Irygatory Geediar

Irygatory Geediar

To prawda, że ​​marka Geediar nie jest jedną z najbardziej znanych, ale mimo to udało im się umieścić kilka swoich produktów w pierwszej 1, takich jak irygatory Geediar.

Poznaj wszystkie cechy modelu, który Cię interesuje, klikając na niego.

Jakie jest pochodzenie Geediara?

Założona w 2013 roku , od początku swojego istnienia stawiała sobie za cel oferowanie klientom wysokiej jakości produktów w niskiej cenie , a także profesjonalną obsługę klienta. 

Sprzedają wszelkiego rodzaju artykuły gospodarstwa domowego, a także różne produkty kosmetyczne i zdrowotne, w tym irygatory Geediar. Jego cel? Spraw, aby życie Twoich klientów było niesamowite i kolorowe .

Zalety korzystania z irygatora Geediar

Nie musimy mówić o korzyściach płynących z używania irygatora, ale o zaletach decyzji o zakupie od Geediar?

 • Wzory, które są bardzo wygodne w użyciu, ponieważ mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu są łatwe do uchwycenia.
 • Dysze można obracać o 360º, aby dotrzeć do każdego kącika ust.
 • Zawierają kilka dysz, do różnych rodzajów czyszczenia w zależności od potrzeb każdego użytkownika.
 • Są bardzo potężne, przekraczają 100 psi.
 • Ponieważ są przenośne, można je zabrać w podróż, nie zajmując dużo miejsca w walizce.
 • Bez kabli, są całkowicie autonomiczne z baterią, która zapewnia 40 dni użytkowania przed kolejnym ładowaniem.
 • szybkie ładowanie baterii; Jest 100% w mniej niż 4 godziny.
 • Zbiornik ma dużą pojemność, zapewniając do 3 minut czyszczenia.
 • Łatwy w czyszczeniu i dużo więcej w użyciu. 

Kup najlepszy irygator dentystyczny Geediar 2023

Jak już wspomnieliśmy, marka Geediar charakteryzuje się bardzo niską ceną, ale… A gdyby tak zaoszczędzić jeszcze więcej?! Nie przegap oferty, którą zostawiamy poniżej!

obrotyBestseller nr 1


Irygator doustny GEEDIAR, przenośny nić dentystyczna USB Akumulator elektryczny bezprzewodowy IPX7 Wodoodporny 150ml irygator doustny z 5 dyszami i nosem, zatwierdzony przez FDA, niebieski / biały

 • Irygator do jamy ustnej ma 4 poziomy ciśnienia do wyboru: normalny – tryb domyślny, soft – tryb delikatny (propozycja dla początkujących), Pulse – tryb masażu, sinus – Care, 5 wymiennych dysz, które zaspokoją wszystkie potrzeby (w tym końcówka do czyszczenia nosa) .
 • Dzięki resztkom jedzenia i bakteriom (w tym stentom, implantom i mostkom) z naszego elektrycznego płynu do płukania jamy ustnej nie tylko skutecznie usuwa się 99%, ale także masuje dziąsła, aby promować zdrowe dziąsła, pielęgnację jamy ustnej i zapobiegać „cuchnącemu oddechowi”.
 • Urządzenie do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych jest wyposażone we wbudowaną baterię 2000 mA. 4 opłata może być używana przez 15 dni (3 razy) godzin. Ładowanie przez USB: obsługa zasilacza sieciowego, komputera, ładowarki samochodowej, power banku
 • Unikalny projekt podróżny irygatora dentystycznego: składany i nieporęczny, bardziej kompaktowy; Schowek na akcesoria chroniący akcesoria przed bakteriami i wilgocią; Specjalne torby podróżne, w tym urządzenie do czyszczenia zębów, wąż ładujący, końcówki, łatwo znikają. ❤Uwaga: Włóż akcesorium do irygatora powoli i delikatnie.❤
 • Klasa wodoodporności IPX7. Wyjmowany zbiornik na wodę z dużym otworem, łatwy do napełnienia czystym strumieniem zębów wodą i można go całkowicie opróżnić, łatwy do czyszczenia, zapobiega bakteriom i wilgoci.

Bestseller nr 2


Irygator dentystyczny GEEDIAR, podróżny irygator doustny IPX7 z dyszami 6 190ml Wysuwane przenośne irygatory doustne Tryby 3 Irygatory USB do ładowania do podróży i domu Czarny

 • 👉【Głębokie czyszczenie 360 ​​° i wysoka moc】: Przenośna nić dentystyczna oferuje 1800 razy na minutę z wysoką częstotliwością i silnym ciśnieniem wody 130 PSI, usuwa 99,99% resztek jedzenia ukrytych głęboko w szczelinach zębowych i dziąsłach, irygator do jamy ustnej to idealne czyszczenie zębów asystent dla osób noszących aparaty ortodontyczne, implanty, korony i kieszonki przyzębne.
 • 👉【3 tryby czyszczenia i 6 dysz】: Przenośne bezprzewodowe irygatory do jamy ustnej mają 3 tryby, Normalny – tryb domyślny (dla skutecznego czyszczenia); Soft – tryb soft (Propozycja dla początkujących i osób z wrażliwymi zębami); Puls – do masażu dziąseł naprzemiennie silnym i słabym naciskiem (intensywne głębokie czyszczenie). Ten wodny irygator do jamy ustnej jest wyposażony w 6 dysz, które mogą spełnić Twoje potrzeby w zakresie czyszczenia i wymiany.
 • 👉 【Przenośna konstrukcja i łatwe czyszczenie】: nić dentystyczna została zaprojektowana z teleskopowym zbiornikiem na wodę i wbudowaną dyszą do przechowywania, niewielkimi rozmiarami, niewielką wagą, jest idealnym rozwiązaniem do podróży i wszystkich zajęć na świeżym powietrzu, a także do użytku w domu. W tym samym czasie wyjmowany zbiornik na wodę może dokładnie oczyścić wewnętrzny brud, zapobiec bakteriom i wilgoci.
 • 👉 【Wodoodporna i szczelna konstrukcja IPX7】: Irygator dentystyczny ma wodoodporną konstrukcję IPX 7 do bezpiecznego i wygodnego użytkowania pod prysznicem. Posiada unikalne wewnętrzne szczelne i odporne na odpływ urządzenie, mniej podatne na rozlewanie wody, skuteczne i wygodne.
 • 👉 【Wydajna bateria i gwarancja na produkt】: Możesz używać nieprzerwanie przez 25-30 dni po pełnym naładowaniu w ciągu zaledwie 4 godzin. Zapewnij dużą wygodę podczas podróży, jest dostarczany z kablem USB (adapter nie jest dołączony), odpowiedni do różnych urządzeń ładujących, takich jak power bank. 12 miesięcy gwarancji. To idealny prezent dla rodziny i przyjaciół, którzy zasługują na lepsze zdrowie jamy ustnej.

obrotyBestseller nr 3


Irygator dentystyczny Oral-B Oxyjet z technologią mikropęcherzyków + 4 wymienne końcówki

 • Irygator Oxyjet firmy Oral-B, najczęściej polecanej przez dentystów marki szczoteczek do zębów na świecie
 • Wzbogaca wodę w mikropęcherzyki oczyszczonego powietrza, które przyczyniają się do zdrowia dziąseł
 • Czyści przestrzenie międzyzębowe: delikatnie usuwa resztki jedzenia
 • Dostosuj ciśnienie wody od niskiego do wysokiego za pomocą pokrętła regulacji ciśnienia
 • Zawartość: 1 system czyszczący Oxyjet, 4 głowice Oxyjet