Nić dentystyczna do kamienia nazębnego

Nić dentystyczna do kamienia nazębnego

Aby pozbyć się nagromadzonego kamienia nazębnego, nie trzeba iść na czyszczenie, jeśli masz irygator dentystyczny do usuwania kamienia nazębnego! Tutaj oferujemy najlepsze na rynku.

Jeśli chcesz poznać charakterystykę dowolnego modelu, kliknij na ten, który najbardziej Cię interesuje, aby je zobaczyć.

Najlepsze nici dentystyczne do kamienia nazębnego 2023

Katalog irygatorów do kamienia nazębnego w najlepszej cenie

Najlepsza nić dentystyczna do usuwania kamienia nazębnego w dobrej cenie

obroty


Irygator dentystyczny TUREWELL, irygator doustny z wielofunkcyjnymi dyszami 8, pojemność 600 ml, ustawienia ciśnienia wody 10, czyszczenie zębów

 • ❤️ 【Skutecznie Czyste】 W porównaniu ze zwykłymi szczoteczkami do zębów, wykałaczkami, nicią dentystyczną, które nie mogą dotrzeć do ukrytych części, irygatory doustne TUREWELL wyposażone w silnik o mocy 1250-1700 razy/min, ciśnienie 30-125 psi, mogą dotrzeć głęboko do ukrytych części do czyszczenia resztek jedzenia i masowania dziąseł, pielęgnacji jamy ustnej i idealnego prezentu dla rodziny i przyjaciół.
 • ❤️【8 dysz dla całej rodziny】Irygator dentystyczny TUREWELL jest dostarczany z 3 różnymi kolorowymi zwykłymi końcówkami wysokociśnieniowymi, kolejnymi 5 specjalnymi końcówkami do strumienia wody. Możesz podzielić się z całą rodziną. Dzięki tym dyszom 360 stopni możesz łatwo uzyskać dostęp do wszystkich obszarów jamy ustnej, aby głęboko oczyścić kamień nazębny, resztki jedzenia między zębami i dziąsłami.
 • ❤️ 【10 regulowanych ustawień ciśnienia wody】 Nasza nić dentystyczna jest wyposażona w ciśnienie 30-125 psi, w tym 10 poziomów ciśnienia wody, aby dopasować je do różnych warunków zębów i dziąseł. Niskie ciśnienie 1-3 (30-50 psi) jest odpowiednie dla dzieci, początkujących i osób z wrażliwymi zębami. Średnie ciśnienie 4-6 (50-80 psi) dla większości ludzi. Wysokie ciśnienie 7-10 (80-125 psi) jest idealne dla doświadczonych użytkowników.
 • ❤️ 【Dysze o dużej objętości i miejsce do przechowywania zbiornika】 Ma pojemność 22 uncji (600 ml) i zapewnia 90 sekund przepływu wody – nie ma potrzeby uzupełniania. Przechowywanie dysz ze szczeliną oddzielającą w górnej części flossera umożliwia higieniczne przechowywanie dysz, aby zapobiec ich zgubieniu.
 • ❤️ 【3-minutowy timer】 Po użyciu przez 3 minuty irygator zatrzyma się automatycznie, aby zapewnić umiarkowany czas czyszczenia i żywotność irygatora. W zbiorniku zastosowano podwójne pierścienie uszczelniające, które niezawodnie zapobiegają wyciekom wody. Bazową przyssawkę można przymocować do gładkich powierzchni, takich jak kafelki, marmur.

marki irygatorów do kamienia nazębnego

Wszystkie zalety irygatorów jamy ustnej do kamienia nazębnego

Irygator pomoże Ci pozbyć się kamienia nazębnego w jamie ustnej, ale jakie jeszcze ma zalety?

 • Zapobiega stanom zapalnym dziąseł.
 • Likwidując płytkę bakteryjną, zapobiegają utracie wapnia z zębów.
 • Przywróci naturalny kolor Twoim zębom.
 • Zapobiegnie pojawieniu się dziąseł.
 • Unikaj cuchnącego oddechu.
 • Istnieją modele zarówno do użytku w domu, jak i podczas pracy lub podróży.
 • Jego cena jest dość tania.
 • Oferują takie samo czyszczenie, jak w przypadku wizyty u dentysty, za niższą cenę.
 • Gwarancje wysoce prestiżowych marek, doradzane przez specjalistów z branży.

Jak zdecydować, którą nić dentystyczną kupić

Czy jakikolwiek irygator jest przydatny do pozbycia się kamienia nazębnego w jamie ustnej? Nie, musi mieć bardzo szczegółowe specyfikacje, aby mieć pewność, że to zrobisz.

Moc

Moc jest bardzo ważna, ponieważ poniżej 100psi nie wyeliminujesz płytki bakteryjnej, która gromadzi się na zębach. Jeśli cierpisz na nadwrażliwość zębów, zainteresuje Cię model, który zawiera technologię mikropęcherzyków, aby zmniejszyć ból, a tym samym przeprowadzić dokładniejsze czyszczenie.

głowy

Ważne jest, aby irygator zawierał głowicę lub dyszę przeznaczoną wyłącznie do płytki bakteryjnej. W ten sposób możesz lepiej czyścić zęby, usuwając 99,9% płytki nazębnej.

Jeśli dołączysz dyszę do szczoteczki do zębów lub elektryczną szczoteczkę do zębów, tym lepiej. Sprzątanie będzie bardziej efektywne.

pojemność baku

Jeśli kamień nazębny jest bardzo przyczepiony do zębów, nie jest możliwe, aby czyszczenie trwało kilka minut. Co ważne, irygator do kamienia nazębnego posiada duży zbiornik, co daje kilka minut czyszczenia.

Doświadczenie użytkownika

Czytanie recenzji flosserów do wagi, które Cię interesują, może dostarczyć cennych informacji. Sprawdź recenzje Amazon lub zobacz, czy ktoś zrecenzował model, który Cię interesuje.