irygatory bezprzewodowe

Irygatory bezprzewodowe są bardzo praktyczne, ponieważ nie mają ograniczeń ruchowych charakterystycznych dla modeli stołowych.

Najlepsze przenośne irygatory do jamy ustnej

Kliknij poniższe obrazy, aby przeczytać nasze  recenzje najlepszych  obecnie bezprzewodowych irygatorów dentystycznych.

ZNIŻKA Katalog bezprzewodowych irygatorów doustnych

Skorzystaj z sezonowych ofert  i kup bezprzewodowy irygator dentystyczny w najlepszej cenie.

Najlepszy stosunek jakości do ceny bezprzewodowy irygator

Oszczędź czas i kup ten bezprzewodowy model, który oferuje najwyższą  jakość w bezkonkurencyjnej cenie .

marek bezprzewodowych irygatorów dentystycznych

Dowiedz się o najpopularniejszych markach produkujących bezprzewodowe irygatory do jamy ustnej.

Zalety irygatorów bezprzewodowych

Wszystkie irygatory przynoszą te same korzyści, ale jakie są zalety zakupu irygatora bezprzewodowego i włączenia go do codziennej higieny jamy ustnej?

bezprzewodowy

Jak sama nazwa wskazuje, do pracy nie potrzebują żadnego kabla, ponieważ mają wewnętrzną baterię lub działają z akumulatorami.

Średnio bateria wystarcza na 30-40 dni, w zależności od użytej mocy.

Ruchliwość

Czy możesz zabrać bezprzewodowy irygator podróżny? Odpowiedź brzmi tak. Chociaż w rzeczywistości są one przeznaczone do zastąpienia modeli stacjonarnych, wiele z nich zaprojektowano do tego celu.

Wielka moc

Czy będąc mniejszym modelem niż irygator stołowy, straci moc? Nie musisz się martwić, ponieważ te bezprzewodowe irygatory dentystyczne mogą bez problemu osiągnąć moc 125 psi .

Funkcje i poziomy ciśnienia

Podobnie jak stanowiska do higieny jamy ustnej, profesjonalne nici dentystyczne mają wiele trybów użytkowania . Dzięki znacznie prostszemu systemowi niż inne modele, możesz regulować moc strumienia za pomocą przycisku.

Niektóre zawierają również przyciski do ustawiania trybu domyślnego.

Bardzo łatwy w użyciu

Kolejną zaletą jest to, że modele te są bardzo łatwe w użyciu. Do tego stopnia, że ​​bez problemu poradzi sobie z nim nawet dziecko.

światło

Oczywiście nie możemy zignorować kolejnej z jego największych zalet: są super lekkie . Jeśli dodamy do tego, że nie zajmują miejsca, ponieważ można je przechowywać w szufladzie w zlewie, to jest to dwa za jeden w porównaniu do stacji do higieny jamy ustnej. 

Bardzo ekonomiczny

Na rynku znajdziesz modele we wszystkich cenach. Ale zwykle irygatory bezprzewodowe są dość tanie.

Jak wybrać profesjonalny bezprzewodowy irygator

Na co dokładnie zwrócić uwagę przy wyborze bezprzewodowego irygatora doustnego? 

irygatory bezprzewodowe

Charakterystyka

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przeanalizować cechy każdego modelu, który Ci się spodobał i porównać je, aby dowiedzieć się, który z nich oferuje najlepsze funkcje w cenie, która najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi.

Nie musisz mieć najmocniejszego na rynku, jeśli potrzebujesz go tylko do szybkiego sprzątania, ani nie musisz drapać, jeśli za trochę więcej możesz dostać urządzenie z lepszymi funkcjami.

Porównaj wszystko: rozmiar, projekt, pojemność depozytu, funkcje, które obejmuje, jeśli mają jakieś szczególne cechy itp. Możesz więc podjąć najlepszą decyzję. 

Akcesoria w zestawie

W związku z powyższym bardzo ważne jest uwzględnienie liczby dysz lub głowic, które zawiera. Niektóre marki nie sprzedają głowic osobno, więc jesteś zainteresowany zakupem modelu, który zawiera wiele.

Czy można go zabrać w podróż?

Jeśli dużo czasu spędzasz poza domem, z pewnością zainteresuje Cię model, który możesz zabrać ze sobą w podróż. Chociaż, jeśli szukasz również takiego, którego możesz użyć, gdy wychodzisz zjeść, nadal byłbyś bardziej zainteresowany modelem przenośnym.

Cena

Tak, cena jest czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie nowego przenośnego irygatora doustnego. Jednak nie myśl o tym, aby zaoszczędzić na najtańszym. Czasem warto zainwestować trochę więcej i kupić coś lepszej jakości, niż kupować tani model, który trzeba będzie wymieniać po kilku miesiącach. 

Najświeższe w temacie irygatory bezprzewodowe

Jeśli chcesz skorzystać z najnowszych osiągnięć technologii nici dentystycznych , kliknij, aby kupić najnowszą bezprzewodową nić dentystyczną.