ładowalne irygatory dentystyczne

ładowalne irygatory dentystyczne

Czy twój zlewozmywak jest bardzo mały i ledwo starcza miejsca na cokolwiek innego? Nie lubisz podłączać rurki za każdym razem, gdy chcesz umyć zęby? To, czego potrzebujesz, to irygator z możliwością ładowania!

Poniżej możesz zobaczyć charakterystykę modeli, które najbardziej Cię interesują, klikając na wybrany model.

Najlepsze ładowalne irygatory dentystyczne

Katalog ładowalnych irygatorów w najlepszej cenie

Najlepszy stosunek jakości do ceny ładowalny irygator do jamy ustnej

obroty


Irygatory doustne – przenośny bezprzewodowy irygator dentystyczny PECHAM z 4 dyszami 4 tryby 300 ML, IPX7 Wodoodporny, ładowalny do czyszczenia zębów, podróżny i rodzinny elektryczny irygator doustny

  • 💦🦷【360° DEEP CLEAN & HIGH POWER】 irygator dentystyczny do strumienia wody, obrotowa końcówka reakcyjna Połączony impuls wody pod wysokim ciśnieniem 1400-1800 razy/min, usuwa 99,99% resztek jedzenia ukrytych głęboko w szczelinach zębowych i dziąsłach, tradycyjne szczotkowanie nie może dotrzeć , jednocześnie masując dziąsła i poprawiając krążenie krwi.

Marki bezprzewodowych irygatorów akumulatorowych

Wszystkie zalety przenośnych ładowalnych irygatorów

Oprócz pełnej autonomii podczas korzystania z nich, ponieważ nie są one zależne od żadnej rurki ani kabla, uzyskasz wszystkie te korzyści, decydując się na profesjonalny irygator akumulatorowy:

  • Bateria wytrzyma od 20 do 40 dni, w zależności od używanej mocy.
  • Ładowanie jest bardzo szybkie, od 3 do 5 godzin.
  • Ma te same funkcje i moc, co model stacjonarny.
  • Są to modele przenośne, dzięki czemu można je zabrać ze sobą w podróż.
  • Jeśli działa na baterie, kup kilka akumulatorów. W dłuższej perspektywie będzie to dla Ciebie o wiele bardziej opłacalne.
  • W przypadku modeli z wyższej półki cena jest bardzo zbliżona do stacjonarnych, ale na dłuższą metę jest to lepsza inwestycja, ponieważ można z niego korzystać wszędzie.
  • Są znacznie mniejsze i mają ergonomiczną konstrukcję, dzięki czemu są wygodniejsze w użyciu.
  • Zostały one wyprodukowane zgodnie z zaleceniami profesjonalnych dentystów.

Jak zdecydować, który ładowalny irygator kupić

Masz problem z podjęciem decyzji, który model kupić? Postępuj zgodnie z naszymi radami, a szybko podejmiesz decyzję!

Czas pracy baterii

Najważniejszą rzeczą jest poznanie „prawdziwego życia” baterii. Zwykle, gdy podawana jest wartość szacunkowa, opiera się ona na średniej mocy irygatora, więc oszacuj mniej więcej połowę lub trochę mniej, jeśli używałeś go z połową mocy.

Czas ładowania

Choć prawdą jest, że irygator można pozostawić naładowany i będziemy go używać po powrocie do domu, nie zaszkodzi poszukać modelu, który ładuje się w krótkim czasie, zwłaszcza jeśli należymy do osób, które korzystają z niego kilka razy dzień. 

złącze ładowania

Czy wiesz, że obecnie większość ładowalnych irygatorów jest podłączana przez złącze USB? Choć nadal mają opcję wtyczki, to ciekawsze jest to, że można je naładować stacją ładującą, podłączając do komputera lub do ładowarki samochodowej.

Funkcje

Przenośne irygatory z możliwością ładowania mają te same funkcje i cechy, co irygatory stołowe. Dlaczego więc zalecamy wzięcie go pod uwagę? Ponieważ w zależności od marki może być mniej lub bardziej ograniczony i nie wszystkie będą odpowiadać Twoim potrzebom.

pojemność baku

Bezprzewodowe irygatory akumulatorowe mają mniejsze zbiorniki, zazwyczaj 125-250 ml. Pamiętaj, że to tylko kilka minut czyszczenia.

Ważne jest również zbadanie, czy zbiornik można wyjąć, aby wygodniej było go wyczyścić.

Projekt

Bardzo ważne jest, aby irygator miał ergonomiczną konstrukcję, to znaczy był łatwy i wygodny w trzymaniu. 

Akcesoria

Jakie głowice zawiera? Czy są używane do dostosowania czystości jamy ustnej? Nigdy nie kupuj irygatora bez wcześniejszej konsultacji.