irygatory stołowe

Ten typ irygatorów do jamy ustnej wyróżnia się dużą mocą , zbiornikami o dużej pojemności i licznymi akcesoriami, które umożliwiają całkowite oczyszczenie jamy ustnej .

Najlepsze irygatory stołowe

Kliknij poniższe obrazy, aby przeczytać nasze recenzje najlepszych stacjonarnych irygatorów dentystycznych na rynku.

Katalog stołowych irygatorów dentystycznych w ofercie

Skorzystaj z sezonowych rabatów i kup swój stacjonarny irygator dentystyczny w najlepszej cenie.

Najlepszy stosunek ceny do irygatora stołowego

Oszczędzaj czas i kup ten model komputera stacjonarnego, który oferuje najwyższą jakość w bezkonkurencyjnej cenie .


Profesjonalny irygator dentystyczny Apiker z wielofunkcyjnymi dyszami 8, irygator doustny o pojemności 600 ml, ustawienia ciśnienia wody 10, czyszczenie zębów, zatwierdzony przez FDA

  • Regulowane ciśnienie wody (10 typów): Ciśnienie wody od 20-150 psi, łatwe do znalezienia najwygodniejsze ciśnienie wody dla każdego członka…

Marki irygatorów stołowych

Dowiedz się o najpopularniejszych markach produkujących stołowe irygatory dentystyczne.

Zalety profesjonalnych irygatorów stołowych

Stołowe irygatory dentystyczne są pod pewnymi względami lepsze niż inne modele. To czyni je lepszymi:

  • Pojemność zbiornika: średnio pojemność zbiornika irygatora biurkowego wynosi około 400 ml, sięgając nawet do 600 ml. Dzięki temu więcej niż jedna osoba może korzystać z irygatora bez konieczności uzupełniania zbiornika.
  • Moc strumienia: modele te posiadają plisę do regulacji mocy strumienia wody, sięgającą nawet 145 psi . Zwykle mają 10 poziomów , chociaż niektóre modele mają nawet 5-7, w zależności od ich wielkości.
  • Inteligentne funkcje: większość stacji do higieny jamy ustnej ma inteligentne funkcje, takie jak zegar , dzięki któremu irygator przestaje rozpylać po około dwóch minutach lub zapamiętuje ostatnio używaną funkcję. Chociaż prawdą jest, że modeli bezprzewodowych, które je zawierają, jest coraz więcej, to wciąż daleko im do stosowanej przez nie technologii.
  • Rodzaj strumienia : oprócz możliwości regulacji mocy irygatory stacjonarne mają kilka funkcji regulujących rodzaj strumienia. Wszystko jest sterowane z panelu przycisków, który znajduje się tuż obok koła dociskowego, w bardzo prosty sposób. W przypadku modeli takich jak te marki Oral-B możesz wybrać, czy chcesz korzystać z jej technologii Oxyjet, czy ze zwykłego strumienia.
  • Dla całej rodziny: jak już wspomnieliśmy, irygatory te mogą być używane przez całą rodzinę. Zwykle zawierają one kilka rodzajów nasadek, dzięki czemu każda z nich korzysta z tej, która najlepiej odpowiada ich potrzebom w zakresie czyszczenia. 

Przewodnik po wyborze irygatora stołowego

Chociaż wszystkie służą temu samemu celowi, każdy irygator stołowy ma cechy, które czynią go wyjątkowym.

irygatory stołowe

Wybierając jeden, powinieneś zwrócić uwagę na:

Rozmiar

Choć prawdą jest, że im większa pojemność zbiornika, tym lepiej, to trzeba liczyć się z tym, że irygator będzie stał w zlewie. Trzeba więc szukać modelu w odpowiednim rozmiarze.

Kupując duży model, może to być bardzo denerwujące, gdy chcesz wykonać inne czynności w zlewie, takie jak golenie.

długość rury

Ważne jest, aby dowiedzieć się, jak długa jest rurka lub wąż w irygatorze. Zwykle mają one zwykle jeden metr długości , ale są też takie, które są nieco krótsze.

Łapy

Chociaż nie jest to konieczne, powinieneś dowiedzieć się, czy irygator stołowy ma nogi. Z jakiego powodu? Zapewniają one nie tylko lepsze podparcie irygatora, ale także poprawiają jego „chwyt”.

W ten sposób nie będziesz musiał się martwić, że spadnie z powodu uderzenia go nieświadomie.

Akcesoria

Usta każdego człowieka są wyjątkowe i każdy potrzebuje innego rodzaju czyszczenia. Dowiedz się, jakie akcesoria zawiera irygator, czyli głowice z dyszami.

Ten, który ci się podoba, może nie zawierać głowicy, która działa dla twoich ust, co oznaczałoby konieczność jej zakupu osobno, co pociągałoby za sobą dodatkowy wydatek dla twojej kieszeni.

Cena

Oczywiście cena jest bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze irygatora. Nie myśl jednak „ile wydam”, tylko „wszystko, co dostaniesz za tę cenę”.

Zrób porównanie tego, co oferuje Ci każdy irygator, bo może warto zapłacić trochę więcej za coś trochę lepszego.

Marka

Zakup irygatora biurkowego uznanej marki to zawsze gwarancja jakości. Chociaż możesz być zainteresowany badaniem mniej znanej marki i uzyskaniem tego samego, co wysokiej klasy, ale po niższej cenie.

Najnowsze wiadomości z irygatorów stołowych