZE: Ma 4 dysze, 1x standardową dyszę, 1x środek do czyszczenia języka, 1x płytkę nazębną, 1x przyzębie. Dzięki nim uzyskasz doskonałe czyszczenie we wszystkich otworach dzięki obracającym się o 360 stopni dyszom.
 • ✅💦 BATERIA O DUŻEJ POJEMNOŚCI: Z baterią 1800 mAh uzyskasz 40 minut użytkowania, wystarczającą na 4-5 zastosowań przed pełnym naładowaniem baterii, co będzie kosztować tylko od 2 do 3 godzin. Dzięki temu irygator doustny Edicare możesz zabrać ze sobą wszędzie.
 • ✅💦 BEZPIECZEŃSTWO: Ma wodoodporność IPX7, nie będziesz miał problemu z czyszczeniem irygatora wodą z całkowitym spokojem, a nawet używaniem go pod prysznicem, aby zaoszczędzić czas na higienę osobistą.
 • ✅💦 PEŁNA GWARANCJA: nie martw się, produkty edicare mają europejską gwarancję, jeśli masz jakiekolwiek problemy przed lub po złożeniu zamówienia, nie wahaj się i daj nam znać.

obrotyBestseller nr 2


Irygatory doustne Aquapik One Przenośny, irygator dentystyczny z 8 dyszami 5 trybów, wodoodporny IPX7, profesjonalny mocny akumulatorowy irygator doustny do zębów ortodontycznych i futerał podróżny na implanty

 • ✅ AQUAPIK ONE to Profesjonalny, przenośny irygator do jamy ustnej, polecany przez dentystów i higienistów; zarówno ze względu na wydajność i moc, jak i ergonomię i użyteczność. Zawiera 8 ustników do codziennego użytku, zapewniających optymalną pielęgnację jamy ustnej.
 • ✅ 5 poziomów mocy (bardzo mocny, mocny, średni, miękki i delikatny), z kontrolką dla każdego trybu. Tryb średni jest zalecany w przypadku noszenia implantów, aparatów ortodontycznych lub protez stałych i ruchomych. Tryb miękki do codziennego czyszczenia i tryb mocny do wzmacniania dziąseł i zapobiegania krwawieniu, ponieważ masuje dziąsła i zwiększa ukrwienie, pomagając zachować ich siłę i zdrowie.
 • ✅ Dzięki poziomom mocy odpowiednio dostosowanym do potrzeb czyszczenia pomaga zapobiegać próchnicy, zapaleniu dziąseł, cuchnącemu oddechowi i jest szczególnie zalecany do codziennej higieny, gdy masz aparat ortodontyczny lub implanty
 • ✅ Wysokowydajny akumulator litowy i 2500MhA, który pozwoli Ci cieszyć się swobodą sprzątania bez kabli Krajowy serwis techniczny, trzyletnia gwarancja, certyfikaty CE i FDA
 • ✅ Dołącz do rodziny AQUAPIK i ciesz się wieloma dodatkowymi korzyściami dla poprawy i utrzymania zdrowia oraz higieny jamy ustnej. Zeskanuj kod QR dodatkowego zdjęcia tej oferty, zarejestruj się i bądź na bieżąco z AQUAPIK, skonsultuj się z naszą siecią profesjonalistów w dziedzinie higieny jamy ustnej na BUENDENTISTA, uzyskaj rekomendacje, biuletyny, oferty, konkursy i wiele więcej

Bestseller nr 3


Profesjonalny przenośny irygator doustny, irygator dentystyczny Ualans z 8 dyszami 5 trybów, wodoodporny IPX7, dokładne czyszczenie zębów, elektryczne irygatory doustne do podróży i użytku domowego -300ML

 • 【🦷 5 dysz funkcyjnych】 – Profesjonalna nić dentystyczna specjalnie zaprojektowana dla zdrowia zębów, w tym 8 dysz: 4 x standardowa, 1 x płytka, 1 x ortodontyczna, 1 x kieszonka przyzębna, 1 x wkładka do języka. Konstrukcja dyszy obracającej się o 360° umożliwia łatwe czyszczenie wnętrza trudno dostępnych zębów, co może zapobiegać problemom z jamą ustną, poprawiać zdrowie zębów i dziąseł, utrzymywać białe zęby i świeży oddech.
 • 【🦷 5 trybów ciśnienia】 – Ciśnienie wody w tym irygatorze doustnym wynosi aż 120 PSI, a przepływ wody sięga głęboko między zęby i szybko usuwa resztki jedzenia. Dostępnych jest 5 trybów pracy: lekki, umiarkowany, standardowy, pulsacyjny i niestandardowy. W porównaniu z innymi irygatorami dentystycznymi pozwala wybrać najbardziej odpowiednie ciśnienie dla siebie, które może zaspokoić różne potrzeby w zakresie czyszczenia jamy ustnej różnych grup ludzi.
 • 【🦷 Zdejmowany zbiornik na wodę o dużej pojemności】 – Ten przenośny irygator do jamy ustnej jest wyposażony w zbiornik na wodę o dużej pojemności 300 ml, który może przechowywać wystarczającą ilość wody, aby zapewnić pielęgnację jamy ustnej bez przerwy. Dno zbiornika na wodę można wyjmować w celu łatwego i całkowitego oczyszczenia wewnętrznych osadów. Dzięki wodoodpornej konstrukcji IPX7 możesz bezpiecznie używać go nawet pod prysznicem.
 • 【🦷 Trwały i przenośny】-bezprzewodowa irygator wodny przyjmuje port ładowania USB C, który można ładować za pomocą dowolnego urządzenia USB, takiego jak ładowarka ścienna, ładowarka do telefonu komórkowego lub power bank. Wyposażony w potężną baterię, może być w pełni naładowany w ciągu 4 godzin i może być używany nieprzerwanie przez 50 minut. W zestawie znajduje się wysokiej jakości wodoodporna torba do przechowywania, która jest bardzo wygodna do przenoszenia, gdy idziesz do pracy lub w podróż.
 • 【🦷 Gwarancja profesjonalnej obsługi posprzedażnej】 – Nasz sklep zapewni bardzo profesjonalną obsługę posprzedażną w celu ochrony Twoich interesów. Możesz cieszyć się w 100% bezpłatną usługą zwrotu/wymiany/zwrotu pieniędzy, a dedykowana obsługa klienta przez e-mail odpowiada na wszystkie pytania dotyczące produktu, niezależnie od tego, czy jest to wada produktu, czy pytania dotyczące użytkowania, aktywnie pomożemy ci rozwiązać problem.