Opinie o irygatorach dentystycznych

Conoce las opiniones sobre los irrigadores dentales de otros usuarios

Aby kupić najlepszy irygator na rynku, najlepszym źródłem informacji jest ocena innych użytkowników , która pozwala poznać mocne i słabe strony każdego modelu.

Co myślą ci, którzy korzystali z tego urządzenia i które są najlepiej oceniane? 

Jaka jest opinia użytkowników irygatorów doustnych

W tej sekcji zebraliśmy kilka opinii użytkowników o irygatorach doustnych:

Panie i panowie, ale przede wszystkim panowie, ponieważ musicie mieć jasność, że tego produktu należy używać z dala od łazienki i poza zasięgiem wzroku naszej pani żony; Włączasz go i wkładasz do buzi, śmiejąc się trochę z powodu łaskotania, poważnie się rozglądasz i stwierdzasz, że wszystko jest pełne wody, tak jakbyś otworzył zraszacz w toalecie pijany o 7 rano.
Co do reszty, używam go po raz pierwszy i po wyjaśnieniu, że następnym razem będzie to miejsce podobne do warsztatu mechanicznego lub esplanady.

AMR

Super zakup, używałam szczoteczki elektrycznej i nici dentystycznej, ale zęby mam bardzo blisko siebie i często miałam resztki, oprócz kamienia nazębnego przy dziąsłach, dzięki temu zauważam, że są idealnie czyste, jest to bardzo szybkie i łatwy w użyciu. Mam dość tych wszystkich dziwnych główek szczoteczek, ale to najlepsze, jakie kiedykolwiek próbowałem czyścić zęby po szczotkowaniu.

DRR

Dociera we wszystkie miejsca… do których nie dociera ani pędzel, ani nić… można regulować docisk… Chyba nie ma lepszej maszyny tego typu.
Mam go od dawna i jest super!

Jakość HD

Przeczytałem wiele recenzji, zanim zdecydowałem się na ten… Wielu mówiło, że jest zbyt głośny i hałaśliwy… wielu mówiło, że przestał działać zbyt wcześnie… Cóż,
używam go już prawie rok i nadal działa idealnie dobrze… Wyjaśnię, jak go używam, może to jest sztuczka, aby to trwało…
Biorąc pod uwagę, że urządzenie jest pompą wodną, ​​​​robi trochę hałasu, jeśli chcesz, aby osiągnęło określone ciśnienie, ale nic masywne .
Nigdy nie zatrzymuję go od razu, po prostu pozwalam mu działać przez kilka sekund na dolnym ustawieniu przed wyłączeniem. I nigdy nie używam przycisku włączania/wyłączania na opryskiwaczu, po prostu używam pokrętła z opryskiwaczem w ustach…
Używam go od prawie roku i jestem z niego bardzo zadowolony…Próbowałem podróżnych, ale nie tak potężnych…Nawet ten rozmiar jest wystarczająco mały i zabieram go wszędzie, kiedy podróżuję…Nie mogę iść jeden dzień bez użycia… Gorąco
polecam
..

fundusze ETF

Samo urządzenie jest bardzo dobre, nie mam nic do zarzucenia. Moje trzy gwiazdki dotyczą autonomii. Po 4 latach bateria przestała wystarczać na jeden/dwa tygodnie przy używaniu trzy razy dziennie do maksymalnie dwóch dni. To normalne, że baterie zaczynają tracić swoją wydajność po pewnym czasie, ale przynajmniej istnieje możliwość ich wymiany, aw przypadku tego produktu taka opcja nie istnieje. Teraz jak chcę mieć produkt który działa jak pierwszego dnia to znowu muszę kupić kolejny… panowie waterpik pomyślcie o planecie… i przedłużcie żywotność produktu i czy ma na tym zarobić więcej pieniędzy, to zastanów się, jak na przykład sprzedać zapasową baterię… Uważam to za krępujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę dzisiejszy stan rzeczy i mam na myśli środowisko. Więc ktokolwiek chce kupić ten produkt clml, o którym mowa powyżej, jest bardzo dobry, ale wie, że za 3/4 lata będzie czas na ponowny zakup. Przyjrzę się teraz modelom, które pozwalają mi na wymianę baterii. Mam nadzieję, że to pomoże i że kiedy kupujesz, nie myślisz tylko o przybyciu jako dobry produkt, ale także o wpływie, jaki może mieć na środowisko.

GN

Doskonale spełnia funkcję, do której została zaprojektowana. Bateria wystarcza na długo, a zbiornik, choć trzeba go kilka razy napełniać, aby dokończyć czyszczenie, jest w porządku i łatwy do napełnienia. Chciałbym, żeby miał trochę więcej mocy. Myślę, że tryby niski i średni są mało przydatne. Chociaż jest większy niż elektryczna szczoteczka do zębów, jest znacznie mniejszy niż irygatory podłączane do gniazdka. Dość wygodny w podróży. Bardzo wygodny w użyciu.

PGZ

Najlepiej oceniane irygatory do jamy ustnej w opiniach

Opinie na temat irygatora doustnego są bardzo podzielone. Jak się przekonasz, większość chwali skuteczność irygatorów. Ale który model kupić?

Zobaczmy, które są 5 najlepiej ocenianymi irygatorami w opiniach użytkowników:

Oral-B Pro 2000

Jest to jeden z najpopularniejszych i najczęściej polecanych modeli zarówno przez użytkowników, jak i ekspertów w branży . Kompletna stacja do higieny jamy ustnej , która obejmuje elektryczną szczoteczkę do zębów i zawiera technologię Oxyjet , dostępną wyłącznie dla tej marki.

Opinie o irygatorach dentystycznych

Kupiłam go z polecenia rodziców, którzy mają wersję bez szczoteczki i są z niej mega zadowoleni i mogę powiedzieć, że zarówno szczoteczka jak i irygator to świetny produkt, pozostawia niesamowite uczucie czystości, chyba jak minusem jest siła irygatora, ale to chyba też dużo zależy od rodzaju jamy ustnej, u mnie na poziomie 5 brakuje mu siły i czasami muszę użyć łuków międzyzębowych lub nici dentystycznej dla optymalnego oczyszczenia, ale za taką cenę ma, to nie można prosić o więcej

R.

Panasonic EW1511W503

Idealny przenośny irygator dla tych, którzy potrzebują szybkiego oczyszczenia jamy ustnej. Dzięki stacji ładującej zawsze będzie w pełni naładowany, aby spełniać swoją funkcję.

Opinie o irygatorach dentystycznych

Miałem poprzedni model Panasonica, który działał bardzo dobrze przez 6 lat.
Ten wygodniej mi się trzyma w dłoni, zbiornik jest większy i przyjemniejszy w dotyku. Brakowało mi środka do czyszczenia języka, który miał ten drugi, ale poza tym przewyższa go we wszystkim. Zadowolony z zakupu.

SL

Philips Sonicare Power Flosser 3000

Najpopularniejszy model stacjonarny marki Philips, posiadający wiele funkcji pozwalających uzyskać idealne zęby i uśmiech. Bardzo łatwy w użyciu i idealny dla osób z nadwrażliwością zębów i małych dzieci w domu.

Opinie o irygatorach dentystycznych

Założyłem 3 płyny do płukania ust na baterie. Na początku działają całkiem dobrze, ale z czasem, a nawet podczas fazy użytkowania, wydajność stale spada. Jedyną dobrą rzeczą jest to, że jest łatwiejszy w użyciu bez kabla. Stacja stacjonarna jest nieco bardziej uciążliwa. Nasz zlew jest cienki, mieści się w nim. Aby nie widzieć ciągle przewodu, który trzeba wpiąć do gniazdka obok lusterka gniazdka, pod zlewozmywakiem zamontowałem urządzenie magnetyczne. Jednak irygator doustny Philips działa bardzo precyzyjnie, a dzięki różnym poziomom intensywności nawet początkujący może się do niego powoli przyzwyczaić. Cały czas testuję, który z dwóch pędzli wydaje mi się lepszy. Mój dentysta powiedział, że jeśli masz dobry irygator do jamy ustnej, nie musisz już używać nici dentystycznej. A przede wszystkim dlatego, że mam trzy mosty, ta część jest idealna. Wraz z Philips Sonicare Diamond, dla mnie najlepszą szczoteczką do zębów, jakiej kiedykolwiek używałem, super połączenie, i użyłem Colgate Total. Od 2 lat dentysta nie znalazł niczego, nawet kamienia nazębnego, czego nigdy wcześniej nie miałam.

GK

Apiker APD-FC169

Irygator stołowy o najlepszym stosunku jakości do ceny , z wieloma dyszami i różnymi poziomami ciśnienia. Jest idealny dla osób dysponujących niskim budżetem, które chcą po raz pierwszy skorzystać z irygatora.

Opinie o irygatorach dentystycznych

Pochodziło to z używania Waterpika 660, z którego byłem bardzo zadowolony, ale po prawie 3 latach dość intensywnego użytkowania z dnia na dzień przestał działać. Martwy.

Ponieważ potrzebowałem zapasu (bo raz spróbujesz tego irygatora, nie ma odwrotu), a Waterpik znacznie podrożał, szukałem innych opcji i ostatecznie zdecydowałem się na ten model.

Pod względem estetycznym jest całkiem ładny, a rozmiarami zestaw zbliżony do Waterpika, choć ma nieco bardziej „zabawkowy” wygląd niż ten.
Zbiornik na wodę jest o 50 ml mniejszy, ale nie ma to większego wpływu, bo nawet napełniony do maksimum zwykle nie jest zużywany (wszystko zależy od tego, jak długo tam przebywasz i jakiej mocy używasz)

HA

Waterpik WF-05EU

Spośród wszystkich modeli jakie marka Waterpik posiada na rynku, WF-05EU jest najlepiej wyceniony na rynku. Bardzo prosty, ale bardzo wydajny irygator biurkowy , który gwarantuje optymalne rezultaty.

Opinie o irygatorach dentystycznych

Kupuję go od wielu lat. Najlepszej marki iz należytą obsługą posprzedażową w ramach 2-letniej gwarancji. Jeśli zepsuje się gwarancja, lepiej kup nową. BARDZO WAŻNE: Po każdym użyciu należy „odłączyć zasilanie” od podstawy ściennej, ponieważ w przeciwnym razie z czasem ulegnie ona uszkodzeniu. Aby usunąć kamień z całego wewnętrznego obwodu instalacji, należy okresowo czyścić wodą z octem zgodnie z instrukcją. Godny polecenia.

Ł.

Może Ci się spodobać