Irygatory Calmdo

Irygatory Calmdo

Te irygatory dentystyczne wyróżniają się innowacyjnością przy zachowaniu przystępnych cen . Ta marka zaprzestała ich produkcji, ale pokazujemy Ci inne irygatory doustne o podobnych właściwościach.

Kup irygatory do jamy ustnej podobne do Calmdo

Pokażemy Ci katalog irygatorów doustnych, które mogą spełnić Twoje potrzeby.

Jaka była specjalność marki Calmdo?

Marka specjalizuje się w sprzedaży sprzętu AGD , znana jest z frytkownic i piekarników.

Kilka lat temu wprowadziła na rynek irygatory dentystyczne , oferując produkty z ekskluzywną technologią tej marki; z modelami komputerów stacjonarnych i laptopów.

Jego flagą była innowacyjność

Jego najbardziej znany irygator, CalmDo 800ML, zawiera funkcję dezynfekcji UV , aby zapobiec wtórnemu zanieczyszczeniu jamy ustnej spowodowanemu długotrwałym używaniem nasadki. Ta funkcja jest w stanie wyeliminować bakterie i wirusy obecne w dyszach.

Jest to najbardziej podobny dezynfekujący irygator UV do CalmDo

CalmDo nie jest jedyną marką, która wprowadziła dezynfekcję UV do swoich irygatorów. Obecnie ten produkt nie tylko zawiera światło dezynfekujące UV, ale także poprawia wydajność wycofanego już CalmDo 8000.

obroty


Irygator doustny Cecotec Bamba ToothCare 1200 Jet Pro 7 dysz, do 1250-1700 impulsów na minutę, wyświetlacz LED, pojemność 1000 ml, 10 ustawień ciśnienia, IPX4, dezynfekcja światłem UV

  • Jego obracające się o 360 stopni dysze i nowa technologia modulacji impulsów umożliwiają dostęp tam, gdzie szczoteczka do zębów nie może dotrzeć, osiągając całkowite i głębokie czyszczenie, maksymalnie dbając o zdrowie jamy ustnej.

Częste pytania