Aquacare Pro-Expert Series 6 irygator Oral-B

Aquacare Pro-Expert Series 6 irygator Oral-B

Aquacare Pro-Expert Series 6 irygator Oral-B

Irygatory Oral-B to bezpieczny wybór. W tym przeglądzie omówimy wszystkie ważne aspekty. Jeśli chcesz go kupić, kliknij tutaj:

Aquacare Pro-Expert Series 6 irygator Oral-B

Funkcje irygatora Oral-B Pro-Expert Aquacare Series 6

Oto cechy irygatora Oral-B Aquacare Pro-Expert:

 • Rozmiar: 12 x 10 x 15,4 cm
 • Waga: 560 gramów.
 • Pojemność zbiornika: 240 ml.
 • Zawiera dwie dysze.
 • 3 tryby użytkowania.
 • Dwa rodzaje strumieni wody.
 • Technologia OxyJet.

Dlaczego irygator Oral-B Pro-Expert Series 6 ma taką cenę?

Jak dobrze wiesz, Oral-B jest jedną z najważniejszych firm w sektorze higieny jamy ustnej. W swoim katalogu mają ponad dwadzieścia modeli irygatorów. A czy wiesz, co czyni je tak sławnymi i najlepiej cenionymi na rynku?

Ekskluzywna technologia mikropęcherzyków Oxyjet. Ta technologia umożliwia tworzenie się małych pęcherzyków powietrza , gdy dysza głowicy wyrzuca strumień, który masuje dziąsła , czyniąc czyszczenie przyjemniejszym.

Oczywiście ten model ma tę technologię, oferując trzy tryby użytkowania w zależności od konkretnych potrzeb użytkownika. Masz wszystko, co oferuje stacja higieny jamy ustnej Oral-B, ale w przenośnym irygatorze .

obroty


Przenośny irygator dentystyczny Oral-B Aquacare Pro-Expert z technologią Oxyjet i 6 trybami czyszczenia — biały

 • Technologia Oxyjet: woda wzbogacona mikrobąbelkami poprawia działanie czyszczące

Porównaj Aquacare Pro-Expert z podobnymi artykułami


Model
Najlepsza cena

Ekspert Oral-B Aquacare

Oral-B Aquacare

Najlepiej oceniany

coofloss


Obraz
Przenośny irygator dentystyczny Oral-B Aquacare Pro-Expert z technologią Oxyjet i 6 trybami czyszczenia — biały

Przenośny irygator dentystyczny Oral-B Aquacare z technologią Oxyjet i 4 trybami czyszczenia — biały

Irygator doustny Coofloss z ładunkiem magnetycznym do czyszczenia zębów, 4 końcówki magnetyczne Przenośna nić dentystyczna, wodoodporność IPX8 i zbiornik na wodę 300 ML


główny
Amazon Prime

Amazon Prime

Amazon Prime


Wymienne głowice
2

2

4


Kolor
Biały

Biały

Czarny


Wymiary
12 x 10 x 15,4 cm

6,8 x 16,1 x 25,3 centymetra

7,6 x 7,6 x 22 centymetry


Depozyt
240ml

220ml

300ml

Najlepsza cena


Model
Ekspert Oral-B Aquacare


Obraz
Oral-B Aquacare Pro-Expert Irrigador Dental Portátil con Tecnología Oxyjet y 6 Modos de Limpieza - Blanco


główny
Amazon Prime

Cabezales de Recambio
2

Color
Blanco

Ver en Amazon

Dimensiones
12 x 10 x 15.4 cm

Depósito
240 ml

Modelo
Oral-B Aquacare

Imagen
Oral-B Aquacare Irrigador Dental Portátil con Tecnología Oxyjet y 4 Modos de Limpieza - Blanco

Prime
Amazon Prime

Cabezales de Recambio
2

Color
Blanco

Ver en Amazon

Dimensiones
6.8 x 16.1 x 25.3 centímetros

Depósito
220 ml

Mejor Valorado

Modelo
Coofloss

Imagen
Coofloss Irrigador Bucal con Carga Magnética para Limpieza de Dientes, 4 Puntas Magnéticas Hilo Irrigador Dental Portátil, IPX8 Impermeable y Tanque de Agua 300ML

Prime
Amazon Prime

Cabezales de Recambio
4

Color
Negro

Ver en Amazon

Dimensiones
7.6 x 7.6 x 22 centímetros

Depósito
300 ml

Wszystkie zalety przenośnego irygatora Aquacare Pro-Expert

Przy tak wielu alternatywach na rynku, dlaczego warto zdecydować się na ten model? Oto wszystkie zalety korzystania z niego:

 • 100% bezprzewodowy: podczas korzystania z niego będziesz mieć pełną swobodę ruchów, ponieważ nie musi być podłączony do prądu, aby z niego korzystać.
 • Ergonomiczny kształt: jest bardzo wygodny w trzymaniu i całkiem praktyczny. Dodatkowo możesz obrócić ustnik do pozycji, w której chcesz dotrzeć do każdego kącika ust.
 • Ekskluzywna technologia Oxyet: Podobnie jak wszystkie irygatory Oral-B, ten model zawiera technologię Oxyjet, która wytwarza mikropęcherzyki, które wzmacniają czystość jamy ustnej , jednocześnie masując dziąsła.
 • Tryb ręczny: Jeśli chcesz, możesz skorzystać z trybu ręcznego, który zapewni Ci pełną kontrolę nad strumieniem.
 • Zbiornik: Zbiornik o pojemności 240 ml napełnia się zakrętką umieszczoną z tyłu irygatora . Przy takiej pojemności, nawet przy użyciu najwyższej mocy irygatora, będziesz miał 90 sekund czyszczenia.
 • Bateria: W zależności od trybu żywotność baterii wyniesie od 2 do 4 tygodni. Kiedy musisz go naładować, musisz tylko poczekać około 4 godzin , aby był naładowany w 100%.
 • 3 tryby użytkowania: Irygator oferuje trzy tryby użytkowania. Pierwszy to tryb Intensywny do usuwania resztek jedzenia lub czyszczenia zamków, następnie tryb Średni do szybkiego czyszczenia, który usuwa wszelkie pozostałości i brud, a na koniec tryb Sensitive do delikatnego czyszczenia.
 • Dwa rodzaje strumienia: Podobnie jak w przypadku pozostałych irygatorów tej marki, możesz zdecydować, czy chcesz używać strumienia jednostrumieniowego, czy wielostrumieniowego.
 • Dwie dysze: W zestawie znajduje się klasyczny irygator z technologią Oxyjet oraz irygator ortodontyczny.
 • Akcesoria i części zamienne: Potrzebujesz więcej dysz? Z łatwością znajdziesz opakowanie z różnymi rodzajami dysz kompatybilnych z tym irygatorem. U nas znajdziesz również części zamienne, dzięki czemu możesz korzystać z irygatora przez wiele lat.
 • Podstawa zapewniająca lepsze wsparcie: zawiera małą podstawę do umieszczenia irygatora w zlewie, gdy nie będziesz go używać.

Zalety przenośnego irygatora do jamy ustnej Pro-Expert 6 

Uważny! Włączając irygator Oral-B Pro-Expert 6 do codziennej higieny, uzyskasz dostęp do wszystkich tych korzyści dla jamy ustnej:

 • Technologia Oxyjet pomaga zmniejszyć dyskomfort spowodowany nadwrażliwością zębów, a także zmniejsza krwawienie dziąseł i stany zapalne.
 • Przy maksymalnej mocy możesz usunąć jedzenie uwięzione między szczelinami zębów.
 • Dokładnie czyści niewielką przestrzeń między dziąsłem a zębem.
 • Kupując oddzielne główki szczoteczki, możesz dostosować sposób czyszczenia, na przykład wyczyścić ząb ortodontyczny za pomocą główki szczoteczki ortodontycznej lub dodatkowo zmniejszyć ilość bakterii płytki nazębnej.
 • Poczujesz niesamowite uczucie czystości.
 • Duża łatwość w czyszczeniu zamków.
 • Znacznie skuteczniejsze niż szczoteczka do zębów czy nić dentystyczna.

Jak używać profesjonalnego irygatora Aquacare Pro-Expert

Jest to jeden z najłatwiejszych w użyciu irygatorów. Ale możesz być trochę zagubiony za pierwszym razem, więc pozwól nam pokazać Ci kroki, które należy wykonać:

 • Proszę ładować go przez około 5 godzin. Przy pierwszym ładowaniu bateria będzie potrzebowała trochę więcej czasu, aby osiągnąć 100%.
 • Napełnij zbiornik ciepłą wodą. Pamiętaj, że zbiornik nie jest wyjmowany, możesz go napełnić tylko przez korek z tyłu.
 • Włącz irygator.
 • Naciśnij przycisk MODE, aby wybrać tryb, którego chcesz użyć.
 • Jeśli przytrzymasz tryb MODE, możesz zmienić moc strumienia.
 • Naciśnij ponownie przycisk ON, aby uruchomić irygator.
 • Jeśli chcesz prawidłowo czyścić jamę ustną, podążaj za liniami, które dziąsła rysują na zębach.

Po zakończeniu używania radzimy wylać nadmiar wody. W ten sposób zapobiegniesz powstawaniu w wodzie patogenów, które mogą wpływać na higienę Twoich zębów.

Wady bezprzewodowej nici dentystycznej Oral-B Aquacare Pro-Expert

Pomimo tego, że został zaprojektowany przez jedną z najbardziej prestiżowych marek w sektorze higieny jamy ustnej, nie jest wolny od dziwnego problemu:

 • Jego podstawa jest świetnym dodatkiem, ale nie ma dobrego systemu uchwytu na zlewie . Jeśli pod nim zgromadzi się dużo wody, łatwo będzie wślizgnąć się do zlewu.
 • Brak kilku ustników wiąże się z dodatkowym wydatkiem . Te, które zawiera, służą tylko do prostego czyszczenia, a inne do ortodoncji, ale nie służą do czyszczenia przyzębia ani wyłącznie do usuwania kamienia nazębnego lub płytki nazębnej z zębów.
 • Jego konstrukcja jest mało praktyczna, mimo że jest ergonomiczna. Może to być trochę niewygodne, zwłaszcza gdy zamierzasz wyczyścić głębsze obszary jamy ustnej.
 • Po skonfigurowaniu typu strumienia nie jest on rejestrowany. Będziesz musiał go skonfigurować za każdym razem, gdy go użyjesz.

Recenzja irygatora wodnego Oral-B Pro-Expert Aquacare

Uważaj na tę prezentację jednego z najlepiej sprzedających się irygatorów Oral-B! Jeśli zastanawiasz się nad jego zakupem, radzimy rzucić okiem na wideo, które zostawiamy poniżej:


https://www.youtube.com/watch?v=_Pgp40ImENM

Ludzie zwykle kupują go razem z tymi produktami

Recenzje użytkowników bezprzewodowego irygatora dentystycznego Oral-B Pro-Expert

Opinia 5/5 😄

Dla tych z nas, którzy często korzystają z tego typu urządzeń, dość łatwo jest nam je przegapić, gdy musimy podróżować, ponieważ nie są one dokładnie małe i wkładanie ich do walizki może być nieco uciążliwe. Ten bezprzewodowy irygator wodny może przyzwoicie spełniać tę funkcję, chociaż nie zabiera ze sobą walizki ani torby podróżnej, więc na początku nie jest do tego przeznaczony.

Opinia 3/5 😕

Rozczarowany tym irygatorem wodnym do higieny jamy ustnej. Zwykle mam problemy z dziąsłami (zapalenie dziąseł), a moje zęby są bardzo blisko siebie, więc używanie tego jest prawie niezbędne w moim codziennym życiu. Szukałem opcji, która dałaby mi trochę więcej niż podstawowa, z której korzystałem i która byłaby również przenośna i zdecydowałem się na tę, ale nie.

Opinia 1/5 😡

Zobaczmy, sam w sobie jest w porządku, ale nadal jest normalnym irygatorem dentystycznym, jak wiele innych w sprzedaży. Oczywiste jest, że płacimy markę. Jedyne, co się wyróżnia, to technologia Oxyjet polegająca na wzbogacaniu wody w mikrobąbelki, aby rzekomo zoptymalizować działanie czyszczące.

Końcowa ocena irygatora Oral-B Pro-Expert

Oczywiste jest, że ten irygator jest przeznaczony bardziej dla tych, którzy potrzebują szybkiego oczyszczenia jamy ustnej, szukając wygodniejszej i szybszej alternatywy dla nici dentystycznej.

Ale dla tych, którzy potrzebują głębszego czyszczenia, nie jest to zbyt praktyczne. Po pierwsze dlatego, że będą musieli kilka razy napełniać zbiornik, po drugie z powodu kilku dysz, które zawiera, a wreszcie dlatego, że jego ciśnienie nie jest bardzo wysokie.

Może to być bardzo interesująca opcja dla tych, którzy szukają irygatora do zabrania ze sobą w podróż, chociaż na rynku dostępne są mniejsze i bardziej kompletne modele przenośne.

Kup Oral-B Pro-Expert

obroty


Przenośny irygator dentystyczny Oral-B Aquacare Pro-Expert z technologią Oxyjet i 6 trybami czyszczenia — biały

 • Technologia Oxyjet: woda wzbogacona mikrobąbelkami poprawia działanie czyszczące

Streszczenie

obraz produktu
ocena autora
1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka
dodany wynik
3 na podstawie 8 głosów
Marka
Oral B
Nazwa produktu
Aquacare Pro-ekspert
Cena
101,54
Dostępność produktu
Dostępne w magazynie