Irygator do jamy ustnej i migdałki: Jak usunąć irytujące białe grudki z gardła?

Descubre como un irrigador bucal para eliminar tonsilolitos

Istnieje wiele metod usuwania migdałków, które gromadzą się w migdałkach. Jednym z najbardziej polecanych przez dentystów, oprócz tego, że jednym z najskuteczniejszych, jest stosowanie irygatora dentystycznego do migdałków. 

Czy jest to najlepsze lekarstwo na zakończenie tego stanu? Jest, jak odkryjesz w tym artykule.

Jak możesz pomóc w usuwaniu migdałków podniebiennych?

Główną funkcją migdałków jest wychwytywanie i zatrzymywanie bakterii, zanim dostaną się one do jamy ustnej . Mają one małe fałdy, w których gromadzą się bakterie i pokarm , tworząc substancje przypominające kamienie. To właśnie lekarze nazywają migdałkami, kamieniami migdałkowymi .

Nieświeży oddech, ból gardła, ból podczas przełykania, ochrypły głos lub obrzęk migdałków to tylko niektóre z problemów, które może powodować ta infekcja. 

W jaki sposób irygator doustny może pomóc pozbyć się migdałków w jamie ustnej?

Irygator do jamy ustnej i migdałki: Jak usunąć irytujące białe grudki z gardła?

W takich przypadkach zaleca się stosowanie irygatora niskociśnieniowego . Strumień wody penetruje jamy migdałków , stopniowo odrywając migdałki. Oczywiście trzeba być bardzo ostrożnym , bo gdy się odsuną, mogą wpaść do gardła, a połknięcie ich może wywołać kaszel.

Jeśli masz skłonność do migdałków podniebiennych, wskazane jest regularne stosowanie irygatora dentystycznego w celu oczyszczenia migdałków , co zapobiegnie tworzeniu się tych kamieni. Ponadto ciepły strumień wody pomoże złagodzić stany zapalne i dyskomfort w gardle

Jakiego rodzaju irygatora doustnego należy używać w przypadku migdałków podniebiennych?

Usuwanie migdałków jest dość łatwe dzięki irygatorom Waterpik , ponieważ za pomocą pokrętła można regulować ciśnienie od 20 do 120 psi.

Inną opcją jest użycie irygatora ręcznego lub irygatora , który ma bardzo małe ciśnienie, nieco ponad 15 psi, ale więcej niż wystarczające do usunięcia kamieni migdałków. 

Poniżej przedstawiamy najlepsze irygatory do eliminacji migdałków i zmniejszenia ich skutków w jamie ustnej.

Bestseller nr 1


Kamienie migdałkowe lub zestaw do ekstrakcji kamieni migdałkowych składający się z 3 narzędzi do eliminacji nieświeżego oddechu: Miarka do migdałków, Miedziana skrobaczka do języka, Strzykawka 12 ml z zakrzywioną końcówką.
ORAVIX

 • TRZY NARZĘDZIA* 3 narzędzia do leczenia i zapobiegania nieświeżemu oddechowi powodowanemu przez kamienie migdałków.
 • LECZ*Patyk wyposażony w oświetlenie LED do usuwania migdałków, poruszania się po migdałkach i usuwania migdałków.
 • LECZYĆ I ZAPOBIEGAĆ* Strzykawka o pojemności 12 ml z zakrzywioną, stożkową końcówką usunie wszystkie zanieczyszczenia i kamienie migdałków uwięzione w migdałkach;
 • ZAPOBIEGANIE* Miedziana skrobaczka do języka usunie śmierdzący biały nalot z języka.
 • CHOROBY*Skup się na przyczynie, a nie na objawach! W ten sposób Twoje migdałki będą zdrowe, co zapobiegnie bólom gardła, zapaleniu migdałków i pozbędzie się nieświeżego oddechu.

Bestseller nr 2


Profesjonalny irygator dentystyczny Apiker z wielofunkcyjnymi dyszami 8, irygator doustny o pojemności 600 ml, ustawienia ciśnienia wody 10, czyszczenie zębów, zatwierdzony przez FDA

 • Regulowane ciśnienie wody (10 typów): ciśnienie wody 20-150psi, łatwe do znalezienia najwygodniejsze ciśnienie wody dla każdego członka rodziny
 • Metoda głębokiego czyszczenia: ciśnienie wody i pulsowanie mogą usunąć szkodliwe bakterie do pięciu razy. Pomaga zapobiegać próchnicy i zapewnia jaśniejsze zęby
 • Akcesoria wielofunkcyjne: Istnieje 8 różnych dysz, które zaspokoją różne potrzeby (3 x normalne dysze, 1 x dysza do zapalenia przyzębia, 1 x dysza ortodontyczna, 1 x dysza do czyszczenia płytki nazębnej, 1 x dysza do czyszczenia języka, 1 x dysza do czyszczenia nosa)
 • Duża pojemność i szczelność: pojemność 600 ml dla całej rodziny; Wbudowany zawór zbiornika wody, aby zapobiec wyciekom wody
 • Bezpieczniejsza obsługa: wodoodporna funkcja IPX7, dzięki której nić dentystyczna może być używana idealnie nawet w wodzie. BPA-FREE, zatwierdzone przez FDA, ETL, globalne napięcie 100-240 V AC, 50/60 Hz; Posiadamy instrukcję w języku hiszpańskim w formacie PDF

obrotyBestseller nr 3


Przenośny irygator doustny TEBIKIN Profesjonalne irygatory doustne IPX7 Wodoodporny ze zbiornikiem 300ML 5 trybów i 5 dysz, akumulatorowy irygator dentystyczny

 • 【Skuteczne i głęboko czyste zęby】: Irygator dentystyczny Tebikin może usunąć 99,99% resztek jedzenia i płytki nazębnej w każdym rogu, dokładnie tak, jak przyjął najnowszą technikę irygatora pulsacyjnego, z wysokim pulsowaniem wody.Ciśnienie 1400 timerów/minutę i zakres ciśnienia 40-140psi. I może promować krążenie krwi, co jest przyjazne dla osób z aparatem ortodontycznym, implantami, koronami lub kieszonkami przyzębnymi.
 • 【Ulepszone 5 trybów czyszczenia pamięci】: Aby sprostać różnym klientom jamy ustnej (wrażliwe zęby lub noszący aparat ortodontyczny) i różnym potrzebom związanym z problemami jamy ustnej, flosser Tebikin oferuje 5 ulepszonych trybów czyszczenia z niskim, miękkim, średnim, wysokim i bardzo wysokim. , możesz wybrać różne tryby czyszczenia w celu poprawy czyszczenia zębów i zdrowia jamy ustnej. A innowacyjna funkcja pamięci zachowa preferowany tryb do następnego użycia.
 • 【Obrót o 360 ° i dysze】: Elektryczny flosser z 5-częściowymi wielofunkcyjnymi dyszami strumieniowymi, aby spełnić Twoje różne potrzeby i wymagania dotyczące długotrwałego użytkowania, które z 2 kawałkami zwykłej końcówki wysokociśnieniowej, końcówki ortodontycznej, końcówki przyzębia, końcówki skrobaka do języka . Obrotowa konstrukcja długiej dyszy o 360 ° pomaga lepiej czyścić zęby pod różnymi kątami.
 • 【Odłączany, szczelny zbiornik na wodę o pojemności 300 ml】: Ulepszony zbiornik na irygator do jamy ustnej o pojemności 300 ml pozwala cieszyć się wygodnym i nieprzerwanym czyszczeniem nicią dentystyczną. Co oznacza, że ​​może dokładnie oczyścić usta z zanieczyszczeń i płytki nazębnej, co jest niemożliwe dla zwykłych irygatorów do jamy ustnej. Zdejmowana konstrukcja ułatwia czyszczenie zbiornika na wodę.
 • 【IPX7 akumulator i wodoodporność】: dzięki wbudowanemu akumulatorowi o dużej pojemności 2500 można nieprzerwanie używać nawijarek nici przez 60 dni przy pełnym naładowaniu, eliminując potrzebę częstego ładowania i wygodę dla tych, którzy są zawsze w ruchu . Jego wodoodporna konstrukcja IPX7 oznacza, że ​​możesz bezpiecznie używać nici dentystycznej w łazience.

Bestseller nr 4


Przenośny irygator do jamy ustnej |
Nie wymaga energii elektrycznej | Działa z wodą | Irygator dentystyczny | Idealny do czyszczenia aparatów ortodontycznych | Wygodny i łatwy do przenoszenia | Nie powoduje uszkodzeń | środek do czyszczenia zębów | oralny

 • DELIKATNY I SKUTECZNY * Zaprojektowany z technologią infuzji powietrza, przenośny irygator dentystyczny jest mocny, ale delikatny, dobry do czyszczenia między zębami.
 • PRZENOŚNY I ŁATWY W UŻYCIU* Po prostu napełnij flosser wodą, wyceluj i ściśnij, aby uzyskać pożądany strumień. Działa przy takim samym ciśnieniu wody, bez potrzeby zasilania prądem. Idealnie jest zabrać go ze sobą wszędzie.
 • IMPLANTY I ZAMKI* Dzięki delikatnemu naciskowi jest szczególnie polecany jako irygator dentystyczny w ortodoncji. Pozwala na usuwanie resztek jedzenia bez uszkadzania zamków.
 • USUŃ MIGGAŁKI* Przenośny irygator do jamy ustnej oferuje łatwy i prosty sposób na pozbycie się kamieni migdałków.
 • LEPSZE NIŻ NIĆ DENTYSTYCZNA* Usuwa resztki jedzenia i bakterie spomiędzy zębów w znacznie skuteczniejszy i delikatniejszy sposób niż nić dentystyczna.

obrotyBestseller nr 5


Irygator dentystyczny TUREWELL, profesjonalny irygator doustny z wielofunkcyjnymi dyszami 8, pojemność 600 ml, ustawienia ciśnienia wody 10, czyszczenie zębów

 • 8 wielofunkcyjnych końcówek strumieniowych do użytku rodzinnego: Domowy irygator do jamy ustnej TUREWELL jest wyposażony w 8 końcówek, w tym 3 klasyczne końcówki strumieniowe, 1 końcówkę do czyszczenia języka, 1 końcówkę płytki nazębnej, 1 końcówkę ortodontyczną, 1 końcówkę periodontologiczną i końcówkę szczoteczki do zębów. Te wielofunkcyjne dysze mogą pomóc w czyszczeniu miejsc, których szczoteczka do zębów nie może łatwo dotknąć. Dysze strumieniowe można wygodnie i higienicznie przechowywać w szczelnej pokrywie szczeliny
 • Duży zbiornik na wodę o pojemności 600 ml i konstrukcja zapobiegająca wyciekom: ten irygator do zębów ma dużą pojemność 600 ml na 90 sekund przepływu wody. Konstrukcja zapobiegająca wyciekom zapewni, że nie będzie wycieku płynu podczas korzystania z niego. Zbiornik na wodę i górna pokrywa końcówki strumienia są odłączane, co ułatwia napełnianie wodą i czyszczenie wszystkich części flossera. Przyssawki próżniowe na spodzie flossera mogą trzymać się gładkiej powierzchni i nie będą się ślizgać
 • Niestandardowe mocne ciśnienie: zawiera 10 ustawień ciśnienia wody (zakres 30-125 PSI). Wypróbuj różne ciśnienia wody, aby znaleźć komfortowe środowisko dla swoich zębów i dziąseł. 1250-1700 razy/min dla pulsacji wody o wysokiej częstotliwości zapewnia najlepszą higienę jamy ustnej, której tradycyjne szczotkowanie i nitkowanie nie jest w stanie zapewnić.
 • Obracająca się o 360° końcówka strumienia: Dysza obracająca się o 360° może dotrzeć do wszystkich obszarów. Może sięgać głęboko do ukrytych części, aby oczyścić 99,99% resztek jedzenia i masować dziąsła, dbać o usta i stanowić idealny prezent dla rodziny i przyjaciół.
 • 24-godzinna przyjazna obsługa posprzedażna: Irygator wodny jest wykonany z bezpiecznego materiału ABS i jest zatwierdzony przez IPX4, FDA, CE, FCC itp. Możesz więc bezpiecznie z niego korzystać. Dzięki 12-miesięcznej gwarancji Twoja satysfakcja znów będzie wielka! Nasz zespół dąży do szybkiego i skutecznego reagowania na wszystkie pytania i potrzeby. Prosimy o kontakt z nami, jeśli jest jakiś problem.