5 najlepszych tanich bieżni

Dowiedz się, którą tanią i dobrą bieżnię kupić

Czy wiesz, że obecnie w Hiszpanii ponad połowa dorosłych ma nadwagę? Możesz nie należeć do tej grupy, ale w rzeczywistości nasze nawyki są coraz bardziej osiadłe.

To powiedziawszy, nieuniknione jest, że chcesz zadbać o formę i dać z siebie wszystko, ponieważ jak zaleca wielu profesjonalistów, sport jest aktywnością, którą wszyscy powinniśmy mieć jako rutynę w naszym życiu.

Bieganie to jedna z aktywności sportowych, która aktywizuje najwięcej grup mięśniowych w naszym ciele, a na te dni, kiedy pogoda jest zła lub wynika to po prostu z braku chęci do wyjścia na zewnątrz, najlepiej mieć tania bieżnia we własnym domu.

Najlepsze tanie bieżnie 2022 🥇

1.Fiu Fitness MC-200

1.Fiu Fitness MC-200ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

Ranking jakościowo-cenowych bieżni rozpoczynamy od Fitfiu Fitness MC-200model, który obecnie Jest jednym z najlepiej sprzedających się i najlepiej cenionych w Amazon. Aby dać ci wyobrażenie, w momencie pisania tego przewodnika ma on średnią ocenę 4,3 gwiazdki z maksymalnie 5. Średnia została obliczona na podstawie ponad 3700 ocen… za co ma bardzo dobre opinie.

Najbardziej niezwykłą rzeczą w tej bieżni jest to, że powierzchnia do biegania ma wymiary 40 x 110 centymetrów, upewnienie się, że możesz chodzić i biegać w komfortowych warunkachsą węższe i bardziej niewygodne ramiączka.

Ta bieżnia ma specjalnie silnik o mocy 1500 W, który pozwala jej pracować z prędkością do 14 km/h. Istnieje wyższa wersja, która osiąga 18 km/h, ale jej cena nie mieściłaby się już w tym, co nazywamy „taniej bieżni”. 14 kilometrów na godzinę to całkiem przyzwoita prędkość, zwłaszcza dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do uprawiania sportu.

Bieżnia ma 12 programów treningowych, z których możesz korzystać w zależności od poziomu sprawności lub potrzeb. Możesz również korzystać z bieżni ręcznie, bez programu treningowego. Posiada ekran, na którym możesz sprawdzić czas wyścigu, trasę, prędkość, spalone kalorie lub aktualne tętno, ponieważ Posiada czujnik tętna zintegrowany z kierownicą.

Dla tych, którzy nie mają dużo miejsca, jest to jeden z tych, które po złożeniu zajmują mniej miejsca. Posiada składane w pionie i dwa kółka umożliwiające bezproblemowe przemieszczanie. Posiada również hamowanie awaryjne poprzez zacisk magnetyczny.

Javier

5/5

To niesamowite. Za tak niską cenę spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Bieżnia jest dość cicha. Nie chwieje się i jest wytrzymały podczas chodzenia, biegania czy biegania. Jedyną złą rzeczą, jaką zauważyłem, jest to, że wydaje mi się, że oznacza większą prędkość niż rzeczywista, chociaż może to być moja percepcja. Do tego, czego chciałem, czyli dobrej bieżni do użytku domowego i w dobrej cenie, jest idealna.

ZALETY

 • Regulowana prędkość – Do 14km/h
 • Szeroka powierzchnia bieżna – Ma wymiary 40 x 110 cm
 • 12 programów
 • zintegrowany pulsometr

ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

2. Cecotec RunnerFit Sprint

2. Cecotec RunnerFit SprintZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

Jedną z bieżni składanych, które lubimy najbardziej, jest BiegaczFit Sprintmodel specjalnie zaprojektowany do użytku w domu.

Jest to bieżnia, która nie będąc profesjonalistką, ma na celu zaspokojenie potrzeb osób, które chcą zadbać o formę w domu, to jest dobre i bardzo tanie.

Posiada dwa uchwyty na butelki, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o swoim nawodnieniu, a także czujniki monitorujące tętno. ma przycisk Skanowaniektóry zmienia wartości pojawiające się na ekranie.

Zawiera 12 predefiniowanych programów ćwiczeń i 6 prędkości, a także możliwość pochylania się w dwóch pozycjach, dzięki czemu ćwiczenie jest droższe.

Zakres prędkości tej bieżni wynosi od 0,8 do 14 km/h, dzięki czemu może być również używana jako bieżnia.

Na ekranie możesz zobaczyć prędkość, czas ćwiczeń, przebytą odległość, kalorie i tętno.

Jako system bezpieczeństwa zawiera linkę z zaciskiem na jednym końcu i magnetycznym wspornikiem na drugim, dzięki czemu taśma zatrzymuje się, jeśli z jakiegoś powodu za bardzo się oddalimy.

Maksymalna waga użytkownika obsługiwana przez ten model to 120 kg, a powierzchnia do biegania jest dość duża, 123 x 40 cm.

Dodatkowo po złożeniu zajmuje dość mało miejsca.

ZALETY

 • dobre i tanie
 • Regulowana prędkość – Od 0,8 do 14 km/h
 • Ekran informacyjny – Aby wyświetlić czas użytkowania, dystans, kalorie, tętno
 • Po złożeniu zajmuje niewiele

ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

3. Wibrator Cecotec ExtremeTrack

3. Wibrator Cecotec ExtremeTrackZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

Jeśli to, czego szukasz, to profesjonalna bieżniaCecotec to jeden z producentów, który może zapewnić Ci największą niezawodność. Rozmawiamy o taśmie Ekstremalny wibrator torowyjedna z maszyn do biegania, która najlepiej wyszła z hiszpańskiej marki.

Jego główną zaletą jest możliwość wyboru prędkości do 18 km/h dzięki silnikowi 3 CV.

Aby trening był jak najbardziej kompletny, możesz pochylić bieżnię, naciskając przycisk, aby uzyskać większą intensywność.

Na ekranie LCD możesz zobaczyć naprawdę ciekawe informacje o treningu, oprócz wyboru spośród 12 zupełnie różnych programów ćwiczeń.

Innym bardzo pozytywnym aspektem jest to, że jest to składana bieżnia, więc miejsce nie będzie problemem. System składania jest wspomagany, aby zapobiec wszelkiego rodzaju urazom pleców.

Z kolei ten model zawiera hantle, elastometry i system masażu, aby trening był jak najbardziej kompletny.

Zawiera uchwyt na butelkę, ale ma też port USB i do podłączenia MP3, aby słuchać ulubionej muzyki treningowej.

Ponadto Cecotec oferuje 2-letnią gwarancję na wszystkie elementy maszyny do biegania, dzięki czemu możesz mieć całkowitą pewność, że jest to dokładnie to, czego potrzebujesz w tej chwili. Ze wszystkich tanich bieżni w tym porównaniu naszym zdaniem jest to najlepsza.

ZALETY

 • Prędkość do 18 km/h
 • Duża powierzchnia bieżna – Jest największy ze wszystkich, 130 x 42 cm
 • 12 zaprogramowanych programów
 • zmotoryzowany plandeka

CONS

 • Po złożeniu zajmuje miejsce – Nie jest najbardziej kompaktowy

ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

4.Nero Sport

4.Nero SportZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

dla tych, którzy szukają bieżnia za mniej niż 300 €to z Nero Sport To kolejna opcja, którą warto kupić w 2022 roku. Jest to domowa bieżnia o dobrym stosunku jakości do ceny, która ma bardzo ciekawe funkcje. Przeanalizujemy to, nie traćmy szczegółów, bo warto to poznać.

Może pracować od 0 do 10 km/h, jest więc tanią maszyną do biegania. przeznaczony do uprawiania sportu w domu, a najlepiej dla tych, którzy chcą więcej biegać niż biegać z dużą prędkością. Od 6 do 8 km/h większość ludzi może już biegać, co jest wolniejszą formą biegania i jest również korzystne dla utrzymania formy lub utraty wagi.

Jeśli mielibyśmy wspomnieć o jednej z wielkich zalet tej domowej bieżni, to właśnie to po złożeniu zajmuje bardzo mało miejscadzięki czemu bez problemu można go stosować nawet w mieszkaniach i mieszkaniach.

Jest wyposażony w łączność Bluetooth, aby synchronizować bieżnię z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS lub Android, a tym samym rejestrować aktywność i wydajność każdego treningu. Oczywiście z przodu paska znajduje się podpórka do podparcia urządzenia oraz otwór na butelkę. Motyw mobilny jest bardzo dobry, ponieważ wykonuje symulację wyścigu na ulicy, z prawdziwymi obrazami krajobrazów, uprzyjemniając każdy trening.

Ekran ma dość spory rozmiar, a na nim widzimy typowe: przebyty dystans, prędkość, czas ćwiczeń. tętno i spalone kalorie. Obejmuje 12 programów treningowych o różnej intensywności.

To tania taśma i dlatego trzeba było coś poprawić. Fakt, że osiąga tylko 10 kilometrów na godzinę, sprawia, że ​​jest to nieco ograniczona bieżnia, która nie jest najbardziej zalecana dla doświadczonych sportowców, którzy chcą trenować w domu.

ZALETY

 • Łączność Bluetooth – Odtwórz krajobrazy, które możesz oglądać na telefonie komórkowym lub tablecie podczas biegu
 • wyświetlacz LCD
 • Mniej niż 300€

CONS

 • niska prędkość maksymalna

ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

5.Moma Rowery

5.Moma RoweryZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

Ostatnią aktualizacją bieżni do chodzenia w domu w dobrej cenie jest ta z Rowery Moma, który w przypadku gdybyś tego nie wiedział, jest jedną z najlepszych marek rowerów elektrycznych na rynku. Jest to model o dość przystępnej cenie jak na rodzaj taśmy. Opowiem ci wszystkie szczegóły, spójrz.

Bieżnia posiada silnik o mocy 1500W, dość mocny, niezawodny i trwały, który pozwala nam na bieganie od 1 do 13 km/h, co wcale nie jest złe. Jeśli poprzedni model zawiódł pod tym względem, uważamy, że Moma Bikes to idealna opcja. dla wszystkich typów sportowców.

Powierzchnia do biegania ma wymiary 100 x 39 centymetrów, co nie należy do największych, ale pozwala biegać lub chodzić ze względnym komfortem. Kilka centymetrów szerszy byłby fajny, ale nie możemy narzekać na stosunek jakości do ceny.

Ekran LCD pokazuje nam najczęstsze informacje, takie jak puls, kalorie, prędkość czy dystans. Ma 12 gotowych programów, które różnią się intensywnością, aby uzyskać bardzo kompletny trening. Ponadto jest wyposażony w 2 uchwyty na butelki i port do podłączenia odtwarzacza MP3. To bieżnia z głośnikami, dzięki której możesz słuchać ulubionej muzyki po prostu podłączając urządzenie do mini-jacka.

Po złożeniu nie należy do tych, które zajmują najmniej miejsca (40 x 60 x 150 cm), pozwala na maksymalną wagę użytkownika do 100 kg i jest wyposażony w awaryjne zatrzymanie za pomocą zacisku i magnesu. Podsumowując, bieżnia do domowego środowiska, którą możesz docenić, jeśli masz niski budżet.

ZALETY

 • Prędkość 1-13 km/h
 • zintegrowane głośniki
 • Dobra powierzchnia do biegania – 100x39cm

CONS

 • Przestrzeń złożona – Nie jest najbardziej kompaktowy

ZOBACZ OSTATNIĄ CENĘ

Porównanie bieżni: najlepszy stosunek jakości do ceny

1.Fiu Fitness MC-200

ZALETY

 • regulowana prędkość

 • Szeroka powierzchnia do biegania

 • 12 programów

 • zintegrowany pulsometr

CONS

 • szczegóły poniżej

2. Cecotec RunnerFit Sprint

ZALETY

 • dobre i tanie

 • regulowana prędkość

 • ekran informacyjny

 • Po złożeniu zajmuje niewiele

CONS

 • szczegóły poniżej

3. Wibrator Cecotec ExtremeTrack

ZALETY

 • Prędkość do 18 km/h

 • Duża powierzchnia do biegania

 • 12 zaprogramowanych programów

 • zmotoryzowany plandeka

CONS

 • Po złożeniu zajmuje miejsce

4.Nero Sport

ZALETY

 • Łączność Bluetooth

 • wyświetlacz LCD

 • Mniej niż 300€

CONS

 • niska prędkość maksymalna

5.Moma Rowery

ZALETY

 • prędkość 1

 • zintegrowane głośniki

 • Dobra powierzchnia do biegania

CONS

 • złożona przestrzeń

Jaką tanią i dobrą bieżnię kupić? Przewodnik zakupowy

najlepsze tanie bieżnie

Jeśli już podjąłeś decyzję o zakupie bieżni do uprawiania sportu w domu, zwróć szczególną uwagę na wszystko, co mamy o nich do powiedzenia, abyś nie żałował i miał wszystko pod kontrolą. zanotuj 🙂

Pomyśl najpierw o celach sportowych, które zamierzasz sobie wyznaczyć. Jeśli w domu jest Was kilku, jest więcej niż prawdopodobne, że każdy będzie chciał kiedyś skorzystać z bieżni, więc w tym sensie kupowanie bieżni kiepskiej jakości jest błędem. Początkowa inwestycja jest dość wysoka, ale jeśli chcesz, aby maszyna wytrzymała kilka lat, musisz zainwestować.

Na naszej stronie jesteśmy znani z przeprowadzania najpełniejszej analizy produktów technologicznych, dlatego w tym poradniku będziesz mógł zapoznać się z różnymi modelami bieżni i bieżni, z najlepszymi cenami i opiniami ich użytkowników, dzięki czemu masz wszystko pod kontrolą .

I bez czekania, oto najważniejsze aspekty techniczne wiedzieć, którą bieżnię kupić do domu.

system pochłaniania uderzeń

Jest to niewątpliwie główny aspekt, który należy wziąć pod uwagę przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji o zakupie maszyny do biegania lub chodzenia. Istnieje kilka maszyn wyposażonych w systemy amortyzujące, które oprócz tego, że są szkodliwe dla zdrowia naszych nóg, z czasem ulegają zużyciu.

Bieżnia musi pozostać twarda przez cały czas, bez chybotania lub wykazywać oznak, że z czasem stanie się niestabilna. W tym sensie najlepiej wybrać producenta, który oferuje coś więcej niż zwykłą gumę na podporach z podłożem.

elektronika

W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć bieżnie, które po prostu mają przycisk włączania i wyłączania, ponieważ większość z nas przyzwyczaiła się do posiadania informacji, które niewątpliwie są bardzo interesujące do treningu. Prędkość, przebyty dystans czy spalone kalorie to tylko niektóre z interesujących danych, które możemy zobaczyć na ekranie większości bieżni.

Z drugiej strony, najnowocześniejsze modele zawierają inne całkiem ciekawe rozwiązania, takie jak wentylatory chłodzące nas podczas biegania czy podłączenie słuchawek. W tym sensie naszą rekomendacją jest, aby każdy rodzaj elektronicznego postępu, który zawiera maszyna, miał na celu poprawę naszej wydajności podczas każdej sesji treningowej. Znacznie ważniejszy jest fakt, że zawiera on zaprogramowane programy interwałowe lub spersonalizowane programy treningowe.

Chodzi o elektronikę taśmy, która daje nam motywację i jednocześnie nowe wyzwania do stopniowego doskonalenia się, a tym samym osiągania naszych celów.

Silnik

Nie powinniśmy dać się zwieść powiedzeniu chodzić lub nie chodzić, duży samochód. Jeśli odniesiemy się do silnika bieżni, silnik 2 CV jest więcej niż wystarczający dla każdego typu osoby.

Niemal bardziej powinniśmy martwić się o silnik z dobrym układem chłodzenia, aby przedłużyć żywotność jego i jego komponentów.

Idealnym połączeniem jest wydajny i cichy silnik, z dobrym systemem chłodzenia oraz zestawem najlepszej jakości komponentów, dzięki którym bieżnia posłuży Ci przez wiele lat.

programy szkoleniowe

Aby uprawiać każdy rodzaj sportu, zwłaszcza jeśli nie jesteś do niego w pełni przyzwyczajony, konieczne jest zakupienie maszyny, która może Cię motywować dzięki swoim programom treningowym lub dostarczanym przez nią informacjom.

Jeśli bieżnia pokazuje czas ćwiczeń, dystans, nachylenie i prędkość, jest bardziej prawdopodobne, że stopniowo będziesz się poprawiać.

Pomyśl o tym, co działało dla Ciebie w przeszłości, a co nie. Czy bieżnia, którą chcesz kupić, zapewni Ci motywację na dłuższą metę? Śmiało, kup to. Ale jeśli wahasz się między wyborem takiego, który ma więcej lub mniej funkcji, zaleca się, abyś zdecydował się na ten, który oferuje Ci najwięcej, aby nie żałować tego w przyszłości.

Konserwacja i bezpieczeństwo

Bieganie na bieżni jest bardzo skutecznym sposobem na wykonanie pełnego ćwiczenia fizycznego, ale czasami może stać się niebezpieczne, jeśli sama maszyna nie zawiera pewnych niezbędnych systemów bezpieczeństwa. Cena nie może kłócić się z bezpieczeństwem, więc szukając tanich bieżni, radzę postawić bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Maszyna musi być wyposażona w jakiś przycisk lub mechanizm, aby taśma zatrzymała się natychmiast, oprócz stopniowego uruchamiania i zatrzymywania się, nigdy nagle.

Jeśli chodzi o konserwację, najlepiej kupić maszynę, która nie wymaga więcej niż typowe czynności porządkowe, które będziemy wykonywać od czasu do czasu. Jeśli bieżnia jest dobrej jakości, przejmie zużycie wynikające z upływu czasu i zrobi to w takich samych warunkach jak pierwszego dnia.

Biorąc to wszystko pod uwagę, teraz, gdy już wiesz jaką bieżnię wybrać?więc musisz kupić tylko ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Najlepsze marki dobrych bieżni

Jeśli szukałeś informacji o najlepszych markach bieżni, to znaczy: dobre markitutaj przedstawiamy krótką listę najlepiej ocenianych:

 • Cecotec: Odkąd wprowadzili na rynek serię RunFit i ExtremeTrack, Cecotec stał się jedną z najlepszych marek bieżnizwłaszcza jeśli szukasz dobrego stosunku jakości do ceny i gwarancji.
 • BH: BH to producent, który przez całe życie opracowuje maszyny do sal gimnastycznych, wśród których znajdują się maszyny do biegania. Do tej pory nie uwzględniliśmy w naszym porównaniu żadnego z ich modeli właśnie dlatego, że będąc od najlepszych marek, ich cena sprawia, że ​​są praktycznie niedostępne do użytku domowego.
 • FitFiu: W latach 2020-2022 FitFiu stało się jedną z wiodących marek bieżni budżetowych, z modelami takimi jak MC100 i jego następcy, MC-160 i MC-200.
 • Formularz: Najtańszą bieżnię Proform można kupić już od 799 euro, dlatego w naszym rankingu produktów nie ma modelu tej marki. Nie oznacza to, że nie wymieniamy jej jako wyraźnie topowej marki.
 • Odcień ciała: Z Bodytone dzieje się coś podobnego do BH. Są to modele przeznaczone do użytku profesjonalnego, więc najtańsza taśma tej marki zaczyna się od 499 euro, a w najbardziej zaawansowanym modelu może osiągnąć nawet 2499 euro.

Mamy nadzieję, że Ten przewodnik po najlepszych tanich bieżniach Przydało Ci się to i możesz otrzymać je w domu tak szybko, jak to możliwe 😉

Więcej podobnych porównań

 • najlepsze tanie bieżnie
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny rower eliptyczny
 • Najlepsze rowery treningowe
 • Najlepsze tanie elektrostymulatory
 • Najlepsze drążki do podciągania w domu
 • Najlepsze słuchawki do pływania